Die grote variant toch? Ziet er wreed uit, maar heeft weinig power manquote:Op donderdag 10 oktober 2013 18:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
Wat hou ik van die sandking zeg
Één van m'n persoonlijke favoriete auto's van de game.
Level out the plane is de vleugels horizontaal doen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 19:00 schreef Nober het volgende:
Geen idee wat ''level out the plane'' is.
Ik wilde een vriendenactiviteit doen en belde Franklin, de bedoeling was tennissen maar Franklin tennist niet! Uiteindelijk wezen golfen en met 5 slagen verschil gewonnen.
Gisteren ook voor het eerst de Lamborghini tegen gekomen, daarna nog een keer met Franklin na het golfen. Aangezien Michael er nog geen had trok ik die vent uit z'n auto maar die gaf zijn auto niet zomaar op. Zie ik ineens Franklin met z'n SMG staan en die schiet die vent dood, er kwam geen politie of niks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 19:54 schreef fetss het volgende:
Noob vraag:http://socialclub.rockstargames.comSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En dan crews aanklikken?[b]Op maandag 26 januari 2015 11:42 schreef Bapple het volgende:[/b]
Hier hebben we budvar. De grootste atheist van FOK!, en die zou het natuurlijk weer anders hebben gedaan.
Kan ook niet anders. :(
JE WEET ALTIJD ALLES BETER
Dit verhaal met gefingeerde namen in KLB postenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 19:00 schreef Nober het volgende:
Ik wilde een vriendenactiviteit doen en belde Franklin, de bedoeling was tennissen maar Franklin tennist niet! Uiteindelijk wezen golfen en met 5 slagen verschil gewonnen.
Gisteren ook voor het eerst de Lamborghini tegen gekomen, daarna nog een keer met Franklin na het golfen. Aangezien Michael er nog geen had trok ik die vent uit z'n auto maar die gaf zijn auto niet zomaar op. Zie ik ineens Franklin met z'n SMG staan en die schiet die vent dood, er kwam geen politie of niks.
Je moet toch voor een missie naar dat fort toe? Had ik tenminste wel.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:26 schreef Keukendrol het volgende:
Ik ontdek ineens fort zancudo.![]()
Al uitgespeeld enzo.
die kan je zeker tunenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 18:43 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Die grote variant toch? Ziet er wreed uit, maar heeft weinig power manKan je die ook tunen?
Lekker overal overheen crossenquote:
ligt aan de keuze bij de tweede heistquote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:32 schreef budvar het volgende:
[..]
Je moet toch voor een missie naar dat fort toe? Had ik tenminste wel.
Ik ben er nog nooit geweestquote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:40 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
ligt aan de keuze bij de tweede heist
ik wel, proberen om een straaljager te jatten. nog best lastigquote:
Yep... om wat mee te nemen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:32 schreef budvar het volgende:
[..]
Je moet toch voor een missie naar dat fort toe? Had ik tenminste wel.
Gewoon niet doen. Daar is al genoeg bagger.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:22 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Dit verhaal met gefingeerde namen in KLB posten
Hahaha, dat eerste stukje.. dat ie die agent wegsleeptquote:
hoop dingen had ik al gezien, maar er zaten wel wat nieuwe tussenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 08:45 schreef Differ het volgende:
[..]
Hahaha, dat eerste stukje.. dat ie die agent wegsleepten racen voor een stoplicht
Jaa klopt.. dat heb ik dus gemist, ga hem nog wel een keer overnieuw spelenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 08:53 schreef Cryothic het volgende:
[..]
hoop dingen had ik al gezien, maar er zaten wel wat nieuwe tussen
ook bijvoorbeeld in het begin van de game, als Franklin Jimmy's auto moet ophalen, en Michael op de achterbank ligt. Dat ie je onder schot houdt. Als je op B drukt (of waarschijnlijk rondje op PS3) om naar cinematic-view te switchen, gaat de camera naar een reversed-hood-cam.
Je kijkt dan dus de auto in. Michael die het pistool tegen Franklin's hoofd houdt, en Franklin die af en toe angstig in de binnenspiegel naar Michael kijkt. Heerlijk, dat soort details. En dat terwijl een groot deel van de spelers (op dat moment) niet eens die cinematic-view gebruiken en dat hele detail dus gaan missen... geweldig oog voor detail bij R*
Ik zou zeggen eerst heel weinig... want nieuwe console.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:03 schreef Differ het volgende:
[..]
Jaa klopt.. dat heb ik dus gemist, ga hem nog wel een keer overnieuw spelen![]()
Ben ook benieuwd naar de nieuwe GTA (GTA 6 ??) als die er komt en dan op die nieuwe consoles.. Wat gaan we dan wel niet meemaken allemaal
hoezo mindere GTA4 ??quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:07 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ik zou zeggen eerst heel weinig... want nieuwe console.
De stijgende lijn van GTA3, VC en SA werd ook onderbroken door het toch wat mindere GTA4. Nu is GTA5 helemaal geweldig. Nieuwe console, eerste weer matig, daarna weer geweldig.
Maar ja, GTA5 gaat misschien ook nog wel naar de nieuwe generatie consoles. Dus doen ze daar al ervaring op. Dat helpt dan misschien wel weer.
Wel tof, want opzich zorgen dit soort details natuurlijk voor "mindere" graphics... rekenkracht kan je maar 1x gebruiken. Maar ik denk dat ze hier in GTA5 toch wel de bijna perfecte compromis gevonden hebben tussen scherm-vulling/gameplay/sfeer/graphics
Voor mij persoonlijk wel in ieder geval.
Ik vond 4 echt minder dan San Andreas. En ja, spel ervaring telt voor mij meer dan graphics.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:24 schreef kawa4 het volgende:
[..]
hoezo mindere GTA4 ??
spel ervaring was mischien wat minder, maar om GTA4 nou "slechter"te vinden![]()
ik heb er wel vertrouwen in dat GTA6 wel weer helemaal de shit word over een jaartje of 5
wist je dat als je lang een burnout maakt, je banden klappenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |