Vind het wel wat hebben. Meer spanning, meer verrassingen.quote:
Levende bewijs dat het niet per se zo hoeft bij Van Gerwen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:32 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Haha LR, grappig.
Downie dat je bent.
Wijf.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja maar morgen zit ik dan weer bij een relatief onbekende groep aangezien ik meestal op maandag en/of woensdag ga
Toch maar tas inpakken
quote:
Lekker als in lekker vet zeker.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:37 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij ging stappen met lekkere wijven?
Het is 19:30. We gaan pas eten over 1/1.5 uur.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:37 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij ging stappen met lekkere wijven?
Oh ja. Spanje.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:38 schreef Happel het volgende:
[..]
Het is 19:30. We gaan pas eten over een uur.
BIj jou wel ja. Een normale vrouw weegt al meer dan jij.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alsof er wat mis is met een beetje stevig.
Normale vrouwen bestaan niet.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:40 schreef Smoofie het volgende:
[..]
BIj jou wel ja. Een normale vrouw weegt al meer dan jij.
Haha ja..quote:
Met wat onderwerpen is dat zeker zo, maar een normale vrouw is een vrouw die fysiek op gezond gewicht is in deze context. Dat is feitelijk.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik bedoel wat is normaal als iedereen verschillend is.
Leuk man, veel plezier.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |