quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:41 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Wie organiseert en houd coffeeshops in stand..? Dat is iig niet de "georganiseerde" hennepteelt..
Valt de overheid dan niet onder datzelfde strafrecht..?
Strafrecht of niet.. Die burger zit net zo fout (of juist goed) als de overheid dat zit..Er wordt gesproken dat deze man onderdeel was in een groot onderzoek en onder de tap zat? Dan is het toch niet raar dat ze zien wat jij via whatsapp verstuurd. Wanneer iemand wordt afgeluisterd dan moet een rechter-commissaris dit goedvinden. Vind het niks meer dan normaal dat ze dan handelen wanneer ze iets over bommen lezen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Al heb ik het niet over het stukje begrijpend lezen en de context waarin het gezegd wordt. Dus niks mis mee als je het mij vraagt.An Amateur trains untill he does it right!
A Professional trains untill he can't do it wrong!
Die manier waarop ze handelen.... dat is het probleem...quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:43 schreef Pro_Shifty het volgende:
Vind het niks meer dan normaal dat ze dan handelen wanneer ze iets over bommen lezen.
Wat was dan de beste manier van handelen geweest voor de politie op het moment dat er gesproken wordt over bommen etc.???quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:48 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Die manier waarop ze handelen.... dat is het probleem...
Oe iets met bom... help de wereld vergaat... enzo...
Terwijl er al decennia onderling over bommen (etc) gecommuniceerd word
Ik vind het dus niet normaal dat men zo achterlijk en stijf van paniek, reageert...
Niet reageren....quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:49 schreef Pro_Shifty het volgende:
[..]
Wat was dan de beste manier van handelen geweest voor de politie op het moment dat er gesproken wordt over bommen etc.???
Oke... Dus niks doen. Ik zie de topics al verschijnen hahaha.... "Politie wist van bom maar besloot om niets te doen. Nu 100 doden."quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:51 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Niet reageren....
Hoeveel van de duizenden meldingen over bommen/vergeten tassen, etc hebben daadwerkelijk tot iets geleid..?
Het idee dat je een aanslag voor kunt zijn... klopt gewoon niet...quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:53 schreef Pro_Shifty het volgende:
[..]
Oke... Dus niks doen. Ik zie de topics al verschijnen hahaha.... "Politie wist van bom maar besloot om niets te doen. Nu 100 doden."
Het is waarschijnlijk nooit goed. Ik zeg gewoon optreden.
Maar waarom zou je niks willen doen als je weet dat het kan gebeuren? Verder wordt er vaker iets verijdeld dan dat het in de krant verschijnt.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:56 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Het idee dat je een aanslag voor kunt zijn... klopt gewoon niet...
Als iemand nu.. of volgende week.. bedenkt dat ie een plan gaat uitvoeren, hebben ze het nakijken...
Zo simpel is het nou eenmaal.... voorbeelden genoeg lijkt me..
Omdat je dan beter gewoon je leven kunt opgeven... het is nu al bijna een gevangenis die we zelf gecreëerd hebben....quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:58 schreef Pro_Shifty het volgende:
[..]
Maar waarom zou je niks willen doen als je weet dat het kan gebeuren? Verder wordt er vaker iets verijdeld dan dat het in de krant verschijnt.
Waarom moet je er niet ALLES aan willen doen om iets te voorkomen?
De grens ligt bij wat Nederland besloten heeft om strafbaar te stellen. Wanneer je concrete info hebt dat er iets strafbaars gebeurd wat dusdanig ernstig is of kan zijn dan vind ik dat Politie en Justitie moeten optreden. De gevangenis waar je zo'n last van hebt daar kan ik mij absoluut niks bij voorstellen. Ik sta s'ochtens op en ik heb geen last van tralies voor mij raam of deur.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 18:02 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Omdat je dan beter gewoon je leven kunt opgeven... het is nu al bijna een gevangenis die we zelf gecreëerd hebben....
Waar ligt de grens?
Burgers elke dag laten lijden door de beveiligingsmaatregelen, of door al die aanslagen die elke dag in NL plaatsvinden...
Is dus iets anders dan waar de politie op voortborduurt...quote:
Ah, dat heb ik dan weer gemist.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:21 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nou ja, het ging om een spraakbericht he.
want?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 18:07 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Is dus iets anders dan waar de politie op voortborduurt...
Omdat dat ten koste gaat van vrijheid.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:58 schreef Pro_Shifty het volgende:
Waarom moet je er niet ALLES aan willen doen om iets te voorkomen?
Als ik iets over een bom zeg, zoals ik al vaak genoeg heb gedaan in dit topic... is dat niet echt concrete info...quote:
Geeft niet, je was niet de enige. Veel media 'vergaten' dat simpelweg te melden omwille van sensatie. Gebeurt wel vakerquote:
Welke vrijheid bedoel je? Ik denk dat "de vrijheid" (waar jij het over hebt) nog altijd in ondergeschikt belang is dan een aanslag.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 18:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Omdat dat ten koste gaat van vrijheid.
Klopt. Ik het pers bericht staat natuurlijk de waarheid van de mensen die het naar buiten brengen. Je weet nooit wat de politie over deze man weet en welke stukken de pers uit het bericht gelaten hebben. Ik heb dusdanig vertrouwen in politie en justitie dat wanneer zij besluiten om ergens naar binnen te gaan omdat er gesproken wordt over een bom danwel aanslag dat dit gebasseerd is op genoeg feiten en omstandigheden.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 18:09 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Als ik iets over een bom zeg, zoals ik al vaak genoeg heb gedaan in dit topic... is dat niet echt concrete info...
Ook niet als ik daarbij ook nog over wiet praat
De vrijheid om anoniem te zijn.quote:
Bewijs eerst maar eens dat het voorop stellen van dat belang daadwerkelijk effectief is.quote:Ik denk dat "de vrijheid" (waar jij het over hebt) nog altijd in ondergeschikt belang is dan een aanslag.
Dat kan d.m.v. de tussenkomst van een rechter-commissaris. Jij beweert dat álles ten koste moet gaan van het voorkomen van een aanslag. Dat is een nogal onhoudbare stelling. Flikker iedereen morgen in een cel en je weet vrij zeker dat er geen aanslagen gepleegd gaan worden.quote:Wanneer je info hebt over een aanslag of aanwijzingen dat iemand een bom heeft dan weet ik niet over welke vrijheid jij het hebt maar dan hoop ik dat de politie toch maar even aanbelt bij die mensen om te gaan zoeken naar die bom.
Stropop.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:08 schreef Pro_Shifty het volgende:
Veel mensen vinden het eng dat de politie en justitie zoveel weten. Ik vind het pas eng worden als we helemaal niks meer gaan handhaven en helemaal niks meer gaan beschermen. Dan gaat het pas eng worden want dan heeft iedereen vrij spel.
Misschien wel...quote:Op donderdag 24 oktober 2013 14:47 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar zitten ze nu te fappen op onze berichtjes of niet?
Er zijn natuurlijk ook gewoon users die bij de politie werken. Kan dus van alle kanten komenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:21 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
nouja geschiedenis heeft uitgewezen dat dit forum wel degelijk in de gaten wordt gehouden ja. hoe heet die ene user ook weer die toen van bed is gelicht?
Keek toevallig gister zo'n oude South Park aflevering van de toilet-police, camera's in ieder toilet, en zo'n gast van de toilet-police die op die beelden zat te fappenquote:Op donderdag 24 oktober 2013 14:47 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar zitten ze nu te fappen op onze berichtjes of niet?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |