Ja dat had ik doorquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:39 schreef Dven het volgende:
Het gaat nog steeds over dat ding op je wang, trouwens![]()
Misschien klapt hij wel door de ultrasone trillingenquote:
Dat laatste moet inmiddels sowieso gebeuren. Heb nog meer redenen waarom een bezoekje aan de dokter en dermatoloog geen kwaad kan. Maar ik durf niet zo goed, bang voor wat ze gaan zeggenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:39 schreef Dven het volgende:
gewoon even langs de huisarts gaan, misschien dat je wel doorverwezen wordt naar een dermatoloog ofzo
Dan had dat helaas al veel eerder moeten gebeurenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:39 schreef Dven het volgende:
[..]
Misschien klapt hij wel door de ultrasone trillingen
Dat je eerder had langs moeten komen?quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:40 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Dat laatste moet inmiddels sowieso gebeuren. Heb nog meer redenen waarom een bezoekje aan de dokter en dermatoloog geen kwaad kan. Maar ik durf niet zo goed, bang voor wat ze gaan zeggen
Waarschijnlijk ja maar ben ook bang voor dingen als kanker. Klinkt misschien overdreven maar dat heeft niks met mijn wang te maken verderquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:41 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat je eerder had langs moeten komen?
joa daar heb ik het ook vandaanquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:27 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja, dat is het standaard zinnetje in klb sc.
Ik ben er helaas bekend meequote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:42 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ja maar ben ook bang voor dingen als kanker. Klinkt misschien overdreven maar dat heeft niks met mijn wang te maken verder
Daarom durf ik niet zo goed heen te gaan..quote:
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:36 schreef Dven het volgende:
Een groepje steenpuisten is wel naar trouwens. Kan er zelfs dood aan gaanKarbonkel ja, had mijn ma maar die heeft dus ook diabetes wat weer betekent dat het langzaam geneest. Moest het uitgesneden worden en mocht ik fijn dat gat een paar maanden verzorgenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je zou maar geen zelfmoord kunnen plegen omdat de trein waar je voor wilde springen vertraging heeft door iemand die er net iets eerder dan jou voor is gaan springen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:27 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Nee niet doen, dat is vervelend voor de machinist en inzittenden van de trein joh, egoïstisch monster.
Dit is echt weer een twisted mind gedachtequote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:47 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Je zou maar geen zelfmoord kunnen plegen omdat de trein waar je voor wilde springen vertraging heeft door iemand die er net iets eerder dan jou voor is gaan springen.
Mijn grijze massa is daarin gespecialiseerd. Ik heb meer twisted gedachtes dan wat normalere. En ik vraag mij ook heel de tijd van alles af, ook heel vaak erg twisted zooiquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:50 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Dit is echt weer een twisted mind gedachte
Karaoke? Dan kom ik niet.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:47 schreef Amarantha het volgende:
Liedje uit mijn hoofd leren voor karaoke. Hebben we eindelijk weer met halloween dit jaar
Echt BOB jij en je gedachtesquote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:47 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Je zou maar geen zelfmoord kunnen plegen omdat de trein waar je voor wilde springen vertraging heeft door iemand die er net iets eerder dan jou voor is gaan springen.
Maar ik kan niet zingen in mijn kostuum.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:53 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Fack you. Je komt gewoonWant leuk feestje in mijn huis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |