Was net te laat om je te helpenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:39 schreef Grielen het volgende:
Ik ben gekilled. Maar die kerel is zelf 3 keer doodgegaan
Ik kom je ophalen met m'n auto. Die staat nog verderopquote:
Mijn auto is gejatquote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:40 schreef Grielen het volgende:
[..]
Ik kom je ophalen met m'n auto. Die staat nog verderop
Ja dat zag ik hahaquote:
Waarom werd ik neergeschoten door een NPC?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:45 schreef MRN89 het volgende:
Wtf mijn controller reageert niet meer ?
Mijn poppetje begon automatisch rondjes om je auto te rennen ?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:47 schreef Grielen het volgende:
[..]
Waarom werd ik neergeschoten door een NPC?
custom vehicles zijn je eigen auto's.. O.a. de futo die onder sport valt....quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:43 schreef 7nightwing7 het volgende:
Geld gestort op de bank. Speel een paar uur later, geld wegNiks van een transactie bekend. En weet iemand hoe ik kan racen met een custom vehicle ?
Hey ik zat bij jou. sympathiek dat je me liet leven toen je achter je auto verscholen zat bij ammunation.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:52 schreef Roces18 het volgende:
Ach ja ik ga wat anders doen. Die missies werken amper en als ze al werken zijn ze eentonig. Volg de gele dotjes, vermoord de rode dotjes. Het is net Pac Man, alleen ziet het er anders uit. Online wilt iedereen elkaar afslachten om niets. Zomaar een bounty op je omdat je een auto steeltEn zo kan ik wel even doorgaan. Ja, ik ga mijn tijd hier niet meer aan verdoen.
Ah ja, ik had een bounty dus was aan het wachten op iemand anders.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:55 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Hey ik zat bij jou. sympathiek dat je me liet leven toen je achter je auto verscholen zat bij ammunation.
Wanneer kan je die kiezen tijdens een race ? Want ik zie alleen de standaard auto's of de optie random. Custom zie ik nergens staan ?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:48 schreef Marco001 het volgende:
[..]
custom vehicles zijn je eigen auto's.. O.a. de futo die onder sport valt....
Dat moet de host van de game aanzetten,quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:57 schreef 7nightwing7 het volgende:
[..]
Wanneer kan je die kiezen tijdens een race ? Want ik zie alleen de standaard auto's of de optie random. Custom zie ik nergens staan ?
Ja dat blijft kut. Denk niet dat iedereen het altijd expres doet...als er meerdere personen in de buurt zijn bijv.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:59 schreef MRN89 het volgende:
Fijn..eigen crew member die je neerschiet
Custom cars staan on.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:59 schreef kawa4 het volgende:
[..]
Dat moet de host van de game aanzetten,
Toestaan eigen auto aan of uit
Moet je wel 1 van de autos hebben die gebruikt gaat worden in die racequote:
En je hebt wel het zelfde type auto?quote:
Heb 5 verzekerde auto's op dit moment. Is nog geen 1 verdwenen. Enige wat ermee gebeurde is dat 1 gekochte auto verdrievoudigde.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:18 schreef Typisch het volgende:
[..]
heb ik ook regelmatig
en ik wil nog geen eigen auto verzekeren omdat ik bang ben dat ie weer weg gaat, net zoals met mijn gratis verzekerde auto
Staat er een sterretje bij die kleding in de winkel.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:08 schreef Snoepje5 het volgende:
Hoe weet ik welke kleding ik heb unlocked als die popup er komt bij lvl up?
zie je aan de sterretjes als je aan het winkelen bent.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:08 schreef Snoepje5 het volgende:
Hoe weet ik welke kleding ik heb unlocked als die popup er komt bij lvl up?
Gvdquote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:10 schreef Grielen het volgende:
Haha samen de high priority vehicle inleveren
Dit kost een hoop geldquote:
Je killde me nu al voor de 2e keerquote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:15 schreef MRN89 het volgende:
[..]
Idd..alles ging goed tot daar die 2 gozers stonden
Select of Back ingedrukt houden, dan onderin naar Voice gaan en op Friends only zetten (of Crew+Friends)quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:16 schreef exile79 het volgende:
AAAAAAAAH. kan dat lawaai van andere players ook uit? Wordt helemaal gestoord.
Het is me toch wat meidquote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:16 schreef BramPowert het volgende:
Wat een kneuzen die in dit topic gaan lullen over wat ze met andere gasten momenteel in de game gaan doen. Doe dat lekker in een PM, of doe het meteen goed en koop allebei lekker een headsetje voor 10 euro. Niet in dit topic.
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:04 schreef kawa4 het volgende:
[..]
En je hebt wel het zelfde type auto?
Bijv. Als je een muscle car hebt kun je natuurlijk niet met een sport rade meedoen
Totdat ze het uit zetten. Je kan ze in passive mode nog wel gewoon aanrijden.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:17 schreef Duuc-nl het volgende:
Hele tijd van die 3 engels gasten van 12 afknallennext time I swear...!!!
Nu zijn ze in passive mode, hoelang duurt dat?
Heel erg bedankt!quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:17 schreef BramPowert het volgende:
[..]
Select of Back ingedrukt houden, dan onderin naar Voice gaan en op Friends only zetten (of Crew+Friends)
Zolang ze het zelf niet uitzetten gaat het doorquote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:17 schreef Duuc-nl het volgende:
Hele tijd van die 3 engels gasten van 12 afknallennext time I swear...!!!
Nu zijn ze in passive mode, hoelang duurt dat?
Ja heb ze nu overreden hahaquote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:19 schreef kensei het volgende:
[..]
Zolang ze het zelf niet uitzetten gaat het door
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:20 schreef Duuc-nl het volgende:
[..]
Ja heb ze nu overreden haha![]()
Zo mooi dit, hele tijd schreeuwen en krijsen
Kom je welleens buiten?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:20 schreef Grazzle het volgende:
Echt de vetste foto ooit gemaakt van me character.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |