lol voor je gaat photoshoppen eerst op googlenquote:Op zondag 6 oktober 2013 12:20 schreef KolonelBroodje het volgende:
@oksel - Het heeft even geduurd maar hier is die dan hoor :
[ afbeelding ]
De banden moet je er zelf nog even bij denken, en die spaken kreeg ik ook niet helemaal mooi geshopped, maar ik hoop dat je er wat mee kan
Whaha oh zeker hoor! Maar vaatje was wel leeg. Maar doet wmb niks af aan het rondje. Genotenquote:Op zondag 6 oktober 2013 16:45 schreef kanovinnie het volgende:
Heerlijk gefietst ja. Veel slap ouwehoeren enzo. En zoals we op het eind besloten, voor herhaling vatbaar. Al leek Muzas het daar nog niet helemaal mee eens te zijn.
Kano en ik hebben wat extra hoogtemeters meegenomen. Zeker een stuk of 3.quote:Op zondag 6 oktober 2013 16:53 schreef RealBizkit666 het volgende:
En ik heb gewoon zoveel hoogtemeters gereden als jullie allemaal samen.
Ik vind het jammer dat ik zo ver weg woon, ik had graag met jullie mee gereden.
Viel mij eigenlijk niet op dat hij extra langzaam trapte oid. Misschien een bugje?quote:Op zondag 6 oktober 2013 16:56 schreef Patroon het volgende:
Mooi ritje jongens! ddx ik zou je cadans wel wat verhogen. Gem. cadans van 85 is behoorlijk laag.
Dat was denk ik waarom het op het eind vlak voor het alkmaardermeer net ff te veel voor je werdquote:Op zondag 6 oktober 2013 16:53 schreef muzas het volgende:
[..]
Kano en ik hebben wat extra hoogtemeters meegenomen. Zeker een stuk of 3.
Is gemiddelde he dus telt ook momenten mee dat je benen stil houd (en dat is met groepje wat vaker), zit meestal rond de 95quote:Op zondag 6 oktober 2013 16:56 schreef Patroon het volgende:
Mooi ritje jongens! ddx ik zou je cadans wel wat verhogen. Gem. cadans van 85 is behoorlijk laag.
En dat was vlak voor het pontje, dus mooi ingedeeldquote:Op zondag 6 oktober 2013 17:03 schreef muzas het volgende:
Thnx, Maar bij alkmaardermeer zat ik nog redelijk goed. Als ik mn rit terugkijk vloog ik er bij 'westzaan' af.
Je kan instellen dat ie de 0 waardes niet meerekent (standaard staat ie zelf zo, je hebt een edge 500 toch?). Ik zit meestal rond de 95 en kom met gemiddeld 90 thuis.quote:Op zondag 6 oktober 2013 17:05 schreef ddx het volgende:
[..]
Is gemiddelde he dus telt ook momenten mee dat je benen stil houd (en dat is met groepje wat vaker), zit meestal rond de 95
Nee in je garmin. Standaard staat ie daar al op.quote:Op zondag 6 oktober 2013 17:07 schreef ddx het volgende:
Kan je dat op strava instellen ?
Als ik alleen fiets komt m'n gemiddelde meestal richting de 90 uit.
kan zijn dat FM te hoge spanning op spaak gezet heeft, kan ook ouderdom van velg zijn. (of de combi van beide) Als je vrijdag nog bij de beste man geweest bent, dan morgen gewoon meteen ff weer langs gaan. Als het een man van goede service is, zal ie je iig in de prijs tegemoet komen lijkt me..quote:Op zondag 6 oktober 2013 16:55 schreef nogeenmaarten het volgende:
Vrijdagmiddag wiel laten richten, zaterdag lekker stuk gefietst en geen rare dingen gemerkt. Kwam er net achter dat er een spaak door de velg is getrokken. Einde veld denk ik. Prutswerk van de fietsenmaker, of domme pech, kan gebeuren?
[ link | afbeelding ]
We hadden eigenlijk dat stuk dat 45km/u karretje moeten hebben, alhoewel de vraag is of iedereen dan had kunnen volgen.quote:Op zondag 6 oktober 2013 17:05 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
En dat was vlak voor het pontje, dus mooi ingedeeld
Ik denk het niet. Alleen degene die er direct achter zit heeft er echt profijt van. En Muzas kwam na de rotonde al niet echt meer lekker op gang, laat staan doortrekken naar 45.quote:Op zondag 6 oktober 2013 17:18 schreef ddx het volgende:
[..]
We hadden eigenlijk dat stuk dat 45km/u karretje moeten hebben, alhoewel de vraag is of iedereen dan had kunnen volgen.
Pfff. Krijg dan echt last van mijn zitvlak. Had ik vandaag ook. Daarom voor volgend jaar maar een goede castelli/assos/agu/weet ik veel kopen en hopen dat dat wat verbeterd.quote:Op zondag 6 oktober 2013 17:09 schreef ddx het volgende:
Ok daar heb ik niets aan aangepast.
En idd lekkere dagtochtjes ben ik niet vies van
Volgend jaar maar eens rondje Ijsselmeer doen denk.
Ben nu wel redelijk gaarquote:Op zondag 6 oktober 2013 17:10 schreef keesfietst het volgende:
Muzas houdt ons voor de gek want die kon gewoon mee komen.
ik kom zeker die kant een keer op, aankomend jaar..quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:18 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Volgend jaar wel ook in Limburg komen fietsen he.
Lekker afzien.
AGR zit in de planning. Mits ik door die stomme loting kom.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:18 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Volgend jaar wel ook in Limburg komen fietsen he.
Lekker afzien.
Alternatief: LBL. Is maar iets verder zuidelijk en geen loting.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:45 schreef muzas het volgende:
[..]
AGR zit in de planning. Mits ik door die stomme loting kom.
Er kunnen 12.000 mensen mee, dus als je gewoon op tijd inschrijft moet dat wel lukken lijkt me.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:45 schreef muzas het volgende:
[..]
AGR zit in de planning. Mits ik door die stomme loting kom.
Misgedacht.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:49 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Er kunnen 12.000 mensen mee, dus als je gewoon op tijd inschrijft moet dat wel lukken lijkt me.
Er zijn van die tochten die houden er rekening mee wie voor de eerste keer wil mee doen. Of de AGR organisatie dat ook doet weet ik uiteraard niet, maar het zou wel eerlijker zijn.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:53 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Misgedacht.
Een paar jaar geleden was het in een half uur vol. Daarna hebben ze loting ingevoerd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |