Dat idee had ik ook al ja.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:36 schreef Kroelo het volgende:
sanne is ook flink afgevallen lijkt het
Dat is iemand anders..quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:35 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Je noemde hem net nog arrogant?
twitter:_DutchGooner_ twitterde op donderdag 03-10-2013 om 21:26:49No doubt this will be the end of Robert Kranenborg in #expeditierobinson. Arrogant twat. reageer retweet
gelijk tv uitgezet. zo ff geer en goor terug kijkenquote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:44 schreef NotGuilty het volgende:
Dat programma dat nu komt is pas een kutprogramma, echt nog slechter dan Cherso.
Dat liever dan die mongolen bij sjonniequote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:44 schreef NotGuilty het volgende:
Dat programma dat nu komt is pas een kutprogramma, echt nog slechter dan Cherso.
Met het verschil dat Robert de fijne kneepjes van het vak kent.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:38 schreef Ace1 het volgende:
Eten koken kan je ook zonder Robert.. Lijkt me niet zo ingewikkeld met maar 2 ingrediënten
Liefs uit nu op 1quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:44 schreef NotGuilty het volgende:
Dat programma dat nu komt is pas een kutprogramma, echt nog slechter dan Cherso.
Dat ziet Jan goed.twitter:Jan_V3 twitterde op donderdag 03-10-2013 om 21:28:49Er wordt wel veel gehuild zeg #expeditierobinson reageer retweet
Valentijn is een vrouw. Ze was vroeger een man ja.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:37 schreef GwaiLow het volgende:
Iedereen hier wist zeker wel al dat Valentijn een man is?Het is ook gezegd in de eerste voorstel aflevering geloof ik. Heb het toen gek genoeg niet onthouden.
Heerlijk toch. Alleen jammer dat ze een sport-bh aan heeft.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:42 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Die shots met Zimra elke keer met decollete in beeld.
Ja.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:46 schreef Madame_Paon het volgende:
Dat ziet Jan goed.twitter:Jan_V3 twitterde op donderdag 03-10-2013 om 21:28:49Er wordt wel veel gehuild zeg #expeditierobinson reageer retweet
Zat er nou een stukje in de vooruitblik dat niet in de aflevering zat? (Géza die zegt dat hij ook goede kanten heeft)
Ik hoop het nietquote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:47 schreef -Strawberry- het volgende:
Zimra wint wel van hem mag ik hopen.
Dat is gewoon Grenzeloos verliefd maar dan op NL 1. Net als dat Net 5 Eilandgasten van Boer zoekt vrouw heeft gepikt.quote:
Gewoon een man hoor. Heb net de documentaire gezien van toen Valentijn nog een jong jongetje was. Dat hij zich heeft laten ombouwen maakt hem voor mij nog geen vrouw. Maar zolang hij zich hier prettig in voelt is het helemaal perfectquote:
Boeiend, deze Afrikaan komt naar Nederland omdat Nederland en niet om haar.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:49 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Dat is gewoon Grenzeloos verliefd maar dan op NL 1. Net als dat Net 5 Eilandgasten van Boer zoekt vrouw heeft gepikt.
Meh, heb dat al vaak genoeg gezien op Net5quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:50 schreef tralalala het volgende:
[..]
Boeiend, deze Afrikaan komt naar Nederland omdat Nederland en niet om haar.
Mooie afleveringen
Zimra ziet er heerlijk uit idd. Nu ze een beetje is aangekomen is ze eigenlijk alleen nog maar lekkerder geworden.quote:
Voor de wet is ze officieel een vrouw.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 21:49 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Gewoon een man hoor. Heb net de documentaire gezien van toen Valentijn nog een jong jongetje was. Dat hij zich heeft laten ombouwen maakt hem voor mij nog geen vrouw. Maar zolang hij zich hier prettig in voelt is het helemaal perfect
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |