Was even zoeken, maar het staat er toch echt! In de Nederlandse wet is vastgelegd dat airsoftapparaten 6mm BB's moeten gebruiken.quote:Op donderdag 14 november 2013 17:42 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Airsoft met andere maat dan 6mm heeft nooit bestaan. Dus dan is het geen airsoft.
Heb ik dus ook, als ik de vijand aan de andere kant van het veld zie lopen zonder ze te kunnen raken vind ik er al een heel stuk minder aan...quote:Op donderdag 14 november 2013 17:42 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Leuke van CQB is dat je vrij snel contact hebt. Woodland heeft de charme dat je uitgestrekter kan opereren. Nadeel vind ik wel is dat je soms de vijand ziet maar je weet dat je hem niet kan raken omdat je bb's niet zo ver komen.
Ah oke.. dan hanteren ze in NL een andere benaming voor airsoft... In de rest vd wereld zijn er wel andere kalibers, die gewoon onder de airsoft benaming vallen..quote:Op donderdag 14 november 2013 17:42 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Airsoft met andere maat dan 6mm heeft nooit bestaan. Dus dan is het geen airsoft.
Jouw beslissingquote:Op donderdag 14 november 2013 17:34 schreef OxygeneFRL het volgende:
bedankt voor de hulp mod. dan plaats ik wel niets
Haha ja ik ben ook vrij groot dus twijfelde of ik hem wilde hebben maar het is ideaal voor in CQB. Als je bij een hoekje staat kan je je AA gewoon recht houden als bij een M4 je hem naar beneden moet houden omdat anders je loop om het hoekje tevoorschijn komt.quote:Op donderdag 14 november 2013 18:08 schreef Zilex het volgende:
Zo'n P90 wil ik ook nog eens als sidearm (ben nogal lang en fors)
Klopt. Het is 1 grote hoaxquote:Op donderdag 14 november 2013 18:10 schreef Thaboel het volgende:
Dit moet toch wel een grap zijn hoop ik?
Je was nog niet bekend met dit verschijnsel wat in de rest van de wereld al een behoorlijke periode populair was?quote:Op donderdag 14 november 2013 18:10 schreef Thaboel het volgende:
Dit moet toch wel een grap zijn hoop ik?
Meer over de plaatsing in een bepaald subforum.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:42 schreef Vortix het volgende:
[..]
Je was nog niet bekend met dit verschijnsel wat in de rest van de wereld al een behoorlijke periode populair was?
Ja daar snapte ik inderdaad ook al geen moer van.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:54 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Meer over de plaatsing in een bepaald subforum.
Ik zit zonder werk dus het is iets wat (helaas) voorlopig nog niet aan de orde is, maar het is zeker iets voor in de nabije toekomstquote:Op vrijdag 15 november 2013 22:28 schreef Vortix het volgende:
Airsoft staat nog best wel in de kinderschoenen in Nederland, dus het beste wat je eens kan doen is op de NABV site rondkijken qua events.
Eentje doet het weer! De piston was met een braampje vastgelopen op de cilinder. Mesje erlangs en klaar. De andere heeft een probleem met de hopup en heb ik onderdelen voor nodig...quote:Op donderdag 14 november 2013 17:41 schreef Zilex het volgende:
[..]
CQB vind ik meestal leuker dan Woodland, dan moet ik zeker een keertje naar Arnhem. Eerst maar even mn replica's fixxen... Beide G36's hebben plots last van een gearbox lockup...
Had gearboxproblemen met de 2 g36's en een hopup defect aan de lange g36. Dat hopupprobleem heb ik nog steeds, maar de gearboxen doen het gelukkig weer. Dus kan spelen met mijn g36c.quote:
Ziet er wel uit als een leuke omgevingquote:Op dinsdag 19 november 2013 18:24 schreef OxygeneFRL het volgende:
Zondag skirm gehad in Gasselte. Aangezien mijn team en ik in swat style spelen waren we ingedeeld in team PAC (Private Airsoft Contractors). We spelen dan tegen JSF (Joint Strike Force).
Deze dag met 3-1 gewonnen door simpelweg snelheid. Helaas deed mijn M4 het niet goed waardoor ik met mijn P90 moest spelen. Voor langere afstand niet ideaal maar toch leuke dag gehad!
Impressie, je ziet mij richting het einde van de video wel lopen, 2 meter lang met een Cambuur patch op mijn schouder
Je vraagt er gewoon om dat ik binnenkort met een FC Groningen patch ga rondlopen.quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:24 schreef OxygeneFRL het volgende:
Impressie, je ziet mij richting het einde van de video wel lopen, 2 meter lang met een Cambuur patch op mijn schouder
See if i carequote:Op vrijdag 22 november 2013 13:26 schreef Blobje het volgende:
[..]
Je vraagt er gewoon om dat ik binnenkort met een FC Groningen patch ga rondlopen.
Thanks!quote:
Leuke dag gehadquote:Op zaterdag 14 december 2013 16:42 schreef Zilex het volgende:
Ik ben morgen bij Veluwe Airsoft, zijn er nog anderen van Fok!?
Zelfde als in NLquote:Op maandag 16 december 2013 08:26 schreef OxygeneFRL het volgende:
Wat een ontzettend slechte locatie dan ivm al dat glas. In nederland zijn daar strikte regels voor...In Gasselte is onlangs een bungalow afgezet omdat er nog glas in een uitzetraampje was gevonden.
Ik heb overigens een complete bivakmuts op tegen dat soort grappen. Zijn er fps limieten in Belgie?
Als je in bezit bent van een NABV pas mag je legaal een replica bezitten in Nederland, en dus ook aan andere pashouders verkopen. Mocht je die pas niet hebben mag je hem niet voorhanden hebben in Nederland en dientengevolge ook niet verkopen in Nederland. En zul je dus naar België moeten om hem te verkopen.quote:Op maandag 16 december 2013 19:37 schreef Mavcovic het volgende:
Ik heb ooit eens in een gekke bui een Tokyo Marui AK47 Airsoft in België gekocht. En die wil ik graag kwijt.
Is dat tegenwoordig legaal te regelen in Nederland of moet ik dan eerst naar België rijden om hem te verkopen?
Daarom zijn er marhalls die ook een oogje in het zeil houden. Verder is het een gentlemans sport dus als je geraakt bent gewoon eerlijk HIT roepen en terug gaan.quote:Op dinsdag 24 december 2013 12:26 schreef So_Surreal het volgende:
Hoe wordt met die eigenlijk bijgehouden dat je af bent ?
Ik bedoel, als je geraakt bent kan je toch nog gewoon doorgaan ?
Krijg je dan niet de discussie van vroeger: "Ik raakte jou eerder !" ?
Dat was een tactische achtige beurs. scheen niets voor te stellenquote:Op dinsdag 17 december 2013 17:56 schreef Iwanius het volgende:
Is er iemand hier naar dat SKIRM gebeuren in Eindhoven gegaan afgelopen weekend?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |