Zal je morgen even adden.quote:Op maandag 30 september 2013 00:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Uhh ja add mij anders maar even als je tijd heb . . .Retromannetje (vanwege mijn idiote hoeveelheid oude games gay I know)
Ja.quote:
Vodafone is schrijnend duur inderdaad al had je wel vaak superieur bereik tov die el cheapo providers...quote:Op maandag 30 september 2013 00:40 schreef Adames het volgende:
[..]
ah ook niet duur nee. Ik heb nu voor 11 euro een simonly bij Hollandsnieuwe 275/275 en 500MB, was wel een actie. Grote voordeel vind ik dat buiten de bundel bellen alsnog hetzelfde kost en buitenland bellen valt gewoon binnen de bundel (ben wel vaker in Belgie of Duitsland dus dan is dat wel handig). Hiervoor vodafone gehad, als ik dan buiten het aantal smsjes kwam betaalde ik opeens 23 cent per sms en als ik 3 weken op vakantie was geweest, had ik een torenhoge telefoonrekening en nog een volle bundel.
Thx kunnen we even lachen ik kan er geen klote van vond fifa13 makelijker.quote:Op maandag 30 september 2013 00:44 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Zal je morgen even adden.
[..]
Ja.
Wel een mooie achtergrond toch?quote:Op maandag 30 september 2013 00:43 schreef Adames het volgende:
Oh die zoekknop bij de Lumia is wel kut. Druk er af en toe per ongeluk op en dan heb je dat bingding
El cheapo providers maken gewoon gebruik van de bestaande netwerken. Hollandsnieuwe is ook gewoon een volledige dochter van Vodafone. Alleen heeft Tele2 relatief veel virtuele providers en die dekking is wat minder.quote:Op maandag 30 september 2013 00:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Vodafone is schrijnend duur inderdaad al had je wel vaak superieur bereik tov die el cheapo providers...
quote:Op maandag 30 september 2013 00:45 schreef Typisch het volgende:
ik ga denk ik voor zo'n fancy telefoontje met vingerafdruk herkenner!
FIFA 14 is kut. Kan er ook niks van.quote:Op maandag 30 september 2013 00:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Thx kunnen we even lachen ik kan er geen klote van vond fifa13 makelijker.
echt never nooit dat ik daar aan gaquote:Op maandag 30 september 2013 00:45 schreef Typisch het volgende:
ik ga denk ik voor zo'n fancy telefoontje met vingerafdruk herkenner!
is toch niet veel veranderd?quote:Op maandag 30 september 2013 00:48 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
FIFA 14 is kut. Kan er ook niks van.
Dus het is zowaar realistischer geworden?quote:Op maandag 30 september 2013 00:49 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Spelers bewegen anders. Iemand voorbij sprinten enzo is onmogelijk geworden.
wat voor spelquote:Op maandag 30 september 2013 00:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Die naam die jij gaf klopte niet ik zei voor de gein kom spelen kut via een berichtje ging die kerel helemaal los.
Of was jij dat??
ah dat is kut. Gebruik jij wel eens lange ballen?quote:Op maandag 30 september 2013 00:49 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Spelers bewegen anders. Iemand voorbij sprinten enzo is onmogelijk geworden.
Als de ander niet verdedigt moet je hem gewoon voorbij kunnen dribbelen. Is in het echt ook zo.quote:Op maandag 30 september 2013 00:50 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dus het is zowaar realistischer geworden?
Ja. Dat wel.quote:Op maandag 30 september 2013 00:50 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dus het is zowaar realistischer geworden?
quote:Op maandag 30 september 2013 00:50 schreef Adames het volgende:
[..]
ah dat is kut. Gebruik jij wel eens lange ballen?
PS3?quote:Op maandag 30 september 2013 00:51 schreef Typisch het volgende:
fifa14 is beter dan fifa13
al kan ik er nog geen reet van
kan gewoon hoorquote:Op maandag 30 september 2013 00:51 schreef Adames het volgende:
[..]
Als de ander niet verdedigt moet je hem gewoon voorbij kunnen dribbelen. Is in het echt ook zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |