quote:Op zondag 29 september 2013 16:41 schreef SaintOfKillers het volgende:
Op 3 kilometer een minuut dichtgereden, dan kan een sprinttrein zelfs niet.
Vraag maar aan Herbert, dat heet sparen.quote:Op zondag 29 september 2013 16:42 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Maar is geen goed teken om in het laatste gedeelte van het peloton te zitten, je kunt er op wachten dat het breekt bij valpartijen.
En winnen.quote:Op zondag 29 september 2013 16:43 schreef rubbereend het volgende:
Huzarski gaat dadelijk gewoon demarreren
gesink en regen werkte in de giro ook al niet goedquote:Op zondag 29 september 2013 16:42 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Maar is geen goed teken om in het laatste gedeelte van het peloton te zitten, je kunt er op wachten dat het breekt bij valpartijen.
Gesink in goede doen rijdt wel vooraan ja,quote:Op zondag 29 september 2013 16:43 schreef franklop het volgende:
[..]
gesink en regen werkte in de giro ook al niet goed
quote:
Dood, zelfs.quote:
quote:
Mollema was kopman.quote:Op zondag 29 september 2013 16:45 schreef Scorpion_17 het volgende:
Gesink wtf.. daar moest het toch van komen..
quote:
quote:
behalve als je Nibali heet en een lift krijgtquote:Op zondag 29 september 2013 16:46 schreef Pedroso het volgende:
Is ook zinloos om als je gelost bent (of pech heb gehad) om alleen door te rijden.
Hij maakt idd een betere induk dan eerder in de koers.quote:Op zondag 29 september 2013 16:46 schreef TheArt het volgende:
Bauke lijkt er doorheen te zijn gekomen.
Pauwels is in bloedvorm. Heb je die op de Angliru gezien?quote:Op zondag 29 september 2013 16:47 schreef Zelva het volgende:
Toch een erg matig WK van de Nederlanders tot zover. Als een Pauwels er nog bij kan zitten.
Als t ergens een parkoers is voor ze, dan is t vandaag wel.quote:Op zondag 29 september 2013 16:47 schreef Ereinion het volgende:
Mollema niet goed, Weening nauwelijks een eendagsrenner. Het is weer eens hetzelfde verhaal. Hopelijk kunnen ze zichzelf overstijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |