Omdat men de misdaad pleegt uit naam van de Islam.quote:Op maandag 30 september 2013 16:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan het feit dat dat deze daden nog niet islamitisch maakt?
Dus als ik morgen 10 mensen vermoord en zeg dat ik dat doe om Jezus te pleasen geloof je me ook op m'n blauwe ogen?quote:Op maandag 30 september 2013 21:11 schreef kawotski het volgende:
[..]
Omdat men de misdaad pleegt uit naam van de Islam.
Uhu, dus als ik zeg dat ik een moord heb gepleegd uit naam van de islam ben ik een moslim?quote:Op maandag 30 september 2013 21:11 schreef kawotski het volgende:
[..]
Omdat men de misdaad pleegt uit naam van de Islam.
Dat dus.quote:Op maandag 30 september 2013 21:12 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dus als ik morgen 10 mensen vermoord en zeg dat ik dat doe om Jezus te pleasen geloof je me ook op m'n blauwe ogen?
Daar gaat je vergelijking al mank. Je hebt gezien hoe de Nederlanders reageren als er zich ook maar 1 pedofiel in hun midden begeeft? Die wordt dus nog net niet gelyncht (vanwege bescherming dat is).quote:Op maandag 30 september 2013 20:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Als je een handjevol woestijnnomaden als graadmeter neemt voor de islam heb je gelijk. Maar dat is zo ongeveer hetzelfde als stellen dat iedere Nederlander pedofiel is en de Nederlandse nationaliteit voor misbruikte kinderen zorgt.
Dus?quote:Op maandag 30 september 2013 21:14 schreef Specularium het volgende:
Maar meestal zeggen die mensen eerst dat ze moslim zijn en gaan dan pas een aanslag plegen.
Grappenmaker.. Zal ik een uitspraak van van Gaal aanhalen of ben je nu gewoon aan het trollenquote:Op maandag 30 september 2013 21:12 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dus als ik morgen 10 mensen vermoord en zeg dat ik dat doe om Jezus te pleasen geloof je me ook op m'n blauwe ogen?
Omdat ze het van te voren zeggen?quote:Op maandag 30 september 2013 21:20 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dan is hun overtuiging minder twijfelachtig als dat je nu suggereert.
Het gaat om de gehele belijdenis.quote:Op maandag 30 september 2013 21:22 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Omdat ze het van te voren zeggen?
Wat is mij dat nu weer voor logica. Dus als ik van te voren zeg dat ik christelijk ben dan pleeg ik de eerst volgende moord uit naam van het christelijke geloof?
Het ging 'm om de verhouding. Die is wat dat betreft redelijk gelijk. Maar ook extremisme wordt door moslims afgekeurd.quote:Op maandag 30 september 2013 21:17 schreef kawotski het volgende:
[..]
Daar gaat je vergelijking al mank. Je hebt gezien hoe de Nederlanders reageren als er zich ook maar 1 pedofiel in hun midden begeeft? Die wordt dus nog net niet gelyncht (vanwege bescherming dat is).
Omdat ze vaak behoorlijk veel macht bezitten en in staat zijn die macht in stand te houden.quote:Dat handjevol waar je het over hebt wordt amper een strobreed in de weg gelegd
Die gevolgtrekking snap ik niet helemaal. Zeker niet als je je bedenkt dat ze vaak relatief veel macht bezitten.quote:en als het bij een handjevol bleef dan waren ze allang uitgeroeid
Het hebben van die overtuiging en het aangrijpen van geweld is dan slechts een correlatie.quote:Op maandag 30 september 2013 21:20 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dan is hun overtuiging minder twijfelachtig als dat je nu suggereert.
\quote:Op maandag 30 september 2013 21:27 schreef 5thencounter het volgende:
Wat kan dat allemaal schele.. over
[ afbeelding ]
Vergaat de Wereld!!!
Dan kun je wel degelijk.quote:Op maandag 30 september 2013 21:25 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het gaat om de gehele belijdenis.
Als iemand al zijn hele leven moslim is en een aanslag pleegt kun je moeilijk gaan zeggen dat het niks met de islam te maken heeft.
Wij niets. Maar het is lastig, derde wereldlanden hebben vaak niet de daadkracht en precisie om zulke groepen actief te bestrijden met een combinatie van goede maatregelen (niet alleen militair bijv).quote:Op maandag 30 september 2013 21:07 schreef theunderdog het volgende:
Maar het belangrijkste: wat moeten we doen tegen dit soort terroristische organisaties?
Als iemand met zijn bomberjackie een asielzoeker in elkaar trapt kun je daar gewoon van uit gaan.quote:Op maandag 30 september 2013 21:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dus als iemand een moord pleegt terwijl diegene al heel zijn leven nationalistische gedachtegoed heeft. Heeft zijn moord iets te maken met het nationalisme?
Je gaat compleet voorbij het punt.quote:Op maandag 30 september 2013 21:33 schreef Specularium het volgende:
[..]
Als iemand met zijn bomberjackie een asielzoeker in elkaar trapt kun je daar gewoon van uit gaan.
Verklaar je nader.quote:Op maandag 30 september 2013 21:36 schreef De_Coulance het volgende:
Zowel de stelling 'het heeft niet te maken met de islam' als 'het komt door de islam' lijken mij onzinnige uitspraken.
Het heeft toch automatisch een link ergens (bijvoorbeeld in het hoofd van de dader) als hij dat stelt.quote:Op maandag 30 september 2013 21:35 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je gaat compleet voorbij het punt.
Diegene heeft zijn daad dan misschien gepleegd uit naam van het nationalisme. Maar dat betekent nog niet dat het nationalisme iets te maken heeft met geweld en moord.
Zie post.quote:
Er is juist helemaal niets semantisch aan.quote:Op maandag 30 september 2013 21:38 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Het heeft toch automatisch een link ergens (bijvoorbeeld in het hoofd van de dader) als hij dat stelt.
Je kunt hooguit stellen dat het 'echte nationalisme' of 'de geest van het nationalisme' dit afkeurt.
Wel erg semantisch dit.
Dat is al een link met de islam.quote:Op maandag 30 september 2013 21:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er is juist helemaal niets semantisch aan.
Dit soort terroristische en nihilistische groeperingen maken de islam compleet zwart.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |