Betaal ik ook entreekosten voor Pathé Unlimited?quote:
nope met de ing voucher betaal je NOOIT de entreekosten.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 14:06 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Betaal ik ook entreekosten voor Pathé Unlimited?
Nee, voor Pathé Unlimited betaal je geen entreekosten. Dit geldt alléén als je voor de eerste keer abonnee wordt. Als je je abonnement hebt opgezegd en binnen 2 jaar weer abonnee wilt worden, betaal je ¤ 35,- entreekosten.
Geld dat van 35 euro ook via ing? als je ook een kaart had de afgelopen 2 jaar?
Ook niet als je een kaart had al. ik had in juli nog een kaart en vanaf september een ING voucher.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 14:06 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Betaal ik ook entreekosten voor Pathé Unlimited?
Nee, voor Pathé Unlimited betaal je geen entreekosten. Dit geldt alléén als je voor de eerste keer abonnee wordt. Als je je abonnement hebt opgezegd en binnen 2 jaar weer abonnee wilt worden, betaal je ¤ 35,- entreekosten.
Geld dat van 35 euro ook via ing? als je ook een kaart had de afgelopen 2 jaar?
Hij stond eerst wel bij de 'verwachte' films, maar nu niet meer.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:48 schreef SunChaser het volgende:
Waarom draait die lesbische Franse film niet in Pathe
Neuh, Lovelace, Black Swan en Call Girl was ook explicietquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 14:09 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hij stond eerst wel bij de 'verwachte' films, maar nu niet meer.
http://www.pathe.nl/film/19071/la-vie-dadele
Misschien was het te expliciet.
Dan zal het wel de combi arthouse + 3 uur speelduur zijn geweest.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 14:43 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Neuh, Lovelace, Black Swan en Call Girl was ook expliciet
Ja zat je al klaar met je Baguettequote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:48 schreef SunChaser het volgende:
Waarom draait die lesbische Franse film niet in Pathe
Met warme briequote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:14 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ja zat je al klaar met je Baguette
Gebruik dan een Frans woord, zoals stokbrood.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:14 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ja zat je al klaar met je Baguette
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:34 schreef Asskicker14 het volgende:
About Time, Rush, Prisoners, Don Jon, Gravity, Jeune & Jolie. Het is echt een leuke maand om naar de bioscoop te gaan. Rush, Prisoners en Gravity gaan klassiekers worden (in de vorm van IMDB Top 250 films), About Time is de leukste romantische komedie van het jaar. Don Jon en Jeune & Jolie is onvervalst genieten
Turbo of Planes heeft in de voorpremiere in OV gedraagdquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:47 schreef Asskicker14 het volgende:
Iemand al naar Turbo en Planes gegaan? Begint het een trend te worden om animatie-films helemaal niet meer in het Engels te draaien? Alsof enkel en alleen kinderen naar animatie-films gaan; zo moeilijk is het niet om 1 of 2 voorstellingen per dag te reserveren voor een OV-versie van bijv. Turbo of Planes.
Ligt aan de film en aan mn bui, Prisoners was prima op 5 van onder, maar 2 Guns wilde ik toch hoger zienquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:42 schreef Asskicker14 het volgende:
Bij goede films ga ik 5 rijen geteld vanuit de onderste rijen zitten
Die slet van een Jolie is al uit Buitenhofquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:34 schreef Asskicker14 het volgende:
Don Jon en Jeune & Jolie is onvervalst genieten van porno en hoertjes.
Captain Phillips is toch meer een drama?quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:58 schreef Asskicker14 het volgende:
De komende anderhalve maand gaan er veel horror- en actiefilms gedraaid worden. Weinig variatie wat mij betreft; allemaal min of meer geconcentreerd op 1 of 2 genres.
Even een opsomming van enkele films die dan uit gaan komen:
- Machete Kills (24 okt)
- Insidious 2 (24 okt)
- Thor: The Dark World (31 okt)
- Blood Ties (31 okt)
- Carrie (7 nov)
- The World's End (14 nov)
- The Counselor (14 nov)
- Hunger Games: Catching Fire (21 nov)
- Captain Phillips (21 nov)
- Oldboy (28 nov)
Hobbitquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Iemand al opgevallen dat er dit jaar geen kerst-blockbuster in de release-kalender staat?
Omdat het alle tienermeisjes naar de bios lokt en die hebben geen UNL, dus dat is goed cashen voor Pathe.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:45 schreef Asskicker14 het volgende:
Waarom wordt f*kking Battle Of The Year zo grootschalig gepromoot bij Pathe? Het mag het predikaat B-film niet eens dragen. En daar kan die Sawyer van Lost niets aan veranderen.
Is die vorige dansfilm, Make Your Move, niet gigantisch gefloptquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:47 schreef bigbass het volgende:
[..]
Omdat het alle tienermeisjes naar de bios lokt en die hebben geen UNL, dus dat is goed cashen voor Pathe.
Je hebt gelijk. Ik voer 'Battle Of The Year' in bij Twitter en ik krijg dit:quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:47 schreef bigbass het volgende:
[..]
Omdat het alle tienermeisjes naar de bios lokt en die hebben geen UNL, dus dat is goed cashen voor Pathe.
FOK! meet bij Battle of the Year zie ik dus al.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:51 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ik voer 'Battle Of The Year' in bij Twitter en ik krijg dit:
Results for battle of the year
Top / All
Saskia. @_ikbensaskia 6m
Battle of the year een film voor @TsJ_s
Expand
Deem @DolceDeem 6m
Ik moet naar "The battle of the year 3D" CHRIS BROWN SPEELT ER IN 😱.
Expand
ⓝⓘⓚⓚⓘ ♥ @xnikkles 6m
omg ik wil the battle of the year zienn ! ;D
Expand
jennifer @JENNIFFEAAAAR_ 6m
ik moet echt naar "the battle of the year" !!!!
Expand
010 ✌ @_iloveAshley 6m
Omg , moet naar die film 'Battle of the Year' !!
Expand
✖ @_kleinemeid 6m
Yay samen met jasper naar battle of the year!
Expand
Esther'louise @xEstherlouise 7m
Ik wil naar the Battle of the year wie wil der mee?
Expand
Isarah @IsarahTeunissen 7m
Omg ik wil naar de film Battle of the year 😍
Expand
ingrid @youcutieface 7m
die film 'battle of the year 3D' moet ik zien.
Expand
. @_kayyx 7m
Oke wie gaat er met me mee naar battle of the year in 3D ?
Expand
Linda @Angelscry___ 7m
Battle of the year 3D met Chris Brown
Expand
Joycee. @xJoyceeeeeee 7m
Ik wil die film Battle of the year zien '
Expand
$ @RENxSKE 7m
ik wil naar battle of the year in de bioscoop
from Franekeradeel, Friesland
RDSK @Renellx 7m
Battle of the year wil k zien
Expand
Civil Engineer @opahtembam 10m
#nw battle of the year
Expand
Fajr @fajrlovesfudge 10m
@saveraalam lol and Battle of the Year ....go watch the trailer
View conversation
hoi @romycohenx_ 11m
Ohmygod ik wil battle of the year zien !
Expand
Er wordt gevraagd om een kerstblockbuster, geen kerstfilmquote:
kan ik al reserveren?? must see ditquote:
Joh! Dacht je dat ik serieus was ;-)quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 19:11 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Er wordt gevraagd om een kerstblockbuster, geen kerstfilm
Je blijft wel in het systeem, nieuwe foto is niet nodigquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:52 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Dus dan zou je de volgende keer weer een voucher kunnen verzilveren? of blijf je in een systeem staan?
Voor iedere nieuwe Pathe die ze willen openen moeten ze er een sluiten, oude bioscopen worden dus gesloten in een stad wanneer ze daar een nieuwe gaan bouwen. Ze hebben namelijk een te groot marktaandeel (meer dan 50% geloof ik).quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 13:35 schreef jorienvdherik het volgende:
Zijn er eigenlijk plannen voor een nieuwe Pathe ergens?
Dat jullie weten.
TWWB gisteren aan begonnen maar erg vage film, kijk m later verderquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:51 schreef Asskicker14 het volgende:
The Way Way Back en What Maisie Knew is al beschikbaar via de populaire downloadkanalen. En die komen pas over enkele weken uit in Nederland.
gelukkig maar, er is teveel pathe (en dus een vrij eentonig film aanbod), zeker in de randstadquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 12:51 schreef DJJoris het volgende:
[..]
Voor iedere nieuwe Pathe die ze willen openen moeten ze er een sluiten, oude bioscopen worden dus gesloten in een stad wanneer ze daar een nieuwe gaan bouwen. Ze hebben namelijk een te groot marktaandeel (meer dan 50% geloof ik).
Waar was dat, Buitenhof om 22.00 uur?quote:Op zondag 13 oktober 2013 10:45 schreef Stereotomy het volgende:
Gisteren bijna bij Runner Runner weggelopen. Boutfilm. Timberlake blijft maar in net-niet actiefilms spelen.
Eh, 040quote:Op zondag 13 oktober 2013 10:47 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Waar was dat, Buitenhof om 22.00 uur?
Ik vond RR slecht doch net te doen, was beter dan Paranoia
Ik zag pas na 10 minuten dat Hunt Thor isquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:02 schreef Stereotomy het volgende:
Holy crap, ik kom er nu pas achter dat de acteur die Niki Lauda in Rush speelt, de gast van Goodbye, Lenin is![]()
Hij bevalt me goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |