Het AD publiceert gewoon onjuistheden die ook nog eens heel eenvoudig te voorkomen zijn door gewoon even op te zoeken wat je in je krantje publiceert.quote:Op donderdag 26 september 2013 11:01 schreef jogy het volgende:
En het is AD, die houdt van versimplificeren. Dat het dus om een drankje gaat met een hoog ijzerchloride- gehalte in plaats van een drankje gemaakt van ijzer zou op zich wel duidelijk moeten zijn.
quote:
Dat is voor de gewone FOKker blijkbaar niet nodig...quote:Op donderdag 26 september 2013 12:45 schreef Kowloon het volgende:
Het AD publiceert gewoon onjuistheden die ook nog eens heel eenvoudig te voorkomen zijn door gewoon even op te zoeken wat je in je krantje publiceert.
Ik ben geen gewone FOK!er.quote:Op donderdag 26 september 2013 13:01 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
[..]
Dat is voor de gewone FOKker blijkbaar niet nodig...![]()
Ik had diverse metaalsoorten onder m'n schaatsen.quote:Op donderdag 26 september 2013 13:21 schreef Fides het volgende:
Toen ik 5 was noemde ik ook alle metalen/metaalsoorten 'ijzer', dus ik neem het de journalist niet kwalijk.
Trek het je niet aan. Er zijn altijd wijsneuzen die nog een pisvlek zien in een hoop stront.quote:Op donderdag 26 september 2013 13:29 schreef jogy het volgende:
Zit ik hier met mijn goede gedrag het AD nog te verdedigen. Ik had beter moeten weten.
Helemaal waar! Maar ijzer verwarren met zilver vind ik wel erg beschamend, zelfs voor een geestelijk beperkte krant als de AD.quote:Op donderdag 26 september 2013 13:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Trek het je niet aan. Er zijn altijd wijsneuzen die nog een pisvlek zien in een hoop stront.
Dus Chinezen worden dan oranje ?quote:Op donderdag 26 september 2013 13:53 schreef Kowloon het volgende:
Van ijzeroplossingen word je hooguit roodbruin.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |