Inderdaadquote:Op donderdag 26 september 2013 20:16 schreef AFCNiels het volgende:
Ik ben het wel met Evert eens dat de scheidsrechter wel kan affluiten.
Evert wacht op een hoogtepuntje zoals deze.quote:Op donderdag 26 september 2013 20:16 schreef AFCNiels het volgende:
Ik ben het wel met Evert eens dat de scheidsrechter wel kan affluiten.
Finnbogason wil er nog wel 1 maken hoorquote:Op donderdag 26 september 2013 20:16 schreef AFCNiels het volgende:
Ik ben het wel met Evert eens dat de scheidsrechter wel kan affluiten.
quote:Op donderdag 26 september 2013 20:16 schreef johannes_vermeer het volgende:
Yo me voy.
De woordenschat van Louis.
Dat is duidelijk een zeer bijzonder accent waarbij het Spaans geperfectioneerd is.quote:
Ik moest lachenquote:Op donderdag 26 september 2013 20:19 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat is duidelijk een zeer bijzonder accent waarbij het Spaans geperfectioneerd is.
Gaalicisch noemen ze het in Spanje.
Binnenkort zal algemeen beschaafd Spaans zo klinken. Dan spreken ze daar eindelijk Spaans volgens de Van Gaal filosofie.quote:Op donderdag 26 september 2013 20:19 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat is duidelijk een zeer bijzonder accent waarbij het Spaans geperfectioneerd is.
Gaalicisch noemen ze het in Spanje.
Louis is dan ook de BESTE in diverse talen. Nederlands, Spaans, Duits, Engels, Frans (waarschijnlijk).quote:Op donderdag 26 september 2013 20:20 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Binnenkort zal algemeen beschaafd Spaans zo klinken. Dan spreken ze daar eindelijk Spaans volgens de Van Gaal filosofie.
quote:Op donderdag 26 september 2013 20:24 schreef Cavaliers het volgende:
Corona heeft alleen maar balverlies geleden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe wil jij het gaan vergelijken dan, als het niet op basis van resultaten is de afgelopen decennia. Of de afgelopen 5 jaar, of wat je ook wil.quote:Op donderdag 26 september 2013 20:16 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Jij bevestigd mijn beeld weer.Alleen maar kijken naar de ranglijst en daar dan trots op lopen doen. Niks knaps aan met 5 x zoveel geld. Net zoals het niet knap is dat PSG en Monaco ineens toppers zijn.
quote:Op donderdag 26 september 2013 20:26 schreef johannes_vermeer het volgende:
Is dit de vriendin van Corona?Nee zn zusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.He's Simple, He's Dumb, He's the Pilot
Niks Twente is beter, maar dat is toch logische? Net zoals PSV weer beter dan Twente is wat ook logische is, maar wanneer wij van jullie verliezen is dat toch geen reden om helemaal blij te zijn, want het is gewoon normaal. Dat bedoelde ik meer te zeggen.quote:Op donderdag 26 september 2013 20:26 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Hoe wil jij het gaan vergelijken dan, als het niet op basis van resultaten is de afgelopen decennia. Of de afgelopen 5 jaar, of wat je ook wil.
Ik ben altijd blij wanneer Twente wint, wat is daar op tegen?quote:Op donderdag 26 september 2013 20:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Niks Twente is beter, maar dat is toch logische? Net zoals PSV weer beter dan Twente is wat ook logische is, maar wanneer wij van jullie verliezen is dat toch geen reden om helemaal blij te zijn, want het is gewoon normaal. Dat bedoelde ik meer te zeggen.
Dat snap ik. Ik bedoel meer die kleuters die dan helemaal lijp gaan doen alsof het geweldig is en het bijzonder knap is van Twente en Heracles er gewoon helemaal niks van en dat het allemaal niks met budgets heeft te maken. Nu heb ik het wel over de 'fox supporters'quote:Op donderdag 26 september 2013 20:29 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ik ben altijd blij wanneer Twente wint, wat is daar op tegen?
Namaak club en publiek.quote:Op donderdag 26 september 2013 20:31 schreef GGMM het volgende:
Het Twente publiek maakt ook nauwelijks geluid zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |