SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Topicreeks
- De OP -![]()
Niks tegen Inge Schrama, dat is een van de beste actrices. Haar karakter was de laatste tijd gewoon gewoon een zeikerd, maar ze acteert niet slecht. Femke daarentegen, is een grote ramp.quote:Op woensdag 25 september 2013 20:39 schreef Eerin het volgende:
Is er ook iets bekend over wanneer die irritante Femke er weer uit gaat? Zelfs Inge Schrama acteerde beter, mijn hemel, wat een vreselijk figuur.
Inge een van de beste actrices?quote:Op woensdag 25 september 2013 20:42 schreef luftersel het volgende:
[..]
Niks tegen Inge Schrama, dat is een van de beste actrices. Haar karakter was de laatste tijd gewoon gewoon een zeikerd, maar ze acteert niet slecht. Femke daarentegen, is een grote ramp.
Nee?quote:Op woensdag 25 september 2013 20:47 schreef Dr.Mikey het volgende:
Boeit het iemand wie Mike vermoord heeft?
allebei die karakters mogen van mij zo in de prullenbak. ze voegen echt niets toequote:Op woensdag 25 september 2013 20:42 schreef luftersel het volgende:
[..]
Niks tegen Inge Schrama, dat is een van de beste actrices. Haar karakter was de laatste tijd gewoon gewoon een zeikerd, maar ze acteert niet slecht. Femke daarentegen, is een grote ramp.
quote:
inge schaamhaarquote:Op woensdag 25 september 2013 20:42 schreef luftersel het volgende:
[..]
Niks tegen Inge Schrama, dat is een van de beste actrices. Haar karakter was de laatste tijd gewoon gewoon een zeikerd, maar ze acteert niet slecht. Femke daarentegen, is een grote ramp.
Vrijdag. Cliffhanger en shit.quote:Op woensdag 25 september 2013 21:13 schreef Joene het volgende:
Maar goed wanneer gaat Wiet ,Tim neuken ?
Omdat het politiekorps al jaren niets meer voorstelt.quote:Op woensdag 25 september 2013 21:57 schreef Sway- het volgende:
Die baas van Menno kan ook lekker acteren zeg, nog erger dan Femke. En hoezo kan Aysen nu opeens wel meedoen, om die vingerafdrukken dus opgelost?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 25 september 2013 22:18 schreef WorkBitch het volgende:
Weten jullie wie dit is?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |