Ja. Wordt het één grote VVD-moloch die een staat van beleg afroept direct de democratie afschaft. En een gunstig investeringsklimaat creëertquote:Op woensdag 25 september 2013 15:08 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dit kabinet van nivelleren, nivelleren en nog meer nivelleren?
De grootste onzin die ik heb gehoord van dit kabinet. De inkomstenverschillen zijn echt niet zo groot als de PvdA wil suggereren.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:08 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dit kabinet van nivelleren, nivelleren en nog meer nivelleren?
Een van de betere politici van de Tweede Kamer, ook al heb ik bijna niks met zijn partij.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:13 schreef arjan1112 het volgende:
Arie Slob zegt wel verstandige dingen, eigenlijk.
Eens, maar aan die verhoudingen wordt al helemáál niet getornd. Kernwapens idem, JSF ook praktisch volledig staatsgeheim lijkt wel.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:15 schreef De_Coulance het volgende:
Zeuren over JSF slaat nergens op. Het is een onvermijdelijk gevolg van de huidige geopolitieke machtsverhoudingen.
Dus als je ergens over wil zeuren kan dat wel, maar dan kun je beter zeuren over die verhoudingen (als je oneens bent met die verhoudingen dan)
quote:14:40 Emile Roemer is begonnen aan zijn inbreng. Het debat is geschorst tot 15:10 uur.
14:20 Den Haag telt af: nog vier uur en dan begint de inbreng van Arie Slob. Tienduizenden mensen zullen zijn toespraak live volgen via grote schermen op pleinen en in cafés. Burgemeester Van Aartsen roept treinreizigers op om niet meer naar Den Haag te komen: “De binnenstad is nu echt vol.”
13:21 Jeroen Wollaars volgt voor ons de sociale media: “Momenteel wordt er nog niet over het debat getwitterd, maar we blijven het volgen.”
Dat is ook al zo'n helder licht.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:23 schreef themole het volgende:
Samsom heeft het over ouderen.
Henk Krol in 3.... 2.... 1.....
Politiek is idd niet zo moeilijk. Dat hebben droeftoeters als Hans van Mierlo en Ruud Lubbers ons al eerder laten zien. Beetje wollig praten, doen alsof je er verstand van hebt. Men slikt het als zoete koek.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:23 schreef Morendo het volgende:
Het CDA en GL hebben echt een andere leider nodig, het is tekenend dat zij zelfs met dit kabinet niet kunnen profiteren in de peilingen. Simpelweg iemand met een diepe stem en een greintje charisma.
Correctie: Krol is werkelijk de aller-aller-allerergste.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:06 schreef Morendo het volgende:
En wat voorspelbare kritiek op de JSF.
Hij is nog erger dan Wilders en Thieme.
Leuk idd, zo'n vent die generaties tegen elkaar uitspeelt. Gezond voor de samenleving.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:26 schreef Morendo het volgende:
[..]
Correctie: Krol is werkelijk de aller-aller-allerergste.
Bij de Gaykrant was ie toch veel beter op zijn plek.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:23 schreef themole het volgende:
Samsom heeft het over ouderen.
Henk Krol in 3.... 2.... 1.....
Hij kan dat.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:31 schreef Morendo het volgende:
Je kunt jezelf niet irriteren, Buma Stemra.
quote:"Echt, u zoekt het maar uit!" zegt sollicitant #Buma der #CDA tegen #Samsom en wandelt boos weg... #apb
Twee uur Halbehel.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:34 schreef Mortaxx het volgende:
Daar ben ik eindelijk. Nog iets gemist?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |