quote:Op vrijdag 27 september 2013 14:33 schreef Downstar het volgende:
[..]
Kabels zijn te moeilijk xD? wie heeft t over moeilijk..
(lange) kabels zijn een zooitje..
maargoed als er 2 naast elkaar staan, kan ik die oplossing wel begrijpen met een switchje..
[..]
't is eigenlijk allemaal t zelfde.. xD
PC = Personal Computer, oftwel een Desktop, laptop, Imac of wat dan ook voor device..
jij moet de afweging maken tussen Windows / Linux / OS X
Laptop / Desktop etc..
ik had je toch wat hoger in geschat
Ben jij soms vergeten dat ik weet waar je huis woont?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Gezeur over dure inkt voor printers. Altijd een printer kopen op basis van goedkope nep tankjes/cartridges. De aanschafprijs is iets hoger maar daarna die hond lekker laten printen![]()
Ik ben een kabel fan, lekker fysiek en betrouwbaar![]()
Jij hebt duidelijk alles draadloos in huis, je hersenpan verandert in een snelkookpan![]()
hahah, ik krieg klappen van monkeyquote:Op vrijdag 27 september 2013 15:02 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Ben jij soms vergeten dat ik weet waar je huis woont?![]()
Gezeur over dure inkt voor printers. Altijd een printer kopen op basis van goedkope nep tankjes/cartridges. De aanschafprijs is iets hoger maar daarna die hond lekker laten printen![]()
Ik ben een kabel fan, lekker fysiek en betrouwbaar![]()
Jij hebt duidelijk alles draadloos in huis, je hersenpan verandert in een snelkookpan
dacht ik ook al aan hahaquote:Op vrijdag 27 september 2013 15:13 schreef shiznuts het volgende:
Vrouwen met een dikke kont kop daar houwik niezo van!
Ik heb mijn spul van begin deze maand ook nog niet binnen dus het zal wel weer druk zijn.quote:Op vrijdag 27 september 2013 13:58 schreef Deezertje het volgende:
Ennnnn de pakjesbezorger rijdt weer mijn huis voorbij. Als het er morgen nog niet is gaan we week zes inOndertussen heb ik nog zo'n 14 pakjes (meeste past gewoon door brievenbus) tegoed uit China, maar die zullen straks wel allemaal in één keer komen heb ik het idee...
Al lees ik op Tweakers dat sommige mensen het wel gewoon binnen een week krijgen, dus waar die eerdere pakketjes dan blijven 'zweven'...?
Gewoon vlak voor dag 45 actie ondernemen, wellicht op dat 35 een berichtje doen en als je aardig bent niet claimen (vooral bij kleine dingen doe ik het soms niet).quote:Op vrijdag 27 september 2013 13:58 schreef Deezertje het volgende:
Ennnnn de pakjesbezorger rijdt weer mijn huis voorbij. Als het er morgen nog niet is gaan we week zes inOndertussen heb ik nog zo'n 14 pakjes (meeste past gewoon door brievenbus) tegoed uit China, maar die zullen straks wel allemaal in één keer komen heb ik het idee...
Al lees ik op Tweakers dat sommige mensen het wel gewoon binnen een week krijgen, dus waar die eerdere pakketjes dan blijven 'zweven'...?
Jammer dat er weinig mooie toestellen tussen zittenquote:Op vrijdag 27 september 2013 15:53 schreef Fasroslis het volgende:
nog 2 tmart-coupons gekregen omdat ik mijn mandje niet heb leeggemaakt
Coupon 1: SEPS3($3 off $30 or more)
Coupon 2: SEPS20($20 off $100 or more)
vooral de 2de is wel interessant. Codes zijn trouwens te combineren met acties (bv de 15% on selected smartphones actie)
http://www.tmart.com/CUBO(...)d-Black_p212528.html vind ik geen slechte deal als er nog eens $20 extra afgaat. Je moet hem dan wel met australische plug pakken, voor $24 kan ik daar wel mee leven. Anders is de spoeling wel dunnetjes. Tmart is beter op het vlak van zaklampjes, maar om nu voor $100 zaklampjes te kopen.quote:Jammer dat er weinig mooie toestellen tussen zitten
Laat me raden, 'Parcelforce', dat is wat Packagetrackr je vertelt?quote:Op vrijdag 27 september 2013 22:18 schreef MacorgaZ het volgende:
Van eBay een gitaarcapo na 8 dagen al binnen inclusief weekendvan verkoper usbempire, kwam met TomTop-envelop aan dus waarschijnlijk is dat één van hun eBay-accounts.
Iemand trouwens ervaring met het Britse ParcelForce? Woensdag is er wat met tracking naar mij verstuurd (kilootje sossa), maar de tracking werkt nog steeds niet, in Engeland hoort dat toch wel sneller te gaan dan in China?
SPOILER: In other news (non-China)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Heb een jaar of drie geleden eens Parcelforce gehad. Kwam toen via DPD binnen, maar die bezorgen alleen maandag t/m vrijdag. Je zou het dus vrij rap moeten hebbenquote:Op vrijdag 27 september 2013 22:18 schreef MacorgaZ het volgende:
Van eBay een gitaarcapo na 8 dagen al binnen inclusief weekendvan verkoper usbempire, kwam met TomTop-envelop aan dus waarschijnlijk is dat één van hun eBay-accounts.
Iemand trouwens ervaring met het Britse ParcelForce? Woensdag is er wat met tracking naar mij verstuurd (kilootje sossa), maar de tracking werkt nog steeds niet, in Engeland hoort dat toch wel sneller te gaan dan in China?
alles waar je op vooruit gaat met snelheid is natuurlijk mee genomen, je snelheid verdubbellen al helemaalquote:Op vrijdag 27 september 2013 23:13 schreef monkeybrain het volgende:
Ik heb mijn usb3 kaartje ontvangen. De externe schijf deed eerst 21,5mb en nu 50mb per seconde met een flinke transfer van muziek. Mijn stopwatch gaf 1,30 uur en 35 minuten aan, dus flink sneller.
Geen flauw idee of dit enigszins goede cijfers zijn vergeleken met een mobo met usb3.0.
Voor 7 euro dus wel een leuke upgrade met 4 poorten.
Ook nog mijn mobius camera ontvangen, kwalitatief een stuk beter gemaakt dan de spycam.
Ik had niet verwacht dat de 2 metalen plaatjes echt loeiheet zouden worden. Techmoan zei iets over hitte maar het is echt vinger verbranden heetMorgen wat meer testen en een nieuwe class10 kaartje bestellen, 8gb geeft toch nog 70 minuten op 1080p
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja zou niet weten waarom niet; de G3T is niks anders dan een G3 met andere chip (verder geen veranderingen).quote:Op vrijdag 27 september 2013 23:55 schreef Tjacka het volgende:
Zijn jiayu g3 dezelfde hoesjes dan de g3t?
quote:Op vrijdag 27 september 2013 23:33 schreef Downstar het volgende:
[..]
alles waar je op vooruit gaat met snelheid is natuurlijk mee genomen, je snelheid verdubbellen al helemaal
een betere test is om even een .iso van een aantal gb's over te zetten,
nadeel van meten met muziek bestanden is voornamelijk dat ze erg klein zijn
en relatief weinig tijd nodig hebben om overgezet te worden.. dan komt de snelheid vaak niet op zijn piek en gaat hij alweer naar het volgende bestand..
+- 50 mb/s zou je in theorie kunnen halen met USB 2.0 nog..
voor USB 3.0 is het dus niet echt een hele goede score, omdat die hoger zou moeten..
maargoed in de praktijk spelen enorm veel dingen een factor..
Dus zoals ik al aangaf een verdubbeling van de snelheid voor die 7 euro is prima![]()
Die mobius lijkt mij ook wel een mooi dingetje, misschien dat je nog wat footage/reviewtje kan posten hier?
Blijkbaar ben je toch geschrokken omdat je nu mijn aars loopt te likken. Binnenkort gaat gewoon de deurbel hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik zal eens met een iso kijken. De praktijk is natuurlijk het enigste wat telt voor mij. Ik ben alleen erg nieuwsgierig of dit kaartje slechter presteert dan zo'n icidu kaartje van 20 euro.
De zomer is misschien voorbij maar in de kleedhokjes van de C&A is het altijd zomer![]()
Hang dan ook direct deze op voor de momenten dat je niet met je schoen onder het gordijn door kan glurenquote:Op zaterdag 28 september 2013 00:03 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Blijkbaar ben je toch geschrokken omdat je nu mijn aars loopt te likken. Binnenkort gaat gewoon de deurbel hoor![]()
Ik zal eens met een iso kijken. De praktijk is natuurlijk het enigste wat telt voor mij. Ik ben alleen erg nieuwsgierig of dit kaartje slechter presteert dan zo'n icidu kaartje van 20 euro.
De zomer is misschien voorbij maar in de kleedhokjes van de C&A is het altijd zomer
Oke pardon.quote:Op vrijdag 27 september 2013 23:58 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja zou niet weten waarom niet; de G3T is niks anders dan een G3 met andere chip (verder geen veranderingen).
Was niet kwaad bedoeldquote:Op zaterdag 28 september 2013 00:38 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Oke pardon.
Krijg hem morgen binnen.![]()
De phone dan.
Godverdommequote:Op zaterdag 28 september 2013 00:03 schreef monkeybrain het volgende:
De zomer is misschien voorbij maar in de kleedhokjes van de C&A is het altijd zomer
Ebay order van 28 aug ook nog niet.quote:Op zaterdag 28 september 2013 11:42 schreef rene90 het volgende:
24 augustus banggood nog niet binnen
2 september DX ook nog niet binnen.
Is het bij jullie ook zo traag?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.iPhone 5 screen protector dus
Ga ik doen.quote:Op zaterdag 28 september 2013 09:08 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Was niet kwaad bedoeld
Ben benieuwd hoe dat ding is met een quadcore ipv dualcore chipsetALs je tijd hebt voor een reviewtje / het delen van je ervaring
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |