Stock veranderingen kunnen een paar dagen duren, ga een paar keer slapenquote:Op zondag 22 september 2013 16:33 schreef Djeetje het volgende:
Ik heb nu bijna al de vliegtuigen van AirUS gesloopt toen ging ik dood en maar een stijging van 0,05 bij AirEmu
Nee het is een feit. Mij een bagger user noemen omdat ik een paar vragen stel en m'n mening geefquote:
Heb je toevallig een vliegtuig van airemu gejat om die van airus te vernietigenquote:Op zondag 22 september 2013 16:33 schreef Djeetje het volgende:
Ik heb nu bijna al de vliegtuigen van AirUS gesloopt toen ging ik dood en maar een stijging van 0,05 bij AirEmu
quote:Op zondag 22 september 2013 16:35 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Heb je toevallig een vliegtuig van airemu gejat om die van airus te vernietigen
Was een grapjequote:
Hoeft ook niet, gewoon klikken en afsluiten en je haalt de missie gewoon.quote:Op zondag 22 september 2013 16:38 schreef Stink-ui het volgende:
Help!
Ik moet een foto maken alleen lukt het niet omdat ik geen contact kan maken met de foto app?? Kan iemand helpen?
Thanks voor dit, nu heb ik die geniale Youtuber ontdektquote:Op zondag 22 september 2013 16:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik baal best wel dat ik niet geïnvesteerd heb tijdens de assassinations.
Zover komt het niet hij probeert te conecten alleen blijft hij steken bij het ladenquote:Op zondag 22 september 2013 16:38 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Hoeft ook niet, gewoon klikken en afsluiten en je haalt de missie gewoon.
Hoezo dood danquote:Op zondag 22 september 2013 16:39 schreef Divje het volgende:
Lol, na 5 dagen GTA op 44%. PS3 doodVoelt alsof ik m'n 3 beste vrienden kwijt ben
![]()
Nou dan zou ik de missie even overnieuw starten, want:quote:Op zondag 22 september 2013 16:39 schreef Stink-ui het volgende:
[..]
Zover komt het niet hij probeert te conecten alleen blijft hij steken bij het laden
quote:Error when using Snapmatic photos in GTA V (Please note that you can still complete the game without uploading any photos, by not pressing the Upload button, and instead just sending the photos to the required character when required for missions)
Grappig, conclusies komen over zaken die je niet weet. En nee, ik concludeer uit al die bagger die je hier spuit dat je niet zo bijster slim bent. Garages die niet open gaan, kansloze opmerkingen op het spel die zo overduidelijk zijn als wat, en zo heb je nog wel meer zaken die je niet lijkt te snappen/zien.quote:Op zondag 22 september 2013 16:34 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee het is een feit. Mij een bagger user noemen omdat ik een paar vragen stel en m'n mening geef![]()
Sowieso mij uitschelden terwijl jij een kansloze uitkeringstrekker bent die al z'n tijd spendeert aan gta en op die manier op de hoogte is van elk detail van het spel.
Haha, hij is best wel grappig inderdaad.quote:Op zondag 22 september 2013 16:39 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Thanks voor dit, nu heb ik die geniale Youtuber ontdekt
Noem voorbeelden en kom dan terug, trollquote:Op zondag 22 september 2013 16:45 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Grappig, conclusies komen over zaken die je niet weet. En nee, ik concludeer uit al die bagger die je hier spuit dat je niet zo bijster slim bent. Garages die niet open gaan, kansloze opmerkingen op het spel die zo overduidelijk zijn als wat, en zo heb je nog wel meer zaken die je niet lijkt te snappen/zien.
Misschien ben je een troll, maar dat zou het enkel nog maar triester maken helaas.
Begon ermee dat ie de disc niet meer wou lezen. Daarna geen enkele disc meer. Vanochtend YLOD.quote:
Je hebt te vaak YOLO geroepen en de PS3 begreep dat als YLOD, kan hij ook niks aan doen.quote:Op zondag 22 september 2013 16:47 schreef Divje het volgende:
[..]
Begon ermee dat ie de disc niet meer wou lezen. Daarna geen enkele disc meer. Vanochtend YLOD.
Trouwens moeilijk concluderen dat ik niet slim ben terwijl je anders dan van het forum niks van me afweetquote:Op zondag 22 september 2013 16:45 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Grappig, conclusies komen over zaken die je niet weet. En nee, ik concludeer uit al die bagger die je hier spuit dat je niet zo bijster slim bent. Garages die niet open gaan, kansloze opmerkingen op het spel die zo overduidelijk zijn als wat, en zo heb je nog wel meer zaken die je niet lijkt te snappen/zien.
Misschien ben je een troll, maar dat zou het enkel nog maar triester maken helaas.
quote:Op zondag 22 september 2013 16:46 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Noem voorbeelden en kom dan terug, troll
En dat geld dus evengoed voor jou, met je uitkering en je weet amper hoeveel GTA ik gespeeld heb. Het valt me gewoon op dat je zaken traag oppikt, je hier vaak rondhangt en vragen stelt alsof je de game net gekocht hebt.quote:Op zondag 22 september 2013 16:49 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Trouwens moeilijk concluderen dat ik niet slim ben terwijl je anders dan van het forum niks van me afweet
Speel het elke dag maar een uur dus misschien speel jij het meer dan ik.quote:Op zondag 22 september 2013 16:50 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
En dat geld dus evengoed voor jou, met je uitkering en je weet amper hoeveel GTA ik gespeeld heb. Het valt me gewoon op dat je zaken traag oppikt, je hier vaak rondhangt en vragen stelt alsof je de game net gekocht hebt.
Dat van die uitkering was een simpele grap. Word hier vaker gemaakt op fok, misschien heb je dat nooit gemerktquote:Op zondag 22 september 2013 16:50 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
En dat geld dus evengoed voor jou, met je uitkering en je weet amper hoeveel GTA ik gespeeld heb. Het valt me gewoon op dat je zaken traag oppikt, je hier vaak rondhangt en vragen stelt alsof je de game net gekocht hebt.
Ga je nou echt iemand helpen die te achterlijk is om de info in beeld te lezen?quote:Op zondag 22 september 2013 16:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Wat een discussie, jezus.
Chevy, je zet de auto in de garage door op het rechter pijltje te drukken wanneer je met de auto voor de garagedeur staat. Dat verschijnt ook linksboven in het scherm wanneer je voor de garagedeur staat.
Ik ben geen doorgewinterde Fok!er nee, dit GTA V topic vind ik uiterst vermakelijk waardoor hier regelmatig te vinden ben.quote:Op zondag 22 september 2013 16:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dat van die uitkering was een simpele grap. Word hier vaker gemaakt op fok, misschien heb je dat nooit gemerkt
Over welke zaken heb je het dan? Die ene paar die je net las? En aan de wijze waarop ik het spel speel kan je moeilijk weten wat m'n IQ is. Als je hitler gta laat spelen zou hij ook niet meteen alles snappen net als ik.quote:Op zondag 22 september 2013 16:50 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
En dat geld dus evengoed voor jou, met je uitkering en je weet amper hoeveel GTA ik gespeeld heb. Het valt me gewoon op dat je zaken traag oppikt, je hier vaak rondhangt en vragen stelt alsof je de game net gekocht hebt.
Werkt niet Yuri, heb t al geprobeerd met eenVeyron. Misschien een bugquote:Op zondag 22 september 2013 16:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Wat een discussie, jezus.
Chevy, je zet de auto in de garage door op het rechter pijltje te drukken wanneer je met de auto voor de garagedeur staat. Dat verschijnt ook linksboven in het scherm wanneer je voor de garagedeur staat.
Lol vergelijk je nou serieus jezelf met Hitler?quote:Op zondag 22 september 2013 16:53 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Over welke zaken heb je het dan? Die ene paar die je net las? En aan de wijze waarop ik het spel speel kan je moeilijk weten wat m'n IQ is. Als je hitler gta laat spelen zou hij ook niet meteen alles snappen net als ik.
Heb je de garage gekocht, kun je er zonder auto in? GTA opnieuw opstarten?quote:Op zondag 22 september 2013 16:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Werkt niet Yuri, heb t al geprobeerd met eenVeyron. Misschien een bug
99/100 van de honders posters speelt meer dan dat en weten allemaal hoe je een garage--deur opent. Dat uurtje moet voldoende zijn als je gewoon kan lezen, zoek anders je controls op.quote:Op zondag 22 september 2013 16:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Speel het elke dag maar een uur dus misschien speel jij het meer dan ik.
Hardop gelachen.quote:Op zondag 22 september 2013 16:54 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Lol vergelijk je nou serieus jezelf met Hitler?
Had er ooit een Ferrari in gezet. Misschien werkt het als ik m opnieuw opstart jaquote:Op zondag 22 september 2013 16:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Heb je de garage gekocht, kun je er zonder auto in? GTA opnieuw opstarten?
Dan is het een bug, je kan pas op die knop drukken wanneer het bericht verschijnt. Wegrijden en weer opnieuw proberen levert niets op?quote:Op zondag 22 september 2013 16:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Werkt niet Yuri, heb t al geprobeerd met eenVeyron. Misschien een bug
"hoort te weten"quote:Op zondag 22 september 2013 16:55 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
99/100 van de honders posters speelt meer dan dat en weten allemaal hoe je een garage--deur opent. Dat uurtje moet voldoende zijn als je gewoon kan lezen, zoek anders je controls op.
Wekt gewoon irritatie op bij de meeste mensen dat je hier zaken loopt te vragen die overduidelijk zijn, die je zo kan opzoeken of gewoon hoort te weten.
Probeer het eens.quote:Op zondag 22 september 2013 16:56 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Had er ooit een Ferrari in gezet. Misschien werkt het als ik m opnieuw opstart ja
Het is één grote blamage man. Lees deze thread maar eens door: http://gtaforums.com/topi(...)formation-thread-wipquote:
Zit wel wat in.quote:Have the strange feeling that the singleplayer heists were cut short before the game gone Gold. We have so much shops and things but no acces to this. Also the Casino was supposed to be in the game but was cut short before release. I think that were the main money making methods but as we can see there is no opportunity for makig money now.
You can tell me whatever you want, the game is unfinished and there is a huge lack and i think Rockstar knows that too
Bericht verschijnt zelfs niet altijd.quote:Op zondag 22 september 2013 16:56 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Dan is het een bug, je kan pas op die knop drukken wanneer het bericht verschijnt. Wegrijden en weer opnieuw proberen levert niets op?
Ik doe van de concurrent dan dingen slopen, maar dan stijgt het maar 0,07 procentquote:Op zondag 22 september 2013 16:57 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Waddup. Buy low, sell high swa. Kind can do the wash.
Nee, wel mijn IQ met het zijne.quote:Op zondag 22 september 2013 16:54 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Lol vergelijk je nou serieus jezelf met Hitler?
''laat mij in m'n waarde'' welke waarde, want ik vind het maar lastig te bepalen bij jou. 'Hoort te weten' zijn zaken die op natuurlijke wijze opgelost kunnen worden, zaken die je dus zonder enige uitleg snapt.quote:Op zondag 22 september 2013 16:57 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
"hoort te weten"
Je kan eenmaal niet alles meteen weten maat. Ik weet zeker dat je ook niet alles weet van het spel, dus laat mij in m'n waarde
Dat werkt niet.quote:Op zondag 22 september 2013 16:58 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Ik doe van de concurrent dan dingen slopen, maar dan stijgt het maar 0,07 procent
2 miljard wtfquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |