Daar hoef je helemaal geen vrouw voor te zijn en toch durf je het niet.quote:Op vrijdag 20 september 2013 22:59 schreef MAHL het volgende:
Zou het eigenlijk bijna wel weten als ik een lekker wijf was geweest... Gewoon daar aanmelden, chatruimte openen, instellen dat die niet zichtbaar is voor Nederlanders (anders kunnen ze je evt herkennen), geforceerd geil doen voor een paar wanhopige mannen en dat geld lekker binnenharken vanachter je pctje.
Door deze post heb ik zojuist even naar het mannen gedeelte gekeken, en je hebt nog gelijk ook.quote:Op zaterdag 21 september 2013 16:36 schreef Levolution het volgende:
[..]
Daar hoef je helemaal geen vrouw voor te zijn en toch durf je het niet.
Populairste cam @ 638 kijkers.quote:Junior0694's CamVROUWENMANNENSTELLENTRANSGROUP SHOWS FOLLOWED(11/258)
MELD MISBRUIK
cum on stomach [0 tokens remaining]
Tip Received / Goal :
550 / 550
Met eigenwaarde kun je geen kleren en iPhones kopen he.quote:Op zaterdag 21 september 2013 16:25 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
En dat voor 100 dollar. Dag eigenwaarde
Meestal in de avond rond 21:00 komen de lekkere wijvenquote:Op zaterdag 21 september 2013 16:54 schreef PascalDutch het volgende:
Fucking nice site bedankt voor de tip TS
Wat een verhaal!quote:Op zaterdag 21 september 2013 16:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ging gisteren ter inspectie even een kijkje nemen op deze site. Daar stuitte ik op drie Zuid-Amerikaanse meisjes die een hele show opvoerden. Na een uur via mijn tweede scherm gekeken te hebben, terwijl ik GTA speelde, kwam opeens een captainorgan binnen stuntelen. Voor deze beste man was het blijkbaar een gewoonte om flink te tippen. Hij dropte zo even 2x 1200 tokens. Hij was ook helemaal verliefd op dit specifieke meisje genaamd Lily. Het bevestigde gelijk mijn vermoedens: de dames zijn vaker op Chaturbate te vinden, en hij ook. Vervolgens wou hij zijn penis in haar kutje stoppen, hard ook. De dames voerden een hele show op voor deze meneer die zojuist zo ongeveer $ 240,- getipt had. Ik moet zeggen dat het ontzettend fijn en tegelijkertijd lachwekkend is om te teren op de vrijgevige zielen. Verder was er een moderator, habi49, die een soort van assistent was voor deze dames. Hij was de degene die zorgde dat zoveel mogelijk mensen tippen. Hij deed mij denken aan Dima, aangezien hij ontzettend vaak die aapjes (emoticons oid) gebruikte. Ook waren er enkele Australiërs die de dames wouden laten overvliegen, om hun vervolgens te trouwen.
Al met al heb ik mij vannacht erg vermaakt op deze site. Het is niet per se porno, of je suf rukken. Ik heb mijn penis niet één keer aangeraakt. Dat komt ook mede doordat ik een spel speelde, maar toch. Het is een hogere vorm van entertainment. Het is een soort Skype, maar dan naakt.
Ik heb ook respect voor de beste man achter Chaturbate. Hij heeft het goed voor mekaar en hengelt bakken met geld binnen over de rug van ellendige rukkers. Wat een droombaan. De beste man heeft ook een AMA op Reddit gehouden. Zie hier: http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/1kubja/ Erg interessant om te lezen.
quote:My wife would prefer I was in another industry, but she's supportive and happy with our lifestyle. We've been able to buy houses and cars for family members on my side and hers.
quote:Op vrijdag 20 september 2013 23:04 schreef MAHL het volgende:
[..]
Sommigen doen het ook als stelletje.Die hebben vast hete poepseks.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op een andere camsite zijn ook tweelingzusjes actief, en die doen echt alles met elkaar.quote:Op zaterdag 21 september 2013 17:26 schreef Dearest het volgende:
Die chat van sweetandreeaDie andere chick is haar zus, wtf.
LINK!quote:Op zaterdag 21 september 2013 17:30 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Op een andere camsite zijn ook tweelingzusjes actief, en die doen echt alles met elkaar.
Zeker.... Zeker.quote:Op zaterdag 21 september 2013 17:41 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Fascinerende site.
Terwijl ik ze nog niet eens heel erg lekker vindquote:Op zaterdag 21 september 2013 17:26 schreef Dearest het volgende:
Die chat van sweetandreeaDie andere chick is haar zus, wtf.
I dont think soquote:Op zaterdag 21 september 2013 10:11 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Hahaha, jongens, potentieeltje hiero.
Sta je dan met je bakkes op internet voor eeuwig ,je zus te lebberenquote:Op zaterdag 21 september 2013 17:30 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Op een andere camsite zijn ook tweelingzusjes actief, en die doen echt alles met elkaar.
Hmm, ze heeft wel een prima lichaam... En voor de rest, ik vind haar wel wat hebben om een of andere reden.quote:Op zaterdag 21 september 2013 18:45 schreef Piethur het volgende:
[..]
Terwijl ik ze nog niet eens heel erg lekker vind
Ach, alsof mensen dat vinden tegenwoordig. Het internet is zó groot geworden...quote:Op zaterdag 21 september 2013 19:06 schreef DSVM het volgende:
[..]
Sta je dan met je bakkes op internet voor eeuwig ,je zus te lebberen
Och, lijkt mij wel makkelijk geld verdienen door even te vingeren voor de cam of iets dergelijks. Het gezicht zou ik daarbij liever niet in beeld hebben.quote:Op zaterdag 21 september 2013 19:06 schreef DSVM het volgende:
[..]
Sta je dan met je bakkes op internet voor eeuwig ,je zus te lebberen
Als dat goed zou verdieneb waren er vast meer mannen op die sitequote:Op zondag 22 september 2013 14:22 schreef b4kl4p het volgende:
Je kunt je toch ook als kerel aanmelden? Moet je wel even over je homofobie heenzetten dunkt me. Moneyzzz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |