Vroeger was het niks, en 15 jaar later zijn ze nog net zo stom samenquote:Op maandag 23 september 2013 22:47 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
http://glamora.ma/2013/09/de_waarheid_over_sylvie_en_sab.html
Even naar het SUPERKOMISCHE filmpje (of zeiden we dat al?) surfen, mensen.
Hebben die meiden ook weer een leuke dag.
ik hield het nog geen 15 seconden volquote:Op dinsdag 24 september 2013 10:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mijn God, wat een jammerlijke faal.
Vind ik nog best knap!quote:Op dinsdag 24 september 2013 10:41 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik hield het nog geen 15 seconden vol
Ik net 30 secondenquote:Op dinsdag 24 september 2013 10:41 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik hield het nog geen 15 seconden vol
2.05 minuten...ofwel hele filmpje...zonde van de tijdquote:
Waarom blijft die zielige vent ook gewoon de media op zoeken, alsof iemand geinteresseerd is in zijn opinie.....hij staat het verste weg van alles.quote:Op woensdag 25 september 2013 12:16 schreef tong80 het volgende:
De voormalig manager van Sylvie van der Vaart gelooft niet in haar verdriet. In een interview met Weekend noemt Spiros Chalos de ex van Rafael van der Vaart geslepen en berekenend.
SpirosSpiros begeleidde Sylvie toen zij haar eerste klussen kreeg in Nederland. 'Ik heb de deal met TMF destijds voor haar gemaakt, maar naar dat programma keek geen hond. De kijkcijfers van de programma's die zij in Nederland gedaan heeft, lieten sowieso te wensen over', zegt hij.
In het interview geeft hij zijn visie op de veelbesproken scheiding. 'Ik vind Sylvie geslepener dan Rafael. Sylvie is berekenend en kan het allemaal gepland hebben. Omdat ze misschien al klaar was met het huwelijk koos zij een andere route. Maar je kan ook van een koude kermis thuiskomen als je eenmaal de echte waarheid hoort. Ik denk dat er nog heel veel is wat we niet weten.'
Tot alles in staat
Spiros kan zich wel voorstellen dat het klopt wat Sabia Boulahrouz heeft gezegd, dat Sylvie haar heeft proberen te koppelen aan Rafael. 'Ik kijk er niet van op als dat zo zou zijn. Mensen zijn tot alles in staat om zichzelf in een beter daglicht te plaatsen en de schuld op een ander te schuiven.'
Onlangs schitterde een lachende Sylvie alweer op de rode loper bij het Dromenbal in Berlijn. 'Als ze echt heel verdrietig was, was ze wel een verdomd goeie actrice als ze die lach kon opzetten op de rode loper. Dat kan ik me niet voorstellen. Ik geloof dat verdriet daarom niet. Als je werkelijk zo aangeslagen bent, blijf je even een paar feestjes weg. Dan schitter je door afwezigheid.' Sylvie had volgens haar oude manager 'moeten onderduiken en pas weer boven komen wanneer dit alles is overgewaaid'.
Dat is dezelfde, idd! Hij was ook de manager van Sonja.quote:Op woensdag 25 september 2013 12:16 schreef roos85 het volgende:
Spiros.. kwam die naam niet bij Sonja voorbij??
quote:Op woensdag 25 september 2013 12:16 schreef roos85 het volgende:
Spiros.. kwam die naam niet bij Sonja voorbij??
Geen idee, die ken ik dan weer niet!quote:Op woensdag 25 september 2013 12:33 schreef SEMTEX het volgende:
Is die linkse hierboven niet die miep van Pownews?
Nêh, ander hoofd.quote:Op woensdag 25 september 2013 12:33 schreef SEMTEX het volgende:
Is die linkse hierboven niet die miep van Pownews?
[ afbeelding ]
Totaal niet. Zelfde vorm, zelfde kleur ogen, zelfde lach.quote:
En totaal andere haargrens, bijvoorbeeld, stand ogen is ook anders, enz.quote:Op woensdag 25 september 2013 12:36 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Totaal niet. Zelfde vorm, zelfde kleur ogen, zelfde lach.
Bedenkt dat dat een foto is van 10 jaar geleden he, minstens...quote:
Daarom, en die Pownewsmuts is van nu....quote:Op woensdag 25 september 2013 14:02 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Bedenkt dat dat een foto is van 10 jaar geleden he, minstens...
Misschien was ze echt teleurgesteld, ik zie niet wat daar mis mee is.quote:Op dinsdag 24 september 2013 16:07 schreef Wazigwijfke het volgende:
Ik ben sowieso niet team Syl. Ik heb een hekel aan haar gekregen toen ze in een interview na de geboorte van Damian zei dat ze eigenlijk hoopte op een meisje. Weet niet meer tegen wie ze dat zei maar het was iig op tv (sbs6 dan denk ik) en ze zei het echt op een teleurgesteld toontje. Ben ook niet team Saab, hou niet zo van dat type vriendinnen. Met dat soort vriendinnen heb je geen vijanden nodig.
Goh, ik zie echt alles wat er mis mee is. Dat je het denkt maar dat je zo dom bent om het in de media te flikkeren, dat verdient wel een award van baksteen hoor.quote:Op woensdag 25 september 2013 19:48 schreef Za het volgende:
[..]
Misschien was ze echt teleurgesteld, ik zie niet wat daar mis mee is.
Raf zelf ook hoor...geboren en getogenquote:Op woensdag 25 september 2013 21:33 schreef hunter2011 het volgende:
Die Lolita is toch een kamper of zigeunerin?
Een Spaanse dochter van gastarbeiders, getrouwd met een kamper.quote:Op woensdag 25 september 2013 21:33 schreef hunter2011 het volgende:
Die Lolita is toch een kamper of zigeunerin?
Wat een raar taboe.quote:Op woensdag 25 september 2013 20:08 schreef Noek het volgende:
[..]
Goh, ik zie echt alles wat er mis mee is. Dat je het denkt maar dat je zo dom bent om het in de media te flikkeren, dat verdient wel een award van baksteen hoor.
Waarom zou hij zich later opeens niet geliefd voelen wat een onzin!quote:Op woensdag 25 september 2013 19:58 schreef utrecht1970 het volgende:
Leuk als zo, n kind dat later leest, voel je je heel geliefd. Dat soort dingen zeker niet in de media verkondigen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 27% gewijzigd door Greys op 26-09-2013 17:19:17 ]IT'S GREYSIE IT'S PARTY
quote:Op donderdag 26 september 2013 17:13 schreef Greys het volgende:
Zulke dingen als 'Oeh, ik zou het allerliefst geloof ik een jongetje willen' kan je maar beter gewoon denken. Of tegen je beste vriendin zeggen. Maar in de media laten optekenen is idd echt alles behalve slim.
Shit, waar stond nou laatst dat artikel in een krant dat er een stel helemaal door het lint ging en verdrietig was, want ze kregen twee meisjes ipv twee jongetjes die ze hadden gewild (of andersom). Die gingen nog wat verder, die waren er echt kapot van en ik geloof dat ze zelfs zeiden 'het voelde bijna alsof we terminaal ziek werden verklaard toen we het hoorden' oid. Als dat allemaal echt zo gezegd is (het blijft wel de media natuurlijk...) kunnen ze die kinderen maar beter bij die ouders weghalen
Maar ok ok, da's niet te vergelijken met wat Sylvie zei.
Ohja hier, dit bedoelde ikdat stuk heb ik gelezen ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wat een stel idioten zeg en arme jongetjestweeling. je zal met zulke ouder opgezadeld zijn.
quote:Op donderdag 26 september 2013 17:13 schreef Greys het volgende:
Zulke dingen als 'Oeh, ik zou het allerliefst geloof ik een jongetje willen' kan je maar beter gewoon denken. Of tegen je beste vriendin zeggen. Maar in de media laten optekenen is idd echt alles behalve slim.
Shit, waar stond nou laatst dat artikel in een krant dat er een stel helemaal door het lint ging en verdrietig was, want ze kregen twee meisjes ipv twee jongetjes die ze hadden gewild (of andersom). Die gingen nog wat verder, die waren er echt kapot van en ik geloof dat ze zelfs zeiden 'het voelde bijna alsof we terminaal ziek werden verklaard toen we het hoorden' oid. Als dat allemaal echt zo gezegd is (het blijft wel de media natuurlijk...) kunnen ze die kinderen maar beter bij die ouders weghalen
Maar ok ok, da's niet te vergelijken met wat Sylvie zei.
Ohja hier, dit bedoelde ikOh my!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn zwager heeft de hele zwangerschap lopen mokken toen bleek dat ze een meisje kregen. Dat meisje hoort dat nu nog steeds. Lekker taboedoorbrekend wel.
Go hard or go home
Mooi zo, niet star vasthouden aan domme -waarschijnlijk door mamma ingebakken- vooroordelen en gewoon leren te genieten van de mooie dingen in het leven en openstaan voor verandering!quote:Op donderdag 26 september 2013 18:22 schreef Tuinfluitert het volgende:
[ afbeelding ]
Sabia: ik was het jongste kind, mijn ouders hoopten na twee meisjes een jongen te krijgen. Voor mijn vader was ik die jongen. Elke voetbalwedstrijd op televisie wilde hij samen met mij kijken, ik vond er niets aan. Daardoor heb ik eigenlijk een hekel gekregen aan voetbal.
Ik ken er ook één. Ze heet Sigried. Ze was het vierde meisje. Op het geboorte kaartje stond min of meer de teleurstelling al. Maar wel een troost dat één van de dochters een lesbo bleek te zijnquote:Op donderdag 26 september 2013 17:42 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh my!
Mijn zwager heeft de hele zwangerschap lopen mokken toen bleek dat ze een meisje kregen. Dat meisje hoort dat nu nog steeds. Lekker taboedoorbrekend wel.
Waarom kan iemand dat dan wel zeggen?quote:Op donderdag 26 september 2013 07:25 schreef Noek het volgende:
Ja nou, lekker taboedoorbrekend heur.Ik vind het gewoon dom en niet erg aardig naar je kind toe.
Als het maar gezond is en blah, het lijkt me logisch dat je graag hebt dat zo'n kind meer dan één been heeft bijvoorbeeld. Nee, en dat mag je dan niet zeggen. Dat is zo cliché.
Als je een ongezond kind hebt en een gezond kind wenst, wens je dat datzelfde kind gezond is. Als je een ander geslacht wenst, wil je gewoon een ander kind.quote:Op donderdag 26 september 2013 19:35 schreef Za het volgende:
[..]
Waarom kan iemand dat dan wel zeggen?
Stel het kind is niet gezond, en verneemt later via de media dat de ouders hebben gezegd een gezond kind te willen, hoe lullig is dat dan wel niet naar het kind toe?
Het is een cliché omdat iedereen het zegt, de vraag is waarom kun je dat wel zeggen en niet je voorkeur qua jongen of meisje?
De gezondheidstoestand van het kind kan net zo permanent zijn als het geslacht van het kind, in dat opzicht kan dus volgens de redenatie van degenen hierboven het wensen van een gezond kind net zo kwetsend zijn voor het kind in kwestie als het wensen van een jongen/meisje.quote:Op donderdag 26 september 2013 19:42 schreef Vice. het volgende:
[..]
Als je een ongezond kind hebt en een gezond kind wenst, wens je dat datzelfde kind gezond is. Als je een ander geslacht wenst, wil je gewoon een ander kind.
Gevalletje... oeps........quote:Op donderdag 26 september 2013 19:46 schreef hexje het volgende:
inb4 SHO-mod die zegt dat het ontopic moet.
anders gaan jullie maar naar OUD!quote:Op donderdag 26 september 2013 19:46 schreef hexje het volgende:
inb4 SHO-mod die zegt dat het ontopic moet.
wait whut?quote:Op donderdag 26 september 2013 20:04 schreef Ole het volgende:
[..]
anders gaan jullie maar naar OUD!![]()
*zoekt smiley met belerend vingertje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |