SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!
[ Bericht 2% gewijzigd door Tourniquet op 20-09-2013 19:07:32 ]![]()
Zodat je kunt zien wat er veranderd is bij de update. Een soort van release note.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Omdat ik het vreemd vind dat ze blijven staan terwijl de update al gedaan is. Dat was voorheen niet.
Is ook niet erg dat het er staat. Ze verdwijnen ook automatisch na twee weken.![]()
Vraagje; Als ik foto's verwijder uit mijn photostream op de iPad, dan werkt hij (tot nu toe) niet de stream bij op de iPhone. Kan / Werkt dit uberhaupt of moet ik iets aanvinken ofzo?"It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."![]()
Een week lees ik net hier.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:11 schreef Dimens het volgende:
[..]
Zodat je kunt zien wat er veranderd is bij de update. Een soort van release note.
Is ook niet erg dat het er staat. Ze verdwijnen ook automatisch na twee weken.Zou idd kunnen, de lijst gaat bij mij terug tot 12 september en volgens mij heb ik de GM op 10 september geïnstalleerd.
Dat klopt, de stream werkt hij niet bij. Ze gaan alleen weg op het device waar je ze verwijderd.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:13 schreef automatic_ het volgende:
Vraagje; Als ik foto's verwijder uit mijn photostream op de iPad, dan werkt hij (tot nu toe) niet de stream bij op de iPhone. Kan / Werkt dit uberhaupt of moet ik iets aanvinken ofzo?
Zou op alle devices verwijderd moeten worden.
[ Bericht 16% gewijzigd door Tourniquet op 19-09-2013 23:25:36 ]![]()
7 September de laatste hier. Ik heb het ook niet ouder dan twee weken zien staan.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:13 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Een week lees ik net hier.Zou idd kunnen, de lijst gaat bij mij terug tot 12 september en volgens mij heb ik de GM op 10 september geïnstalleerd.
![]()
Okay, dat ze na een bepaalde periode automatisch verdwijnen had ik niet meegekregen. Toch zou ik het prettiger vinden als ik ze ook zelf zou kunnen verwijderen. Ik hoef zo'n release note niet weken te zien. Oh well, minor irritatie.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:11 schreef Dimens het volgende:
Zodat je kunt zien wat er veranderd is bij de update. Een soort van release note.
Is ook niet erg dat het er staat. Ze verdwijnen ook automatisch na twee weken.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Control freak.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Okay, dat ze na een bepaalde periode automatisch verdwijnen had ik niet meegekregen. Toch zou ik het prettiger vinden als ik ze ook zelf zou kunnen verwijderen. Ik hoef zo'n release note niet weken te zien. Oh well, minor irritatie.![]()
kijk er niet naarquote:Op donderdag 19 september 2013 23:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Okay, dat ze na een bepaalde periode automatisch verdwijnen had ik niet meegekregen. Toch zou ik het prettiger vinden als ik ze ook zelf zou kunnen verwijderen. Ik hoef zo'n release note niet weken te zien. Oh well, minor irritatie.“Specialization is for insects”.—Robert Heinlein![]()
Verre van! Maar dit viel me op.quote:Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Dat is dan weer een beetje jammer, haha.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:13 schreef Tourniquet het volgende:
Dat klopt, de stream werkt hij niet bij. Ze gaan alleen weg op het device waar je ze verwijderd.
Ik kreeg namelijk wel de melding "deze foto wordt ook verwijderd uit de fotostreams op al uw apparaten"."It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."![]()
Settings -> berichtencentrum -> herinneringen "badge-appsymbool"quote:Op donderdag 19 september 2013 22:59 schreef MrSweets het volgende:
Hey mensen, Reminders heeft bij mij geen badge symbool. zodat ik zie dat ik dingen to do heb.
Is dat niet meer ?Notificatiecentrum 'gemist'quote:Op donderdag 19 september 2013 23:07 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik vind het wel handig om na een automatische update de releasenotes nog te lezen![]()
Hmm, dan was eerst wel zo maar is blijkbaar veranderd. Heb net een foto verwijderd op m'n iPhone en die verdwijnt na een paar seconden ook op m'n iPad!quote:Op donderdag 19 september 2013 23:17 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Dat is dan weer een beetje jammer, haha.
Ik kreeg namelijk wel de melding "deze foto wordt ook verwijderd uit de fotostreams op al uw apparaten".![]()
Na even wennen vind ik iOS7 wel fijn en fris.
Enige wat ik echt mis is de spotlight search voor web en wikipedia, waarom is dat eruit![]()
. Dat gebruikte ik heel vaak (maar ik zal wel een van de weinige zijn).
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,![]()
Wat de fuck is datquote:Op donderdag 19 september 2013 23:34 schreef Agiath het volgende:
Na even wennen vind ik iOS7 wel fijn en fris.
Enige wat ik echt mis is de spotlight search voor web en wikipedia, waarom is dat eruit![]()
. Dat gebruikte ik heel vaak (maar ik zal wel een van de weinige zijn).
![]()
Als je eerst helemaal naar links scrolde kon je zoeken in je iphone, maar ook gelijk zoeken op google en wikipedia. Dat kan nu niet meer...quote:Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,![]()
Bij mij lijkt hij nu helemaal niets meer te synchroniserenquote:Op donderdag 19 september 2013 23:24 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Hmm, dan was eerst wel zo maar is blijkbaar veranderd. Heb net een foto verwijderd op m'n iPhone en die verdwijnt na een paar seconden ook op m'n iPad!
"It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."![]()
Yo notification center laat niet de ALL-DAY events van Ical zien ,waarom niet ?
Hoe maak ik ze daar toch zichtbaar ?![]()
Kan nog steeds, app icoontje beetpakken en naar onder slepenquote:Op donderdag 19 september 2013 23:41 schreef Agiath het volgende:
[..]
Als je eerst helemaal naar links scrolde kon je zoeken in je iphone, maar ook gelijk zoeken op google en wikipedia. Dat kan nu niet meer..."IT'S CLOBBERIN' TIME!!!"![]()
lolquote:
Consider it fixed
[ Bericht 1% gewijzigd door very op 20-09-2013 01:48:39 ]People assume too much.![]()
Idem, dat gebruikte ik ook erg vaak.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:34 schreef Agiath het volgende:
Na even wennen vind ik iOS7 wel fijn en fris.
Enige wat ik echt mis is de spotlight search voor web en wikipedia, waarom is dat eruit![]()
. Dat gebruikte ik heel vaak (maar ik zal wel een van de weinige zijn).
![]()
Dan krijg je alleen zoeken op de iPhone, niet op het net.quote:Op vrijdag 20 september 2013 07:31 schreef Assassin92 het volgende:
Gewoon je startscherm (waar je apps) naar beneden trekken.![]()
Ja, zo kom je idd in de spotlight search.. Maar zoeken op het web is er daar niet bijquote:Op donderdag 19 september 2013 23:58 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Kan nog steeds, app icoontje beetpakken en naar onder slepenBuy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,![]()
Is er uit gehaald ja lees ik. Jammer wel voor diegenen die het gebruikten.quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:40 schreef Agiath het volgende:
[..]
Ja, zo kom je idd in de spotlight search.. Maar zoeken op het web is er daar niet bij![]()
hoe zet je eigenlijk apps uit onder zeven? Twee keer op de knop drukken geeft geen balkje onderin met icons zoals bij zes welIn Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
twee keer drukken geeft je een overzicht van alle open Apps en degene die je wil sluiten swipe je omhoog.quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:48 schreef Pietverdriet het volgende:
hoe zet je eigenlijk apps uit onder zeven? Twee keer op de knop drukken geeft geen balkje onderin met icons zoals bij zes wel![]()
Je krijgt wel een rijtje met schermpjes te zien, die omhoog slepen is afsluiten.quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:48 schreef Pietverdriet het volgende:
hoe zet je eigenlijk apps uit onder zeven? Twee keer op de knop drukken geeft geen balkje onderin met icons zoals bij zes welIt's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Hebben jullie het weer in tekstvorm in het berichtencentrum?
Ik heb het wel op de iPad, maar op de iPhone wordt er niks over gezegd, alleen wat de activiteiten van vandaag zijn.Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming![]()
Heb je bij Locatievoorziening 'Weer' aan staan?quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:57 schreef Adolecens het volgende:
Hebben jullie het weer in tekstvorm in het berichtencentrum?
Ik heb het wel op de iPad, maar op de iPhone wordt er niks over gezegd, alleen wat de activiteiten van vandaag zijn.![]()
Yep.quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Heb je bij Locatievoorziening 'Weer' aan staan?
Heb alle instellingen vergeleken met de iPad en alles staat hetzelfde en aan.Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming![]()
Misschien omdat je op de iPhone wel de Weer-app hebt en op iPad niet.quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:58 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Yep.
Heb alle instellingen vergeleken met de iPad en alles staat hetzelfde en aan.
Maar ik heb geen iPhone dus ik kan het niet testen.![]()
Ingebouwde feature, geen app.quote:Op vrijdag 20 september 2013 09:00 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Misschien omdat je op de iPhone wel de Weer-app hebt en op iPad niet.
Maar ik heb geen iPhone dus ik kan het niet testen.
Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming![]()
Neequote:Op vrijdag 20 september 2013 08:50 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
twee keer drukken geeft je een overzicht van alle open Apps en degene die je wil sluiten swipe je omhoog.
Ik krijg onderin een icon rijtje met daarboven een ongeveer kwartscherm grote app interface, swipen helpt nietIn Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Ah, het app scherm swipen, niet het iconIn Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Zou wel moeten. Grote schermweergave swipen he, niet het kleine.quote:Op vrijdag 20 september 2013 09:02 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee
Ik krijg onderin een icon rijtje met daarboven een ongeveer kwartscherm grote app interface, swipen helpt nietI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
iPad heeft geen weer. Ook niet in iOS 6quote:Op vrijdag 20 september 2013 08:58 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Yep.
Heb alle instellingen vergeleken met de iPad en alles staat hetzelfde en aan.![]()
Wel in het berichtencentrum.quote:Op vrijdag 20 september 2013 09:06 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
iPad heeft geen weer. Ook niet in iOS 6![]()
De hele flow van updates is veranderd. Vroeger opende je de AppStore om te updaten, nu open je de AppStore om te kijken wat er precies geupdate is, aangezien updates automatisch installeren. Niet meer dan logisch imo.quote:Op donderdag 19 september 2013 23:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Okay, dat ze na een bepaalde periode automatisch verdwijnen had ik niet meegekregen. Toch zou ik het prettiger vinden als ik ze ook zelf zou kunnen verwijderen. Ik hoef zo'n release note niet weken te zien. Oh well, minor irritatie.
Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Een groede verbeteringquote:Op vrijdag 20 september 2013 09:11 schreef TC03 het volgende:
[..]
De hele flow van updates is veranderd. Vroeger opende je de AppStore om te updaten, nu open je de AppStore om te kijken wat er precies geupdate is, aangezien updates automatisch installeren. Niet meer dan logisch imo.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Maar op de iPad wordt het weer wel getoond in het berichtencentrum, op de iPhone werkt het juist niet.quote:Op vrijdag 20 september 2013 09:06 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
iPad heeft geen weer. Ook niet in iOS 6
Heb je de Weer-app opnieuw opgestart? Misschien helpt dat.2000 light years from home![]()
Ok.. Ik had de weer app gewoon nog niet opgestart op de iPhone, dat gedaan en nu staat het er wel tussen.quote:Op vrijdag 20 september 2013 09:18 schreef Merkie het volgende:
[..]
Maar op de iPad wordt het weer wel getoond in het berichtencentrum, op de iPhone werkt het juist niet.
Heb je de Weer-app opnieuw opgestart? Misschien helpt dat.Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming![]()
De automatische tijdsinstelling werkt nog niet helemaal lekker? Zowel bij iPad als iPhone blijft deze zoeken en geeft in eerste instantie een verkeerde tijd weer.
Heb het nu maar even op handmatig gezet...I removed all the bad food from my house.
It was delicious.![]()
Ik heb geen weer informatie wanneer ik het notificatie scherm naar beneden slide
Assassin stabs you in your back.![]()
Het is bij mij nu in geschreven tekst...ik vind het baggerquote:Op vrijdag 20 september 2013 11:18 schreef Assassin92 het volgende:
Ik heb geen weer informatie wanneer ik het notificatie scherm naar beneden slide
People assume too much.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: