abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_131234103
Oorspronkelijke openingspost:

Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_131234131
BAM! Ik gooide m gewoon dicht, jonge!

Dus hier wer verder :+
  maandag 16 september 2013 @ 12:57:25 #3
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_131234272
Gulara, komt u door *O*
pi_131234433
Ben benieuwd!
Home is where the O+ is...
pi_131234739
Ik doe ook nog even mee! Maar haal hem er wel weer af (we lieten ons zelf ook een beetje meeslepen :+ )

-hier stond een filmpje-

En nou jij Gulara!

[ Bericht 25% gewijzigd door Suikertante op 16-09-2013 14:03:41 ]
pi_131234925
Suiker, wat cool!

GularaGularaGularaGulara!!!!!!
  maandag 16 september 2013 @ 13:22:15 #7
381212 Gulara
From the future
pi_131235038
Ik presenteer u:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 34% gewijzigd door Gulara op 16-09-2013 14:42:26 ]
pi_131235061
Hahaha :D
Wat is t toch een schatje :D
pi_131235093
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 11:58 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Wat betreft het grote "WAT wordt het eerste hapje?", hier werd me nog door iemand getipt dat je ook iets minder zoets kan kiezen, maar ik blijf nog steeds bij mijn zen mentaliteit: doe niet moeilijk als het ook makkelijk kan, bananen hebben we in huis en zoete aardappel niet.
Wortel is ook een goede :)
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_131235332
Nou, eindelijk eens tijd om hier te reageren!

XM, wat sneu voor je meisje. Gelukkig dat het al weer ietsje beter gaat met Noor maar het houdt nog niet over zo te lezen.. Beterschap :* Hoe gaat het met jou nu, heb je inmiddels al een afspraak staan ergens?

TikTak, goed idee, straks maar eens een youtubefilmpje opzoeken :).

En nog een *O* voor lopende M van Kyara, knap hoor, en fijn ook!

Speedboat Sillie, omg te cute, dat blije snoetje :D

Becky, wat ziet dat er gezellig uit bij jullie O+ En je meisje shebben goede moves ;).

Enf, superleuke uitnodigingen! Zou ik nooit bedacht hebben eigenlijk, maar nu wil ik ze straks ook maken voor haar eerste verjaardag :P Beetje jammeren actie van je schoonmoeder, ik vind zo'n eerste verjaardag toch ook wel heel speciaal hoor..

Suiker wat fijn dat het zo goed beviel bij de gastouder. Echt leuk dat ze hem ook gewoon in de draagzak draagt. Gek he, ineens weer tijd voor jezelf? Onvoorstelbaar dat je dat 'vroeger' gewoon altijd had! :D
En begonnen met hapjes, superieur en megamijlpaal :o! Wij proberen nog een paar weekjes te wachten maar de verleiding wordt wel steeds groter om er gewoon mee te starten, zeker na die heerlijke foto's van een smullende F. O+

Shandaly, heel schattig die interactie tussen Lars en Femke, hij is een Echte Grote Broer zo O+. En *O* voor de 4 maanden, wat gaat het toch belachelijk hard he?!
Al op het consultatiebureau geweest? Hopelijk is de ogentest helemaal goed gegaan :).

Inca, lekker ding heb je! Wel sneu van het oogje, gaat het al iets beter nu?

Twink, fijn dat jullie zo'n lekkere vakantie hebben gehad, ben benieuwd naar de foto's :) En wat leuk dat jullie voor een broertje of zusje gaan voor Djenna! *O*

LB, gefeliciteerd met de doop! Gelukkig dat het ondanks alle familieperikelen toch een mooie dag is geworden, en ze zag er prachtig uit, je lieve elfje!

Nin, leuk he die voeten :D J. is er ook helemaal weg van! En jullie ook al met de bijvoeding begonnen :+

Enf, ik hoop dat M het naar haar zin heeft vandaag bij de gastouder, komt vast helemaal goed!

Loj, Ow 8 maanden *O* En je klaagt helemaal niet veel, weken achter elkaar zo weinig slaap is gewoon slopend. Dat zegt helemaal niets over hoe geweldig lief en perfect Ow verder is en dit is toch ook juist een plek waar je even lekker van je af kunt schrijven :*

Knappe Bram O+ En nog sterkte voor jullie Tico en Joene, fijn dat zo'n kleintje zo'n klotesituatie toch wat kan opvrolijken he.

Gulara _O_ _O_ Wat een megapost(s)! :* voor je nacht, hopelijk nu een wat betere. Wat tof zeg, van die babygebaren, ben je daar direct mee begonnen? En high-fiven :o :D Dat zie ik J echt nog niet doen.
En goeie droom _O- Beetje FOK!-verslaafd? ;)

Mineola, je kleine/grote mama-zegger, wow! Smeltmomentje lijkt me dat *; J. zegt ook wel eens per ongeluk mama in haar gebrabbel, dat vind ik al heel gaaf :+

Kyara ook een slechte nacht dus :* Hopelijk helpt de rijstebloem vanavond, ben benieuwd.

Spirit beterschap voor je meisje en succes met je werkdag, je bent al halverwege! Spray helpt hier ook geweldig, kan na het sprayen vaak met een puntje van een tissue een megasnotje eruit halen :9

Spark, je kleine brabbelaarster *O* Gezellig he O+ Hoe gaat het nu met drinken?

Cwen, lekker pronken met je baby! Hoe voel je je, al een beetje hersteld van de bevalling?

Hier gaat het goed, wel heel druk met studie en werk maar dat is nog maar voor een paar maandjes gelukkig. J doet het super, groeit als een malle (maat 74, wtf 8)7 ). Je hoeft haar maar aan te kijken of je krijgt een smile van oor tot oor O+ Ze rolt nu ook heel soepeltjes van rug naar buik en rolde vanochtend voor het eerst helemaal zelf van buik naar rug *O* Hopelijk onthoudt ze deze move nu, zal haar een hoop frustratie schelen en wij hoeven haar niet meer elke 30 seconden om te rollen :P

quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 07:46 schreef Suikertante het volgende:
Gulara ik snap wat je bedoelt met wijsneuzerigheid.. ik merk ook dat sommige mensen zich wat beledigd voelen over dat we het nu allemaal anders doen dan vroeger ofzo. Terwijl ik dat natuurlijk niet zo bedoel. Maar ik hoor regelmatig: Denk je echt dat ze dat nu al onthouden? Wie heeft dat onderzocht? En hoe weten ze nou wat baby's denken? Ze verzinnen ook dingen om te kunnen verkopen hoor.
Heel herkenbaar en meteen een moment om even mijn eigen frustraties te spuien :').
Wij hadden gisteren verjaardag van mijn moeder en daar was ook een buurvrouw van in de 70. Uiteraard werd de vraag gesteld of ze doorslaapt (schijnt echt Zeer Belangrijk te zijn voor andere mensen). Nee ze slaapt niet door en nee dat is geen probleem. Dacht ik. Nooouuuuu dat is dus wél een probleem he. J moet al lannnnggg doorslapen en ik moet haar op haar eigen kamer leggen en ik moet haar laten huilen en dit moest ik maar eens gaan bespreken op het consultatiebureau want dit kon zo niet langer. Toen ik J daarna ging voeden in de kamer ernaast ging ze er gewoon over door tegen mijn moeder en haar vriendinnen dat mijn moeder zich er maar eens mee moest bemoeien en dat het belachelijk is dat de jeugd van tegenwoordig ( :')) tegenwoordig niets meer aanneemt van oudere generaties terwijl zij heus wel weten hoe je een baby opvoedt etc. etc. Terwijl ik gewoon in de kamer ernaast zat en alles kon horen, hoe onbeschoft is dat :').

/frustratiepost

Plaatje bij het praatje O+:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb trouwens tijdens het typen van deze post even een TikTak-filmpje met J gekeken en ze werd er helemaal enthousiast van, lachen en trappelen met haar beentjes :D O+. Ik meende zelfs het kindje uit het filmpje te herkennen van vroeger!
pi_131235415
Ohhh en het filmpje van F O+ J moest er helemaal van lachen :D Zo grappig jullie geluidjes ' omnomnom' :P.

Gulara _O- lekker ding!
pi_131235426
L0t :D Toffe foto's!! Lief die stippen. En stom zulke mensen.

Ik heb net ook Tik Tak gekeken met F en die was vooral heel erg geconcentreerd aan 't kijken, en als iets naar boven ging op het scherm, dan keek hij nog verder omhoog O+

En Gulara _O_ dat is wel de winnaar hoor, wat een hilarische foto _O- O+
pi_131235433
Ik ga meekletsen! Hier en in de ande topics.
Heb een babymeisje N. van bijna 10 maanden en peuterjongen M. Van bijna 3.
Ben druk, maar ga proberen om af en toe lekker mee te kletsen. Lees al tijdje mee en vind het een tof forum :)
pi_131235509
Zo, nu ga ik maar eens douchen en aankleden, om half 2 :').

Welkom AM, leuk dat je mee komt posten!
pi_131235566
L0t wat een bemoeizucht! Om kwaad van te worden.
Wat een schatje heb je! Vrolijk meisje lijkt me.
pi_131235586
Gulara, geweldige foto :D

Nou ja Lot, wat onbeschoft inderdaad! Dat jullie zomaar zelf verzinnen hoe jullie jullie dochter opvoeden. Tsssk! }:| Wat heeft J. een leuk truitje aan trouwens! Vrolijke foto's O+

Schattig suiker, hoe jullie ook mee doen inderdaad *O* _O-

Welkom AM, gezellig

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
E.
pi_131235662
Is er trouwens geen peutertopic? Of mis ik iets?
pi_131235941
Pi, wat een lekker ding, maar die asperge ziet er wel apart uit... En heeft ie nou grote oren of hebben alle jongens dat? :@

Uberblije baby van L0t ook O+

En een giechelende E O+
Sarcasme. Herken het.
pi_131236049
Ik vond de asperge ook meer op een sperzieboon lijken :D
E.
pi_131236081
Tiktak was bij Jelle ook altijd favoriet! Die filmpjes op YouTube hebben we allemaal we 100x gezien toen ;)

Animalmix welkom!

Hier vannacht een goede nacht. Eline heeft in dr wiegje geslapen ipv op mij ( slaap ik zelf toch ook een stuk beter). En een keer een voeding om 4.45. Dus ben lekker uitgerust.

Zometeen naar de tandarts.. :( hele weekend al kiespijn ( en ook nog in m'n zwangerschap nog wat stukjes kies afgebroken :'( )
Zal blij zijn als de verdoving er dadelijk in zit :P
Hoop dat Eline het vol houdt zonder eten in de buurt ( nou ja wel wat in de vriezer hoor, maar een flesje is toch nog moeilijk, al lukte het de eerste week wel)
pi_131236180
Owww Hil, sterkte straks bij de tandarts!! Ik haaaaat tandartsen ;( Gelukkig heb ik echt nooit wat (lekker offtopic) maar nu kwam ik er net achter dat er een klein scherfje van mn voortand is afgebroken :'( Dus ook maar een afspraak gemaakt...
Sarcasme. Herken het.
pi_131236210
Sterkte Hil, echt niet fijn! :*
E.
pi_131236295
Auh Hil! Kiespijn is echt zo rot en allesoverheersend. Ik kreeg tranen in mij ogen toen de verdoving er een keer in zat. Zo blij was ik.
Sterkte zo!!
pi_131237023
N., tien maanden, slaapt 's ochtends drie kwartier, 's middags een uurtje en eind van de middag nog half uur.
Ik vind het weinig. Maar goed ze is er vrolijk onder. Wat vinden jullie?
Ik ben denk ik ook te luxe gewend. Haar broer van bijna drie slaapt met gemak nog tweeënhalf uur in de middag.
pi_131237103
L is 11 maand en die slaapt 's ochtends vaak 1.5-2 uur en dan 's middags ook vaak nog 1 en heel soms 1.5 uur.
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_131237233
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 13:48 schreef Spirit82 het volgende:
maar die asperge ziet er wel apart uit
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 13:50 schreef .Sparkling. het volgende:
Ik vond de asperge ook meer op een sperzieboon lijken
Dude, groene asperge, vet lekker! Of Pi grote oren heeft weet ik niet, maar wel groter dan de mijne. Dat zegt niks want die is erfelijk belast :Y)

Animalmix, welkom! Hoe gaat het met je novemberdametje? Vertel eens wat over haar? Hobbies, (eigen)aardigheden, kunstjes? En foto's willen we natuurlijk zien!

Lot, leuk weer wat van je te lezen! Wel pittig met werk en studie samen. Leuke foto's van je vrolijkerd! Vestje is O+ geel staat haar goed! Maat 74! Dat heeft mijne ook!
Hulde voor je megapost trouwens zeg _O_ En oude mensen hebben altijd gelijk he? Tssssk, wijsheid en bemoeizucht :X komt immers met de jaren :{w

Hilliebillie, sterkte bij de tandarts! Wel een lekker nachtje gehad, zo met één voeding. Wat vindt Jelle van zijn kleine zusje?
pi_131237399
Mijn dame is een pittige tante :) Heel anders dan ik gewend was van haar broer M.
Ze zit al een maand of twee heel stevig (lekker mee op de fiets). Waren bijna bang dat ze een kontschuiver zou worden. Maar gelukkig tijgert ze nu de kamer rond. en zit ze de hele tijd op haar knietjes en handjes te wiebelen <3
Verder weet ze precies wat ze wil. Laat zich niets afpakken door M. Dan wordt ze heel boos.
Ze houdt niet van slappe hap speelgoed. Speelt het liefst met haar grote broer mee.
Foto's volgen. Lukt me even niet via iPad.
pi_131237577
Oh, en slapen doet mijne van 11 maanden 2-3 keer per dag, totaal ongeveer 2,5-3 uur. Na 15-16u niet meer tot bedtijd. Beetje hetzelfde als Skoap.
Ik vind het niet zoveel, maar hij heeft nooit heel veel geslapen overdag. Hij heeft maandenlang slaapjes van een half uur gedaan dus ik vind alles langer dan dat al heerlijk rustig even :@.
  maandag 16 september 2013 @ 14:30:40 #30
381212 Gulara
From the future
pi_131237625
Ja groene asperge idd. En lekker dat die zijn! :9

En ja m'n kind heeft grote oren. Van z'n vader. En eerst stonden ze nog plat tegen z'n hoofd. Maar slapen met een dubbelgeflapst oor is fijn, dus...

L0t goeie post! En de brutaliteit! Ik ben ondertussen al een aantal jaar op die leeftijd dat ik daar indien mogelijk wel iets van zeg.
Ten slootte is een mens nooit te oud om -manieren- te leren. >:)

AM je kleine N. klinkt als een stoere. O+
pi_131237643
Jeetje wat veel gepost. Ik kan dat niet eens meer bijlezen in mijn pauze. Vanavond maar verder

En is het alweer donderdag? Ik ben aan weekend toe :(
pi_131237669
Ik ook Omen, ik wens met je mee :(
  maandag 16 september 2013 @ 14:32:42 #33
381212 Gulara
From the future
pi_131237696
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:19 schreef Mineola het volgende:

[..]
maar wel groter dan de mijne. Dat zegt niks want die is erfelijk belast :Y)


Ik dacht dus echt dat je het over je eigen oren had. :P 8)7
pi_131237772
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:32 schreef Mineola het volgende:
Ik ook Omen, ik wens met je mee :(
+1
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_131237904
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:31 schreef Omentielvo het volgende:
Jeetje wat veel gepost. Ik kan dat niet eens meer bijlezen in mijn pauze. Vanavond maar verder

En is het alweer donderdag? Ik ben aan weekend toe :(
Bijna. Nog 3 werkdagen..

Waarvan 1 in de ziekenhuis..

Dus vandaag after weekend dag, morgen pre ziekhuisdag en dan ziekenhuisdag en dan afterziekenhuisdag..

:')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_131237993
Wat gaat er gebeuren Tico?
pi_131238031
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:19 schreef Mineola het volgende:

[..]

[..]

Dude, groene asperge, vet lekker!
Jahaaa, hoe dom denk je dat ik ben? :+ :D

Sssjt ;)
E.
pi_131238041
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:39 schreef Animalmix het volgende:
Wat gaat er gebeuren Tico?
Oh ik krijg weer een pornopoes.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_131238075
Succes Tico!

Ik wens ook met je mee, Omen.
E.
pi_131238089
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:40 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Oh ik krijg weer een pornopoes.
:) klinkt leuker dan het is waarschijnlijk. Sterkte!
pi_131238218
Leuk Tico! Wel een foto van het resultaat posten he? :+
beterschap alvast, en hopelijk niet teveel hechtingen, of zo?! :@

En nee Gulara, die van mn kind o|O.
Maar bij nader inzien kunnen Pi's oren ook best groter dan de mijne zijn. Ik stel voor dat je even gaat meten, dan kunnen we dat vraagstuk meteen de wereld uit helpen.
pi_131238241
Ik denk dat het wel meevalt... Ff sneetje en klaar ofzo..

Maar goed...



Of had ik die al gepost... hmz..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_131238258
Ik denk dat ik die link maar op mn telefoon ga openen :D

Oh, haha, het was Bram _O-
  maandag 16 september 2013 @ 14:46:48 #44
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_131238298
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:45 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk dat het wel meevalt... Ff sneetje en klaar ofzo..

Is het omdat je te strak bent gehecht bij de bevalling?
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_131238318
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:46 schreef laziness het volgende:

[..]

Is het omdat je te strak bent gehecht bij de bevalling?
Nee omdat ik er een extra genotsknobbel bij heb... :')

cyste...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_131238503
Succes Tico!

Spark, je filmpje! O+ Die had ik vorige week moeten zien, daar word je toch instant vrolijk van?

Ons CB-bezoek zit erop. Was nog flink haasten om vanuit Lars z'n zwemlesje op tijd bij het CB te zijn. Maar beide kindjes weer helemaal goedgekeurd! Lars is geslaagd voor zijn ogentest (hij deed het echt een stuk beter, denk dat het ook scheelt wie het hem vraagt, en dit keer kreeg hij een gewoon brilletje op met 1 zwart glas ipv dat gekke witte ding wat voor geen meter zit en heel erg afleidt.. maar maakt ook niet uit, we hoeven niet naar een oogarts en/of opticien!! *G*)
En Femke is ook weer helemaal goedgekeurd, mooi gewicht, mooie lengte, prima dat we nog even bij borstvoeding bleven etc etc. Prikjes gingen ook goed (deze wvk is veel sneller dan die arts van de vorige keer, beter!), en madammeke ligt nu even lekker te pitten.
De mannen zijn samen naar de tandarts nu (Lars' eerste keer!) dus even pauze voor mama ;)

quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:45 schreef Mineola het volgende:
Ik denk dat ik die link maar op mn telefoon ga openen :D

Oh, haha, het was Bram _O-
_O-
pi_131238617
Bedankt voor de reacties op de foto's :s)

Sparkling, lief filmpje! Ze lijkt al bijna hardop te lachen joh! Zo leuk hoe gek iedereen doet om een reactie van hun kind te krijgen :D Hier ook de raarste dansjes, lelijkste gezichtjes en hyperste geluidjes van onze kant :') Maar wel met succes *)

Hillie sterkte bij de tandarts, hopelijk ben je zo weer klaar en is een flesje niet nodig. Heeft hier ook best lang geduurd voor ze daaruit kon drinken.

quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:14 schreef Animalmix het volgende:
N., tien maanden, slaapt 's ochtends drie kwartier, 's middags een uurtje en eind van de middag nog half uur.
Ik vind het weinig. Maar goed ze is er vrolijk onder. Wat vinden jullie?
Ik ben denk ik ook te luxe gewend. Haar broer van bijna drie slaapt met gemak nog tweeënhalf uur in de middag.
Denk dat dat ook ongv is zoals het hier gaat en J is pas 5 maanden, niet echt een slaapkopje.. Maar zolang ze het verder goed doen en vrolijk zijn lijkt het me idd geen probleem :).

quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 13:31 schreef L0t.. het volgende:
En begonnen met hapjes, superieur en megamijlpaal :o!
Zie nu pas deze autocorrect :+ Nou is het natuurlijk ook geweldig maar volgens mij moest er supertof staan o.i.d. :P

quote:
1s.gif Op maandag 16 september 2013 14:30 schreef Gulara het volgende:
L0t goeie post! En de brutaliteit! Ik ben ondertussen al een aantal jaar op die leeftijd dat ik daar indien mogelijk wel iets van zeg.
Ten slootte is een mens nooit te oud om -manieren- te leren. >:)
Je hebt eigenlijk wel gelijk hoor, maar ik ben nog niet op het punt beland dat ik in discussie ga met een bejaarde, dat win ik toch nooit :'). Zeker niet als ze ook nog eens back-up krijgt van mijn moeder en haar vriendinnen ;(.

Succes morgen Tico! En volgens mij had ik die foto al gezien ja ;) Geeft niets, het is een supermooie foto O+ Ik vind Bram en J soms wel wat van elkaar weg hebben.

*O* voor je kinders Shandaly!
pi_131238691
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:44 schreef Mineola het volgende:
Maar bij nader inzien kunnen Pi's oren ook best groter dan de mijne zijn. Ik stel voor dat je even gaat meten, dan kunnen we dat vraagstuk meteen de wereld uit helpen.
Ah, jij hebt ook mini-oortjes dus O+
pi_131238705
Ohja, hebben jullie baby's ook mee-eters op hun wangen? Laatste zei een vriendin "ohh, ze krijgt allemaal schattige sproetjes op haar wangen". Ehmm...nee :') Vind het maar stom, maar kan mezelf wel inhouden om er niet aan te gaan pulken :P.
  maandag 16 september 2013 @ 14:58:56 #50
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_131238789
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2013 14:56 schreef L0t.. het volgende:
Ohja, hebben jullie baby's ook mee-eters op hun wangen? Laatste zei een vriendin "ohh, ze krijgt allemaal schattige sproetjes op haar wangen". Ehmm...nee :') Vind het maar stom, maar kan mezelf wel inhouden om er niet aan te gaan pulken :P.
Ja en dat inhouden lukt me niet altijd :@.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')