Twente had inderdaad een betere periode, maar ik zie geen reden waarom we het niet hadden kunnen overnemen, zoals dit zo vaak gebeurt in onze Kuip.quote:Op maandag 16 september 2013 09:02 schreef Elan het volgende:
[..]
1-4 was het inderdaad nooit geworden met 11 man.
Al waren eerlijk gezegd na de 1-0 wel al de beste kansen voor Twente en hebben we geen kans meer gehad.
Bakkal sluit mogelijk vandaag al aan.
"Ik had dit, ik had dat niet moeten doen"quote:Met een Zidane-pirouette probeerde De Vrij zich zondag in het begin van de wedstrijd te ontdoen van een aantal NEC-ers, echter de uitvoering was dramatisch en het leverde een flinke kans op voor Hidgon die echter Erwin Mulder niet kon passeren. Daags na het treffen met NEC (3-3) gaat De Vrij diep door het stof.
De uitvoering liet te wensen over, maar het is momenteel wel het probleem van de Feyenoordverdedigers. De keuzes die gemaakt worden zijn constant verkeerd, de lange bal wordt constant gehanteerd en wanneer de bal weggewerkt moet worden proberen ze het voetballend op te lossen. Stefan de Vrij, de aanvoerder, moet toch de ploeg bij de hand nemen, maar kan dat niet. ‘Ik had de bal gewoon weg moeten schieten, dit had ik niet mogen doen’, aldus de centrale verdediger van de Rotterdammers over zijn mislukte Zidane-imitatie.
Ronald Koeman moet er onderhand ook moedeloos van worden, met vier (ex)internationals in de basis kan de Feyenoordverdediging nog steeds niet solide presteren. ‘Als je naar die momenten kijkt waarop NEC de eerste twee grote kansen krijgt…’, zei Koeman zonder zijn zin af te maken. ‘Dergelijke fouten zijn op dit niveau onacceptabel. Als je drie doelpunten in een uitwedstrijd maakt, moet dat normaal gesproken voldoende zijn. Dat betekent dat we vooral verdedigend veel fouten hebben gemaakt.’
Ja, de laatste tijd speelt hij niet goed. Maar ik vind dat we hem nog wel de kans moeten geven, hij heeft namelijk ook heel lang heel goed gespeeld. Ik ben er van overtuigd dat hij zijn vorm wel weer terug kan vinden.quote:Op maandag 16 september 2013 09:37 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
"Ik had dit, ik had dat niet moeten doen"
Elke week hoor ik het weer. Doe het dan godverdomme ook niet.
Ik irriteer me mateloos aan deze uitspraken maar nog meer aan het spel van hem.
Vind hem ook niet super spelen, maar alle kritiek in de media en dan met name bij VI is zwaar overtrokken.quote:Op maandag 16 september 2013 09:37 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
"Ik had dit, ik had dat niet moeten doen"
Elke week hoor ik het weer. Doe het dan godverdomme ook niet.
Ik irriteer me mateloos aan deze uitspraken maar nog meer aan het spel van hem.
Hij moet eens beseffen dat hij niet eeuwig fouten kan blijven maken. Man the fuck up. Elke week hetzelfde liedje en daarna is het makkelijk praten. Dit hadden we niet moeten doen e.d.quote:Op maandag 16 september 2013 09:37 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
"Ik had dit, ik had dat niet moeten doen"
Elke week hoor ik het weer. Doe het dan godverdomme ook niet.
Ik irriteer me mateloos aan deze uitspraken maar nog meer aan het spel van hem.
Bijna een jaar zelfs. Geen enkele wedstrijd. Dat duurt wel even ja.quote:Op maandag 16 september 2013 09:27 schreef H.FR het volgende:
[..]
Twente had inderdaad een betere periode, maar ik zie geen reden waarom we het niet hadden kunnen overnemen, zoals dit zo vaak gebeurt in onze Kuip.
Prettig inderdaad dat Bakkal komt, zorgt voor meer mogelijkheden. Het zal echter nog wel even duren voor hij weer fit is, hij heeft namelijk maanden niet gespeeld.
Ach, hij heeft toch gewoon getraind neem ik aan. Hij zou toch al snel fit genoeg zijn voor een minuut of 70 en dan Immers er nog in als stormram (quote:Op maandag 16 september 2013 10:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Bijna een jaar zelfs. Geen enkele wedstrijd. Dat duurt wel even ja.
Bakkal zal wel vooral genoten hebben van het leven in Moskou.quote:Op maandag 16 september 2013 10:11 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ach, hij heeft toch gewoon getraind neem ik aan. Hij zou toch al snel fit genoeg zijn voor een minuut of 70 en dan Immers er nog in als stormram ()
Daar valt weinig te genieten. Kutstadquote:Op maandag 16 september 2013 10:12 schreef Muto het volgende:
[..]
Bakkal zal wel vooral genoten hebben van het leven in Moskou.
Juist wel, omdat Willem in z'n column denkt dat ze bij Feyenoord wellicht tevreden zijn geworden met middelmaat.quote:Op maandag 16 september 2013 10:30 schreef Elan het volgende:
Goede column van Willem.
"De tevredenheid die toeslaat" inderdaad.
Heeft geen kut met technische kwaliteiten te maken zoals sommigen hier constant roepen.
Eens. Fout van Koeman om hem aanvoerder te maken. Sindsdien is het alleen maar minder geworden. De Vrij moet gewoon zonder druk z'n wedstrijden spelen en dan is hij erg koelbloedig, nu is het allemaal geforceerd.quote:Op maandag 16 september 2013 10:21 schreef Haringkop het volgende:
De Vrij lijkt me juist een jongen die presteert vanuit vertrouwen. Daarnaast is het nog geen aanvoerder, opzich kan je hem dat niet kwalijk nemen. Hoe oud is hij nou? 21?
Ik vind het veel kwalijker dat een jongen als Mathijsen ook niet die rust achterin kan brengen, met al zijn ervaring.
Hij ergert zich terecht dood aan de laffe manier van spelen en refereert in een aantal alinea's nadrukkelijk aan voorgaande seizoenen en hoe het dus ook kan.quote:Op maandag 16 september 2013 10:33 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Juist wel, omdat Willem in z'n column denkt dat ze bij Feyenoord wellicht tevreden zijn geworden met middelmaat.
Mooi, nu nog even wachten op de definitieve bevestiging.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |