Ja, maar daar los je het ook niet mee opquote:Op zondag 15 september 2013 21:22 schreef hexje het volgende:
Hij heeft het geld voor een maagbandje en lipo.
dat is zijn hele probleem volgens mij, hij lacht en eet alles wegquote:Op zondag 15 september 2013 21:22 schreef Cynix ® het volgende:
Hij lacht maar wat alsof alles hem zomaar overkomt.
en sessies bij de psyg.quote:Op zondag 15 september 2013 21:22 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ja, maar daar los je het ook niet mee op
Een maagbandje of weight loss surgery lost ook niets op als je het onderliggende probleem niet aanpakt. Je kunt je dood vreten na zo'n operatie, je kunt alles kapot maken. Hij moet een goede psych (die kan 'ie ook makkelijk betalen!) en niet die standaard muts. Hij heeft hele, hele diepe problemenquote:Op zondag 15 september 2013 21:22 schreef hexje het volgende:
Hij heeft het geld voor een maagbandje en lipo.
Ditquote:Op zondag 15 september 2013 21:23 schreef MissJ het volgende:
[..]
dat is zijn hele probleem volgens mij, hij lacht en eet alles weg
Dat dus! Leuk zo'n na-Obese psych, maar je merkt dat hij al een stuk opener naar Wendy is dan naar Hilde.quote:Op zondag 15 september 2013 21:23 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Een maagbandje of weight loss surgery lost ook niets op als je het onderliggende probleem niet aanpakt. Je kunt je dood vreten na zo'n operatie, je kunt alles kapot maken. Hij moet een goede psych (die kan 'ie ook makkelijk betalen!) en niet die standaard muts. Hij heeft hele, hele diepe problemen
Volgens mij zijn er ook wel wat eisen bij een maagbandje.quote:Op zondag 15 september 2013 21:22 schreef hexje het volgende:
Hij heeft het geld voor een maagbandje en lipo.
Hij zet een maskertje op bij zijn psych, denk ik.quote:Op zondag 15 september 2013 21:24 schreef Maraca het volgende:
[..]
Dat dus! Leuk zo'n na-Obese psych, maar je merkt dat hij al een stuk opener naar Wendy is dan naar Hilde.
Doordat jij zijn filmpjes volgt valt ie af?quote:Op zondag 15 september 2013 21:26 schreef miss_dynastie het volgende:
Die beenbreuk is het beste wat hem had kunnen overkomen, trouwens. Ik volg zijn filmpjes op youtube en hij is daardoor echt veel afgevallen!
Dat zag er idd vreemd uitquote:
GHehgequote:Op zondag 15 september 2013 21:27 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Doordat jij zijn filmpjes volgt valt ie af?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |