Ik heb niet eens 1 miljoen na 26 missies over de 3 hoofdrolspelers, hoe verdien je veel geld los van die missies?quote:Op zondag 22 september 2013 14:00 schreef Divje het volgende:
[..]
Dan koop je alleen een hangar voor jezelf. De Golfbaan is 150 miljoen he
die gruppe 6 busjes overvallenquote:Op zondag 22 september 2013 14:52 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik heb niet eens 1 miljoen na 26 missies over de 3 hoofdrolspelers, hoe verdien je veel geld los van die missies?
*onroerend goed is hetquote:Op zaterdag 21 september 2013 18:11 schreef einschtein het volgende:
Even over dat ontroerend goed. Is het puur kopen, soms wat missies doen en that's it? Of moet je het ook nog onderhouden en/of uitbreiden?
Daar krijg je toch geen tonnen van.quote:Op zondag 22 september 2013 15:17 schreef hanniballecter het volgende:
[..]
die gruppe 6 busjes overvallen
Nee per bus 15K hoorde ik?quote:Op zondag 22 september 2013 18:20 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Daar krijg je toch geen tonnen van.
Ach ik dacht hetzelfde tot een jaar geledenquote:
Ik zag een filmpje waar dat 6300 opleverde maar ik ben zo'n busje pas 2 keer tegen gekomen dus dat schiet niet op.quote:Op zondag 22 september 2013 15:17 schreef hanniballecter het volgende:
[..]
die gruppe 6 busjes overvallen
Ik ben dat wel gaan doen waardoor ik nu 9 v/d 13 onroerend goed in bezit heb en nog wat andere dingen heb kunnen kopen (helipad, marina slip, boot).quote:Op maandag 23 september 2013 17:25 schreef hanniballecter het volgende:
misschien kan dit je helpen (heb het nooit gedaan)
Zelfs die heb ik nog weten te verpesten, geloof ik. Ik weet nu de locatie van een stuk of wat van die dingen, maar heb geen idee waar de landing zone ongeveer is.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:48 schreef ArtistA het volgende:
Hebben meer mensen moeite met die Stunt jumps? Ik heb er pas 1 gehaald en dat was gewoon recht van een viaduct af rijden.
Volgens mij kan je er gewoon ingaan als je eronder staatquote:Op woensdag 25 september 2013 15:48 schreef ArtistA het volgende:
Hebben meer mensen moeite met die Stunt jumps? Ik heb er pas 1 gehaald en dat was gewoon recht van een viaduct af rijden. Oh en weet iemand of je ook een Boeing kunt kapen? Ben al tig keer doodgegaan op zoek naar een trapje om in een Boeing te klimmen
Daarna kun je de Nuclear Waste gaan verzamelen, liggen voor zover ik weet allemaal in zee en het zijn er 30.quote:Op dinsdag 24 september 2013 06:50 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Ik ben nu bezig om alle ruimteschip onderdelen en het papierwerk aan het ophalen, zo kom je nog eens ergens
handel anders in aandelen , misschien helpt dat.quote:Op zondag 22 september 2013 14:52 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik heb niet eens 1 miljoen na 26 missies over de 3 hoofdrolspelers, hoe verdien je veel geld los van die missies?
Hoe doe ik dat?quote:Op woensdag 25 september 2013 18:26 schreef hanniballecter het volgende:
[..]
handel anders in aandelen , misschien helpt dat.
mobiel > internet > money & travel > bawsaq en nog een anderequote:
En je kunt tussendoor ook nog voor taxi spelen....quote:
Het kan dus ook lijden tot verlies? Ik heb de meeste missies al gedaan, niet echt opgelet wat Lester zei over aandelen.quote:Op woensdag 25 september 2013 18:43 schreef hanniballecter het volgende:
[..]
mobiel > internet > money & travel > bawsaq en nog een andere
als je goed bij de missie oplet (bij lester) word er iets gezegd over aandelen, welke je moet kopen of welke bedrijf er word aangevallen.
Elk bedrijf heeft een concurrent (zie: http://nl.wikigta.org/wiki/BAWSAQ)
En ja gewoon de concurrent aanvallen van wie je de aandelen krijgt anders als je free-roamd bv overval ofzo.
Ik ben een keer in een taxi gestapt maar dan blijft de chauffeur zitten, heb nu dat taxibedrijf gekocht en 2 opdrachten gehad maar dat lukte ook al niet.quote:Op woensdag 25 september 2013 18:58 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
En je kunt tussendoor ook nog voor taxi spelen....
quote:
- Als je er 1 aanhoud dan ben jij altijd de passagierquote:Ik ben een keer in een taxi gestapt maar dan blijft de chauffeur zitten
- Van punt A naar B rijden is toch niet zo moeilijk.quote:heb nu dat taxibedrijf gekocht en 2 opdrachten gehad maar dat lukte ook al niet
ja ik ook niet XD maar het blijkt dus echter wel handig te zijjn.quote:Op woensdag 25 september 2013 19:03 schreef Nober het volgende:
Ga je een gestolen auto terughalen, krijg je de politie achter je aan, raak je ze eindelijk kwijt is die vrouw/man van die auto weg.
[..]
Het kan dus ook lijden tot verlies? Ik heb de meeste missies al gedaan, niet echt opgelet wat Lester zei over aandelen.
[..]
Ik ben een keer in een taxi gestapt maar dan blijft de chauffeur zitten, heb nu dat taxibedrijf gekocht en 2 opdrachten gehad maar dat lukte ook al niet.
Heb je alles in je profiel wel goed staanquote:Op woensdag 25 september 2013 19:16 schreef videonatic het volgende:
Nog steeds geen social club functionaliteit hier...
Nee ik moest met een man ergens naartoe rijden want hij zocht ene Kelly ofzo en toen moest ik hem redden van die motorbende en dat lukte niet.quote:Op woensdag 25 september 2013 19:12 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
[..]
- Als je er 1 aanhoud dan ben jij altijd de passagier
[..]
- Van punt A naar B rijden is toch niet zo moeilijk.
- Maak geen schade en je verdient een hoop geld per rit
Zal wel eens kijken op m'n mobiel, die Binco doet het volgens mij ook wel goed.quote:Op woensdag 25 september 2013 19:14 schreef hanniballecter het volgende:
[..]
ja ik ook niet XD maar het blijkt dus echter wel handig te zijjn.
ja je kan ook verlies lijden maar als je slim bent lukt het wel.
Bv ammu nation (op BASWAQ) stijgt wel zeker omdat iedereen toch wapens gaat kopen online denk ik en jij zelf ook.
je kan het trouwens ook op social club zien hoe de markt verloop en je portfolio eruit ziet. je kan echter geen aandelen kopen/verkopen. op de site op je pc
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |