Dank jequote:Op zondag 1 december 2013 16:57 schreef Guppyfriend het volgende:
Kleine konijntjes zijn wel wat pittiger als de 'grote sullen'. Maar dat komt ook vaak omdat mensen denken "aaah klein, schattig!" en ze dan willen pakken. Nou ja, konijnen, prooidieren, je snapt het wel
Oh en wat ook scheelt. Kleine konijntjes worden vaak ook in (te) kleine hokjes gehouden. Hierdoor ontstaat er hoknijd, wat ook vaak wordt aangezien voor agressie. Genoeg ruimte is dus ook belangrijkquote:Op zondag 1 december 2013 16:59 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dank je
Misschien toch later een grote loebas nemen
Dat had ik al gelezen sinds ik dit topic aan het volgen ben inderdaad. Zou het zelf ook niet fijn vinden in een kleine kamerquote:Op zondag 1 december 2013 17:03 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Oh en wat ook scheelt. Kleine konijntjes worden vaak ook in (te) kleine hokjes gehouden. Hierdoor ontstaat er hoknijd, wat ook vaak wordt aangezien voor agressie. Genoeg ruimte is dus ook belangrijk
Staat hem/haar goedquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door douche-eendje op 03-01-2014 20:30:28 ]
Heel dikke knuffel voor jou en Kellyquote:Op zondag 5 januari 2014 21:26 schreef douche-eendje het volgende:
T is erg vreemd zo zonder mn kleine Nijntje. Kelly zit nu bij mij op de bank, is duidelijk eenzaam.... pfff.
je kan het hamstertopic nergens vinden dus post je in het konijnentopic een foto van cavia's? Bijzonder ja....quote:Op maandag 13 januari 2014 10:06 schreef Iwanius het volgende:
Morgen allemaal.
[ afbeelding ]
(kon het hamster topic nergens vinden met foto's dus daarom maar hier.)
Rrriigghttquote:Op maandag 13 januari 2014 10:06 schreef Iwanius het volgende:
Morgen allemaal.
[ afbeelding ]
(kon het hamster topic nergens vinden met foto's dus daarom maar hier.)
Je kan beter je werk doen en die verzonnen foto's verwijderen.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:30 schreef senesta het volgende:
Het zijn aparte konijntjes
Ik heb hem inmiddels een linkje gegeven naar het caviatopic
Als je een discussie wil voeren over mijn functioneren of over mijn inschattingen en beslissingen dan denk ik dat we dat beter in het feedbacktopic kunnen doen. Dan kunnen mensen hier gewoon weer lekker verder posten over konijntjes zonder last te hebben van de discussiequote:Op maandag 13 januari 2014 17:48 schreef Godtje het volgende:
[..]
Je kan beter je werk doen en die verzonnen foto's verwijderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |