Andre en Henka zijn hun grote voorbeeld.quote:Op zaterdag 21 september 2013 21:36 schreef OProg het volgende:
Het is volgens mij weer een briljant businessplan.
Zo bezien een onmogelijke opgave inderdaad, omdat ik echt niet verwacht dat zij meer dan 30 klanten per dag trekken in zo'n dorpje, en die kopen echt niet allemaal een kilo chocolade.quote:Op zaterdag 21 september 2013 21:36 schreef Jan-Slagter het volgende:
Bijna 17 kilo chocolade per dag verkopen, dat lijkt me zogoed als onmogelijk in zo'n dorpje
Ze hadden het beter Koeken Sie Mal kunnen noemen.quote:Op zaterdag 21 september 2013 21:41 schreef StephanL het volgende:
Wel een leuke naam, moet ik bekennenalleen de uitwerking.
nee, 10.000 moeten ze om zetten, zegt zijquote:Op zaterdag 21 september 2013 21:44 schreef utrecht1970 het volgende:
10.000 omzet per maand nodig zegt zij
Obertdorft is wel een bekende wintersportplaats.quote:
Hehe van die dikke chocoladepiemels in de etalage zettenquote:Op zaterdag 21 september 2013 21:54 schreef mr_me_me het volgende:
'Maar dan volgt een verrassende wending; Ruud specialiseert zich in erotische chocoladefiguren'.
Met sik! Rudi's Shokolade Schwanzen.quote:Op zaterdag 21 september 2013 21:55 schreef alors het volgende:
[..]
Hehe van die dikke chocoladepiemels in de etalage zetten
Die dochter is niet van hem, maar van een andere man. Hij heeft slechte genen gezien die zoon van hem...quote:Op zaterdag 21 september 2013 21:57 schreef WammesWaggel het volgende:
Lelijke mensen met een hele lekkere dochter
Vals om zo over marcodj z'n vader te praten.quote:Op zaterdag 21 september 2013 21:58 schreef alors het volgende:
[..]
Die dochter is niet van hem, maar van een andere man. Hij heeft slechte genen gezien die zoon van hem...
Dat zie je opvallend vaak bij ik vertrekquote:Op zaterdag 21 september 2013 21:57 schreef vuvuzela het volgende:
Ga je voor de omgeving daar heen.. ben je alleen aan het werken
quote:Op zaterdag 21 september 2013 22:00 schreef Tem het volgende:
[..]
Vals om zo over marcodj z'n vader te praten.
Die zoon was wel extreem jaquote:Op zaterdag 21 september 2013 21:58 schreef alors het volgende:
[..]
Die dochter is niet van hem, maar van een andere man. Hij heeft slechte genen gezien die zoon van hem...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |