Hoe lang is het onderweg dan?quote:Op vrijdag 20 september 2013 17:16 schreef Deezertje het volgende:
Kom thuis, groot pakje: maar helaas. Oversized item van Nederlandse webwinkel
Als het pakje er morgen nog niet is maar eens een mailtje sturen naar BiC. Krijg hooguit opnieuw verzending en dan wederom paar weken wachten maar ja
4 weken. Ik weet dat het voor China termen nog 'redelijk' is, maar andere dingen dat ik veel later had besteld heb ik allang binnen...quote:
Hier ook een item van Ebay en Aliexpress die al rond de 25 dagen onderweg zijn. De rest allemaal binnen 15 dagen binnen. Ik zou het nog even een weekje afwachten; opnieuw versturen gaan ze nu toch nog niet doen.quote:Op vrijdag 20 september 2013 19:18 schreef Deezertje het volgende:
[..]
4 weken. Ik weet dat het voor China termen nog 'redelijk' is, maar andere dingen dat ik veel later had besteld heb ik allang binnen...
Contact opnemen met PayPal.quote:Op vrijdag 20 september 2013 19:26 schreef Snorrenbaard het volgende:
Ik heb een beperking op mijn PayPal rekening, maar heb er wel 320 euro via iDeal opstaan. Ik heb geen creditcard of iets dergelijks dus kan hem niet bevestigen, is er een manier om de beperking eraf te halen?
Gedaan, en na 2 dagen nog steeds geen reactie. Heb het geld wat erop staat dringend nodig ( nieuwe telefoon nodig ).quote:
Dan heb je dus weer een wijze les geleerd.quote:Op vrijdag 20 september 2013 19:28 schreef Snorrenbaard het volgende:
[..]
Gedaan, en na 2 dagen nog steeds geen reactie. Heb het geld wat erop staat dringend nodig ( nieuwe telefoon nodig ).
http://www.ebay.com/itm/H(...)&hash=item4174eae09bquote:Op zaterdag 21 september 2013 09:01 schreef monkeybrain het volgende:
Ik ben op zoek naar wat goedkope usb3.0 kabels, verkopen ze alleen blauwe in China![]()
Dat past dus bij geen enkele apparatuur, wie verzint dit
Ja 1 meter, ik ga gelijk voor 3m (maximale lengte) dan hoef ik niet steeds nieuwe te kopen als iets verschoven moet wordenquote:Op zaterdag 21 september 2013 09:40 schreef tokko1 het volgende:
[..]
http://www.ebay.com/itm/H(...)&hash=item4174eae09b
Ebay: "Black USB 3.0 cable" ?
3 dollar lijkt me prima prijs
PS. Ik ben op zoek naar een 'semi'-Draadloze muis uit china, waar je de kabel in kan doen en dan oplaad tijdens het gebruiken. A la G700 Logitech/Performance mouse MX.
E-Blue heeft ze niet alhoewel daar goede muizen tussen zitten..
Ik heb ze gekocht bij Focalprice. Goede webshop en een goede prijs(volgens chinaprices.us zelfs de goedkoopste).quote:
Krijg ik dan dus geen PayPal kosten er nog eens overheen straks? Want Mastercard rekent hier slechts 1,5%quote:'' Stuur mij een factuur in de valuta van de verkoper.
Ik weet niet welke wisselkoers is gehanteerd bij deze transactie totdat ik mijn creditcardafschrift ontvang van mijn kaartuitgevende instantie. Ik erken dat ik door deze optie te selecteren mijn kaartuitgevende instantie toestemming geef de wisselkoers te bepalen die wordt gehanteerd bij deze transactie en dat ik geen informatie krijg over de wisselkoers of over extra wisselkosten tot ik de factuur ontvang van mijn kaartuitgevende instantie.''
ik heb bij mijn focalprice order dit kabeltje mee besteld:quote:Op zaterdag 21 september 2013 18:10 schreef Xetran het volgende:
Ik zoek nog een kabeltje voor mijn S3. Nu heb ik al verscheidene via eBay gekocht, maar dat zijn allemaal kabeltjes die mijn telefoon niet of nauwelijks kunnen opladen (verbruik is evenveel als dat hij oplaadt..). Weet iemand soms een kabeltje waar net zoveel stroom doorheen gaat als het origineel? Liefst via ebay
Nou ja, de prijs maakt op zich niet uit. Het probleem is dat de meeste kabeltjes op eBay niet genoeg stroom uitzend om je mobieltje te kunnen opladen. Maar 0.5A ipv 1A geloof ik. Ik bestel deze wel, bedankt voor de moeitequote:Op zondag 22 september 2013 12:57 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb bij mijn focalprice order dit kabeltje mee besteld:
http://www.focalprice.com(...)msung_HTC_Nokia.html
die is weliswaar duurder t.o.v. van de hele goedkope, maar hij voelt een stuk degelijker aan.
hij lijkt ook goed op te laden (galaxy S en een HTC HD2)
ik heb ook ooit zo'n goedkoop kabeltje gekocht, dat was gelijk de laatste keerquote:Op zondag 22 september 2013 13:10 schreef Xetran het volgende:
[..]
Nou ja, de prijs maakt op zich niet uit. Het probleem is dat de meeste kabeltjes op eBay niet genoeg stroom uitzend om je mobieltje te kunnen opladen. Maar 0.5A ipv 1A geloof ik. Ik bestel deze wel, bedankt voor de moeite
Kijk naar de AWEI es900 en em800 (in elk geval iets met 900 en 800 in de naamquote:Op zondag 22 september 2013 14:02 schreef wihehin het volgende:
Shiznuts, weet jij goede oordopjes voor dagelijks gebruik (naar school fietsen (Ik doe alleen de rechter in dan)). Ze moeten dan sterk zijn, zodat ik ze in mijn broekzak kan proppen of in mijn kluisje kan gooien. (Niet letterlijk gooien en proppen natuurlijk)
Het liefst onder de 30$.
De TO2 bevallen me zeer goed trouwens, bedankt nog!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |