Jep, is heerlijk hoorquote:Op donderdag 12 september 2013 21:24 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Kan ook. Turken maken toch hashash boregi?
quote:Op donderdag 12 september 2013 21:24 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Borte is duidelijk niet een van de dommere hier.THE JOKE IS ON YOUSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dunnow zal wel.quote:Op donderdag 12 september 2013 21:28 schreef xminator het volgende:
[..]
Jep, is heerlijk hoormaar hashesh is toch opium en niet wiet?
Wacht maar als je ooit nachtdienst hebt en het rond 3/4 uur 's nachts is. Maakt dan niet uit hoeveel je hebt geslapen..quote:Op donderdag 12 september 2013 21:24 schreef Bortecinem het volgende:
Ik ben erachter gekomen dat hoe hard je ook vecht tegen je biologische klok, je het gevecht niet zult winnen. Ben klaarwakker terwijl ik om half 4 wakker was en 8 uur heb werkt. Heb zelfs spierpijn van het werk, maar mijn ogen willen echt niet sluiten.
ik maak zoveel toekomstplannen in de douche, je wilt niet weten.quote:Op donderdag 12 september 2013 21:28 schreef Bortecinem het volgende:
Jfm douche ook voor mij, kee.
Wel een warme douche. Anders kan ik helemaal niet slapen.
Heb jij ooit nachtdienst gedraaid dan?quote:Op donderdag 12 september 2013 21:29 schreef Che_ het volgende:
[..]
Wacht maar als je ooit nachtdienst hebt en het rond 3/4 uur 's nachts is. Maakt dan niet uit hoeveel je hebt geslapen..
http://en.wikipedia.org/wiki/Poppy_seedquote:Op donderdag 12 september 2013 21:30 schreef xminator het volgende:
Ja, ama komt van poppy/opium plantjes. Uiteraard de niet 'giftige'/bewerkte deel ervan.
Aha dus hashash is gewoon maanzaadquote:Op donderdag 12 september 2013 21:30 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Poppy_seed
Nou
Ja nuquote:Op donderdag 12 september 2013 21:30 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Heb jij ooit nachtdienst gedraaid dan?
Turkije is nog grootste producent ook (bijna helft van de wereldproductie).quote:Op donderdag 12 september 2013 21:30 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Poppy_seed
Nou
Yes en als je er te veel van eet kan het verdovend werken.quote:Op donderdag 12 september 2013 21:32 schreef xminator het volgende:
[..]
Aha dus hashash is gewoon maanzaad![]()
Ook de zaadjes bevatten de alkaloïden die in opium zitten, alleen in dusdanig lage concentraties dat je er geen effect van ondervindt. Maar als je thee zou zetten van een paar honderd gram zaadjes zou je de dosis dusdanig verhogen dat je het kan voelen (ik raad het af, moeilijk om zo de dosering te bepalen).quote:Op donderdag 12 september 2013 21:30 schreef xminator het volgende:
Ja, ama komt van poppy/opium plantjes. Uiteraard de niet 'giftige'/bewerkte deel ervan.
Geen idee of je het meent of sarcastisch bezig bent, maar thanks!quote:Op donderdag 12 september 2013 16:35 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik vind jou echt wijs, zarGon.
Ik ben (vroeger vooral) ook vaak cins genoemd.quote:Op donderdag 12 september 2013 16:35 schreef Bortecinem het volgende:
Iedereen IRL zegt dat ik 'cins' ben.
quote:Op donderdag 12 september 2013 22:47 schreef Levolution het volgende:
[..]
Het is de leven en hont en kad.
En chanant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |