quote:Op woensdag 18 september 2013 18:59 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
"iTunes 11.0.5 for Windows (64-bit)"
Misschien dat jij dat toevallig weetquote:
Misschien moet je ze niet tegelijk updaten vanaf één ipquote:Op woensdag 18 september 2013 19:08 schreef Sometimes het volgende:
Download wordt bij mij afgebroken (iPhone 4 en iPad 2).
Teveel downloaders..?
Als het goed is hou je je data. Maar ik heb voor de zekerheid wel een iCloud backup gemaakt vanmiddag. Duurde maar 3 uurquote:Op woensdag 18 september 2013 19:09 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Misschien dat jij dat toevallig weet- Als ik 'm update via de telefoon, hou ik al mijn data of moet ik persé een iCloud backup maken.
Dat had ik ook bedacht na de melding, maar nu doen ze het allebei niet meer.quote:Op woensdag 18 september 2013 19:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Misschien moet je ze niet tegelijk updaten vanaf één ip
Hier loopt ie nog (iPhone 4), nog 22 minuten.
Nu probeert ie al 5 minuten te estimaten hoe lang het nog gaat durenquote:Op woensdag 18 september 2013 19:19 schreef Agiath het volgende:
Het loopt niet echt, was wel te verwachten...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |