Goed, ik race er even doorheen want ik heb bijna 24 uur in te halen.
Allereerst bedankt voor alle felicitaties, ik had een supertoffe dag

Tico & Joene, snert. Heftige periode, maar met hele mooie momenten waarschijnlijk. Sterkte jullie!
As wat heerlijk geen gehuil, en misschien wat meer pauzes houden of heeft hij er geen last van dat hij zo snel drinkt?
Olf F zou iets boven gemiddeld zijn op de UD en dat kan wel kloppen want met 37+3 was hij redelijk gemiddeld (50cm/3300g).
En shop ze!
Mineola ik shop ook bijna alles online, maar soms kom ik iets tegen.
Gisteren bijvoorbeeld een Kik Kid pilotenmuts 
F vond de Bibispeen eerst te klein denk ik, toen hij de Avent een beetje in kon houden ben ik alsnog op de Bibi over gestopt (want dental). Ik heb zelf wel een voorkeur voor de speen, maar qua uitvallen zou de duim echt geweldig zijn. Maar vriend en ik hebben allebei een korte bovenlip en redelijk aanwezige voortanden en het ziet er naar uit dat F dat ook heeft, dus ik hoop dat zijn voortanden in elk geval niet naar voren gaan staan.
Kyara nog gefeliciteerd met de gecorrigeerde 6 maanden!

En wat leuk, van de naam van mijn vriend. Hij is helemaal trots

En ga alsjeblieft door met de spam, soms mag er best een M bij trouwens

Coco wel beginnen met spuiten he vandaag

En we gaan ervan uit dat de zwangerschap goed gaat natuurlijk.
En de productiedatum is de verjaardag van mijn vriend
Liefde voor de S-foto trouwens

Isa

Ik dacht dat de olifantenkont raar was, maar zijn slurf is misschien nog wel iets gekker

Olf en XM, niemand reageert op jullie gesprek, daar sluit ik me geheel bij aan

Omen ik herken haar bijna niet op de foto! Normaal straalt ze altijd zo, dat zal het zijn

Skoap ik had me jou heel anders voorgesteld, uiteraard met kleine witte krulletjes

Jullie ogen zijn echt tof op de foto, mooi!

Lila die probeert een forumleven op te bouwen

Ik probeer juist altijd af te bouwen!
Zolena afvallen bij ziekte is niet heel gek toch? Volgende keer zit er vast weer meer spek aan!

Spees

Pessie dat klinkt als een lieve oppas!
Loj, F wordt niet vaak wakker 's nachts maar overdag wel, als hij rustig blijft aai ik hem in slaap terwijl hij in bed ligt en ik mijn hoofd tegen zijn hoofd aan houd (hoe dat is ontstaan weet ik niet meer, het is een onmenselijke houding maar het werkt als een tiet en hij ruikt zo lekker

). Als hij gaat huilen en het wordt harder dan til ik hem op, doekje over de ogen en loop ik heen en weer tot hij weer ontspant en dan leg ik hem terug. Ik heb besloten dat ik niet meer vooruit kijk of dingen wel of niet een goed idee zijn. Ik was panisch over het aantal flessen en nu zitten we met bijna 5 maanden nog steeds op 6 en dat maakt ons eigenlijk geen reet uit. Ik was bang dat hij niet meer zelf in kon slapen en op een dag deed hij het ineens. Ik probeer me er niet meer te druk over te maken en heel te proberen wat ons het beste uitkomt, meestal werkt dat voor hem ook het beste en is iedereen dan blij.
L-E Nee hoor ik vind het heerlijk dat hij er even niet is! Het helpt wel dat hij heel goedgemutst was vanmorgen

Ik heb hem expres niet zelf weggebracht en mijn vriend zei dat hij lekker bij S de gastouder op schoot zat en rustig rond keek, toen hebben ze nog even zo zitten kletsen en heeft hij afscheid genomen en is gegaan. Ben wel heel benieuwd hoe het is gegaan hoor!
Balen van je nacht trouwens..

En we horen de hele tijd fantoom-F'jes

Ik voer geen reet uit trouwens, heerlijk om even niets te hoeven. Om 13:00 moet/mag ik hem alweer ophalen!