Als je het niet begrijpt probeer het dan ook niet.quote:Op donderdag 12 september 2013 19:59 schreef OProg het volgende:
Plofkip ook zoiets. Allemaal mensen die het allemaal zo zielig vinden maar als het in de reclame is wel pakken van 34 kilo in aan het laden zijn.
Is echt precies hetzelfde. Het allemaal zielig vinden maar ondertussen weinig idee hebben hoe het allemaal gaat en ook voor een dubbeltje eerste rang willen zitten.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:00 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer een heel ander verhaal.
Volgens mij snap je er zelf geen reet van.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:01 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Als je het niet begrijpt probeer het dan ook niet.
quote:Op donderdag 12 september 2013 20:02 schreef Karina het volgende:
OK als ik ga solliciteren en er zit een vent tegenover me met zo een bril ... uitkijken geblazen.
Dan gaat die persoon googlen op Corrie en FOK! en ik weet niet of dat gaat helpen.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:02 schreef Karina het volgende:
OK als ik ga solliciteren en er zit een vent tegenover me met zo een bril ... uitkijken geblazen.
Neuh, dat is imo toch echt het verschil tussen duurzaamheid en massa. Maar er zullen inderdaad best wat mensen zijn voor wie dat wel opgeld doet.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:01 schreef OProg het volgende:
Is echt precies hetzelfde. Het allemaal zielig vinden maar ondertussen weinig idee hebben hoe het allemaal gaat en ook voor een dubbeltje eerste rang willen zitten.
Gelukkig is mijn naam niet Corrie, dat scheelt.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dan gaat die persoon googlen op Corrie en FOK! en ik weet niet of dat gaat helpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |