Ja, TS is echt compleet onder de tafel geluld in dit topic.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:05 schreef JochemSjakie het volgende:
Zodra de discussie voor TS te moeilijk wordt, verlaat hij het topic
Er is altijd baas boven baas, of zoals de Bunga-bungaparty-met-kleine-meisjes-bezoekers het formuleren 'il capo di tutti capi'.quote:Op woensdag 11 september 2013 19:45 schreef Piye het volgende:
[..]
Damn en ik dacht dat TS zweverig was.
Dat weet jij hoe?quote:Op woensdag 11 september 2013 18:21 schreef Rezania het volgende:
Zweverige figuren zoals TS.Er is niks naar de dood, er is geen god, klaar.
Jij gelooft in Krishna als God?quote:Op woensdag 11 september 2013 20:51 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Hij heeft met God gesproken en God heeft bevestigt dat Hij niet bestaat.
Mwaah .. ik lees van alles en vooral het wekelijkse discussieavondje op de zaterdag met vrienden - echte vrienden en een echt avondje, dus niet online - beetje rijst met groenten erbij, bara's, vruchtensap, dadels, walnoten, olijven en zo en dan discussiėren we steevast over God, het leven en de levens die hierop volgen. Een vriend van me kent echt zo'n beetje alle religieuze boeken uit zijn hoofd, het zijn echt interessante discussies.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:52 schreef IPA35 het volgende:
TS is Hindoe, Druus, Alawi of heeft gewoon teveel Plotinus zitten lezen.
Ach ja, altijd nog een stuk geloofwaardiger dan een soort wolkenparadijs met wijnrivieren, naakte vrouwen en gevleugelde babytjes.
Ik weet het niet zeker, maar denk wel dat God zoiets iets als Krishna die met Balaram speelt en seks heeft met de Gopi's. Maar exact en helemaal zeker ben ik niet, God zal inderdaad wel ongeveer zo zijn.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:00 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]
Jij gelooft in Krishna als God?
Hup, geef snel al je spullen weg!! aan mijquote:Op woensdag 11 september 2013 21:05 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Nog vele incarnaties en dan kan ik ook bij God zijn!Misschien al binnen 10.000 jaar als ik een beetje mijn best doe!
Ik zit te denken om in een zelfgemaakte hut ergens te gaan wonen in het bos, zonder geld en me te voeden van datgene dat God mij schenkt en wat water uit de beek.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:06 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]
Hup, geef snel al je spullen weg!!
Maar dan zadel ik jou op met materiėle onzin en doe jij er langer over om terug te keren als koeherderinnetje bij Krishna.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:06 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]
Hup, geef snel al je spullen weg!! aan mij
Maar daar heb je geen FOK!quote:Op woensdag 11 september 2013 21:09 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik zit te denken om in een zelfgemaakte hut ergens te gaan wonen in het bos, zonder geld en me te voeden van datgene dat God mij schenkt en wat water uit de beek.![]()
Ik heb dat onlangs al enkele dagen gedaan en het was echt zo geweldig, zo'n fijne ervaring.![]()
Misschien volgende keer wat langer proberen, iets van 3 maanden. Telkens wat langer, tot ik helemaal alleen zonder geld in een hutje in het bos kan leven. Eigenlijk voel ik me dan al een beetje op 'Krisnhaloka'.
Neen.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:11 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]
Maar daar heb je geen FOK!
quote:Op woensdag 11 september 2013 21:12 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Neen.
Maar fok verbleekt bij de Lila van Sri Krishna.
Ik heb nu al teveel troep om tot de volgende oerknal niet meer als koeherderinnetje bij Krishna te komenquote:Op woensdag 11 september 2013 21:11 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Maar dan zadel ik jou op met materiėle onzin en doe jij er langer over om terug te keren als koeherderinnetje bij Krishna.
Ghandiquote:Op woensdag 11 september 2013 18:25 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
dus door Ghandi zelf, toch niet een vage zweefkees dacht ik zo, maar een groot politiek leider!
Nou als reincarnatie een doel heeft, waarbij je bijvoorbeeld een bepaalde ontwikkeling moet doormaken in je levens, dan zal een het-zal-wel-mentaliteit waarschijnlijk niet bevorderlijk zijnquote:Op woensdag 11 september 2013 21:12 schreef Morphisor het volgende:
Zo maar effe een idee, maar als je je toch niks herinnert van een vorig leven, wat maakt het dan ook überhaupt uit of je wel of niet reļncarneert?
Mensen die niet van kleine kinderen houden.quote:
Ik had het dan ook niet over dit topicquote:Op woensdag 11 september 2013 20:17 schreef Piye het volgende:
[..]
Ja, TS is echt compleet onder de tafel geluld in dit topic.
zit er ook wel eens aan te twijfelen in feite leef je dan eeuwig. Heb je ook bronnen. Want dat zou ook verklaren waarom mensen bijna dood ervaring hebben zich hun reļncarnatie kunnen herinneren. Dan is de bijbel wel heel erg aangepast.quote:Op woensdag 11 september 2013 18:20 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Er zijn rare mensen op deze wereld, zo zijn er mensen die denken dat je slechts een leven bezit en dat dan God je of eeuwig naar de hel of eeuwig naar de Hemel stuurt. Nog gekkere mensen geloven zelfs dat er helemaal niets na de dood is en God niet bestaat. Zij zien de Tekenen niet en zijn ziende blind en horende doof.![]()
Tijdens een Pauselijk concilie in de 6e eeuw na Christus (vzmH) is de reincarnatieleer verwijderd uit het Christendom, waarom blijft giswerk, het zullen waarschijnlijk politieke motieven geweest zijn in die tijd. Het volk is makkelijker te knechten wanneer zij vrezen voor de eeuwige hel, indien zij de keizer niet gehoorzaamden. (Bron: Sture Lonnestrand - 'Shanti Devi')
Waarom herinner je je vorige leven dan niet? Welnu, wat zou er gebeuren wanneer je je vorige leven wel zou herinneren? Dan zou je je ouders uit je vorige leven herkennen, mochten zij nog leven bijvoorbeeld en zou je ineens twee vaders en twee moeders hebben. Je zou je echtgenote uit een vorig leven tegenkomen, maar zij is wellicht ondertussen hertrouwd en wellicht ben jij ook getrouwd en heb je a.h.w. twee eega's, hetgeen grote verwarring zou veroorzaken. Je kan zelf vele voorbeelden bedenken lijkt me, waarin het onwenselijk zou zijn dat je zaken uit een vorig leven nog levendig voor de geest zou kunnen halen. Slechts in uitzonderlijke gevallen, bij vergevorderde zielen, herinnert men zich een vorig bestaan, zoals in het geval Shanti Devi en ook bij haar ontstonden er gecompliceerde situaties (je zou het boek kunnen lezen in de bibliotheek, waardoor je een goed inzicht krijgt in reļncarnatie, haar casus is ook wetenschappelijk onderzocht, o.m. door Mahatma Ghandi zelf).
Hopelijk heb ik met dit bericht heel FOK! nu overtuigd dat reļncarnatie een feit is.![]()
Dit was mijn klacht en hier zult u het mee moeten doen!
Dan heb ik niks gezegd.quote:Op woensdag 11 september 2013 22:09 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Ik had het dan ook niet over dit topic
Je onderbewustzijn herinnert zich wel zaken, elk leven groei je een beetje en schep je een beetje meer Wijsheid voor jezelf en je omgeving.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:12 schreef Morphisor het volgende:
Zo maar effe een idee, maar als je je toch niks herinnert van een vorig leven, wat maakt het dan ook überhaupt uit of je wel of niet reļncarneert?
(Innerlijke) rust, verbondenheid en vertrouwen.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:16 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]Wat werd je eigenlijk geschonken in die paar dagen in het bos?
Is het zo erg?quote:Op woensdag 11 september 2013 21:18 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]
Ik heb nu al teveel troep om tot de volgende oerknal niet meer als koeherderinnetje bij Krishna te komen
Deze man weet.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:25 schreef BabeWatcher het volgende:
Goed topic.
Natuurlijk bestaat reļncarnatie! Je blijft geboren worden en sterven tot je er klaar voor bent om naar God te gaan. God zal dan een lichaam voor jou maken dat gelijk is aan het Zijne. Wie er niet klaar voor is gaat terug naar Aarde. Als je ziet hoe alles achteruit gaat binnen 1 mensenleven krijgt al een beetje een voorproefje van Satan. Het is tijd om nu tot Jezus te komen en je te laten dopen, want Jezus zegt : "wie in mij gelooft en zich laat dopen zal behouden blijven". Het is nog niet te laat!
Dit inderdaad!quote:Op woensdag 11 september 2013 21:49 schreef Piye het volgende:
[..]
Nou als reincarnatie een doel heeft, waarbij je bijvoorbeeld een bepaalde ontwikkeling moet doormaken in je levens, dan zal een het-zal-wel-mentaliteit waarschijnlijk niet bevorderlijk zijn
[..]
Mensen die niet van kleine kinderen houden.
Sture Lonnestrand dus, een Zweed nota bene, geen nuchter volk op aarde dan de Zweden.quote:Op woensdag 11 september 2013 22:36 schreef Der_Profi het volgende:
Kan TS wetenschappelijke (dus niet pseudo-wetenschappelijke) literatuur noemen die zijn verhaal ondersteunt?
Niet weten dat je dan één wordt met het Enequote:Op woensdag 11 september 2013 21:25 schreef BabeWatcher het volgende:
Goed topic.
Natuurlijk bestaat reļncarnatie! Je blijft geboren worden en sterven tot je er klaar voor bent om naar God te gaan. God zal dan een lichaam voor jou maken dat gelijk is aan het Zijne. Wie er niet klaar voor is gaat terug naar Aarde. Als je ziet hoe alles achteruit gaat binnen 1 mensenleven krijgt al een beetje een voorproefje van Satan. Het is tijd om nu tot Jezus te komen en je te laten dopen, want Jezus zegt : "wie in mij gelooft en zich laat dopen zal behouden blijven". Het is nog niet te laat!
En van de onderzoeken die wel betrouwbaar en valide zijn, worden de resultaten vaak volledig uit hun verband gerukt door derden die er geen zak van begrijpen, willen begrijpen, of die simpelweg de resultaten verkeert presenteren ten gunste van hun eigen belang.quote:Op woensdag 11 september 2013 18:28 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
'Wetenschappelijk verantwoord' is een beetje de moderne variant van het vroegere 'God wil/vindt'..
Merendeel van dit soort 'wetenschappelijke' onderzoeken zijn verre van wetenschappelijk als je de onderzoeken gaat toetsen aan de wetenschappelijke spelregels.
Ik bedoelde eigenlijk aan eten, maar dit klinkt ook leukquote:Op woensdag 11 september 2013 22:42 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
(Innerlijke) rust, verbondenheid en vertrouwen.
Ja? Mag Satan dan ook meedoen?quote:
Echt verschrikkelijk slechte argumenten. Vandaar dat je LINKSE boomknuffelaar heet. En niet rechtse houthakker. Zelfs Mark Rutte kan het beter.quote:Op woensdag 11 september 2013 22:53 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Sture Lonnestrand dus, een Zweed nota bene, geen nuchter volk op aarde dan de Zweden.![]()
Dus lees zijn werk over Shanti Devi, geen speld tussen te krijgen.
Omdat je hersenen wegrotten wanneer je dood bent (of PvdA stemt) en dus rotten al je gedachtes, herinneringen etc weg.quote:Op woensdag 11 september 2013 18:20 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Waarom herinner je je vorige leven dan niet?
quote:Op woensdag 11 september 2013 22:53 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Sture Lonnestrand dus, een Zweed nota bene, geen nuchter volk op aarde dan de Zweden.![]()
Dus lees zijn werk over Shanti Devi, geen speld tussen te krijgen
Wat natuurlijk niet wil zeggen dat zijn boek over de persoon die jij noemt ook SF was, maar om het dan meteen keihard wetenschappelijk bewijs te noemenquote:Sture Lönnerstrand, född 1919 död 1999, var en svensk författare inom science fiction.
http://sv.wikipedia.org/wiki/Sture_Lönnerstrand
quote:Op woensdag 11 september 2013 18:27 schreef Amun90 het volgende:
Streng gelovige hindoes zijn echt vies... die baden lekker met lijken en uitwerpselen in de Ganges.
Kijk DAT is wetenschappelijk bewezen.quote:Op woensdag 11 september 2013 23:08 schreef A.Jensen het volgende:
[..]
Omdat je hersenen wegrotten wanneer je dood bent (of PvdA stemt) en dus rotten al je gedachtes, herinneringen etc weg.
Blijft niks meer van over
Beetje zelfde manier van redeneren (Zweed ==> dus nuchter ==> dus betrouwbaar) als dhr boomknuffelaar he?quote:Op woensdag 11 september 2013 23:07 schreef GhpH het volgende:
[..]
Echt verschrikkelijk slechte argumenten. Vandaar dat je LINKSE boomknuffelaar heet. En niet rechtse houthakker. Zelfs Mark Rutte kan het beter.
Hoe bedoel je?quote:Op woensdag 11 september 2013 23:14 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Beetje zelfde manier van redeneren (Zweed ==> dus nuchter ==> dus betrouwbaar) als dhr boomknuffelaar he?
Nee ene idioot komt prediken op het net. Dit hoeven wij niet.quote:Op woensdag 11 september 2013 23:15 schreef KreKkeR het volgende:
Sommige mensen kunnen hun politieke frustraties echt nergens buiten houden blijkt maar weer
Echt verschrikkelijk slechte argumenten ==> dus LINKSE boomknuffelaar... De link die je legt tussen LINKS en de verschrikkelijk slechte argumenten is vergelijkbaar met de link die boomknuffelaar legt tussen Zweed ==> nuchter ==> dus betrouwbaar. Snapt u?quote:
Dat TS een idioot is staat vast. Maar jij en A.Jensen leggen, op basis van de username van TS, meteen een link met politiek, terwijl dit topic daar inhoudelijk geen zak mee te maken heeft.quote:Op woensdag 11 september 2013 23:34 schreef GhpH het volgende:
[..]
Nee ene idioot komt prediken op het net. Dit hoeven wij niet.
Valt het niet een beetje op dat de meeste lichtdenkende reļncarnisten links stemmen? Of reikt dat niet tot jou.quote:Op woensdag 11 september 2013 23:47 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Dat TS een idioot is staat vast. Maar jij en A.Jensen leggen, op basis van de username van TS, meteen een link met politiek, terwijl dit topic daar inhoudelijk geen zak mee te maken heeft.
Dit topic + de manier van redeneren van TS zijn zo achterlijk, dat zelfs een kind van 6 het inhoudelijk onderuit kan halen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |