quote:
Op donderdag 19 september 2013 12:30 schreef Bleie het volgende:Mee eens. En ik begrijp het argument 'mijn hele salaris gaat naar het opvang' nooit zo. Uitgaande van het feit dat er twee salarissen zijn: dan betaal je opvang toch uit de gezamenlijke salarissen? Dus beide een deel? Een vader kan ook minder uren werken, zodat er minder uren opvang nodig zijn.
Zelfs als we beide een deel betalen hebben we gewoon niet meer geld dan als ik niet werk
Maar zo werkt het met de BSO dus gewoon niet.
Het zijn echt de nieuwe regels in de oude situatie was dit dus niet!
Wij wonen in de middle of niets en om op een plek te komen waar wel werk is ben ik flink onderweg.
Maar we hebben continurooster en dus meer opvang nodig na school. Als ik zelf de kinderen naar school breng dan kan ik weer geen volledige werkdag maken aan uren maar ik moet ook nog terug.
die uren tellen dus niet als werk maar zo ga ik ruim voorbij de 70% zeker omdat we ook nog de extra vakantie en roostervrije dagen hebben. Onze school maakt gebruik van het minimum aantal verplichte schooluren voor de onderbouw en bovenbouw = meer bso kosten
Ja hij kan minder uur werken en hij kan alles opgeven wat hij heeft opgebouwd stoppen met de OR. Bestuur van de VVE en de motorclub. Om zijn loon vermindering op te vangen moet ik meer uren maken en dan hebben we dus ook voorschoolse opvang nodig.

Je krijgt maar 70% van mijn gewerkte uren vergoed.
Het is inderdaad niet slim op lange termijn maar ik wil ook niet een baan nemen waar ik mij niet in kan vinden en het niets kan toevoegen.

De mogelijkheid is er wel om over een jaar of 2 mij om te gaan scholen richting kraamverzorgende en dan zou ik dus wel weer prima uitkomen met tijden.
Dan heb je het geluk van de onregelmatigheidstoeslagen en dergelijke en loont het weer wel