Behoorlijk ja. Hoe is dit een spoiler? Tevens verplicht niemand je om op FOK! te kijken en zeker niet specifiek dit topic.quote:
Heel gaaf gedaan zo met die barrel, maar 225 dollar? Ai...quote:Op maandag 9 september 2013 22:47 schreef sjeppert het volgende:
[ afbeelding ]
deze box gaat er zeker komen
hier meer info: http://www.etonline.com/tv/138153_Breaking_Bad_The_Complete_Series_DVD_Box_Set_Art/index.html
Geen zin in.quote:Op maandag 9 september 2013 23:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Behoorlijk ja. Hoe is dit een spoiler? Tevens verplicht niemand je om op FOK! te kijken en zeker niet specifiek dit topic.
Huilen dus. Met de pet op.
Hij had naar eigen zeggen Jesse ook heel lief, maar toen die zich (terecht) tegen hem keerde, moest hij ook binnen no-time dood...quote:Op maandag 9 september 2013 23:15 schreef mr-green het volgende:
[..]
Wie heeft Walt dan laten omleggen die hij liefhad?
Juist niemand om die reden
Hank gaat dood, er lag een overduidelijke nadruk in dat telefoongesprek op hoeveel hij van z'n vrouw houdt en hoe hij voorlopig niet thuis komt en hoe zij aan het snotteren isquote:Op maandag 9 september 2013 23:51 schreef Forbry het volgende:
Ik dacht eigenlijk dat in ieder geval Hank eraan zou gaan (en Gomez dan waarschijnlijk ook), maar omdat ze dat deze aflevering niet al hebben laten zien, begin ik te twijfelen. De spanning en emotie vallen wel een beetje weg als hij in de volgende aflevering alsnog tijdens deze "shoot-out" dood zou gaan vind ik. Ik hoop dat hij het toch overleeft op de één of andere manier (en Jesse al helemaal), dus wat dat aangaat ben ik alleen maar blij dat we nu nog niets concreets te zien kregen
Mooie scène was dat, tussen Hank en Huell. Walt Jr.-Saul vond ik ook erg vermakelijkquote:Op maandag 9 september 2013 23:59 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Doe eens lief tegen elkaar
[ afbeelding ]
Nee! Dit topic mijd ik als de ziekte op maandag. Maar die TT komt wel voorbij in myact en act. Kans dat je blik daar op valt is vrij grootquote:Op maandag 9 september 2013 23:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Behoorlijk ja. Hoe is dit een spoiler? Tevens verplicht niemand je om op FOK! te kijken en zeker niet specifiek dit topic.
Huilen dus. Met de pet op.
De vorige aflevering eindigt met Walt die een belletje pleegt naar Todd met de vraag of hij even Jesse wil omleggen. Nogal logisch dat Todd dan ook in de volgende aflevering voor zal komen.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee! Dit topic mijd ik als de ziekte op maandag. Maar die TT komt wel voorbij in myact en act. Kans dat je blik daar op valt is vrij groot
Dus gewoon niet zo kinderachtig en geen spoilers in de TT.
Precies, ik vind die title ook niet echt een spoiler, het was anders geweest als het Todd's cop-kill-Team was geweest.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De vorige aflevering eindigt met Walt die een belletje pleegt naar Todd met de vraag of hij even Jesse wil omleggen. Nogal logisch dat Todd dan ook in de volgende aflevering voor zal komen.
Wat zegt Todd's A-Team nou? Dat Todd en de nazi's voor zullen komen in deze aflevering. Schokkond. Wat onverwacht.
Het schijnt dat dat Walter's tweelingbroer uit Europa is die op familiebezoek ging maar een leeg huis aantrof.quote:Op maandag 9 september 2013 23:02 schreef mr-green het volgende:
Paar afleveringen geleden zag je Walt toch zijn verlaten huis binnenwandelen voor die ricine... Jongens letten jullie nooit op?
Laat gaan joh, je moet gewoon 's morgens kijken -of tenminste voor het 8 uur journaal- en anders FTR uit heel FOK! slopen of gewoon niet op FOK! kijken en je bek houden blijkbaar.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee! Dit topic mijd ik als de ziekte op maandag. Maar die TT komt wel voorbij in myact en act. Kans dat je blik daar op valt is vrij groot
Dus gewoon niet zo kinderachtig en geen spoilers in de TT.
Weet ik niet. Dat lag er (inderdaad) zó dik bovenop, dat ik het ook wel "op zijn Breaking Bad's" vind als hij dan toch niet doodgaat. Aan de andere kant, kan ik me bij die wending (dat Hank wél blijft leven) voor de rest van het verhaal weer helemaal niks voorstellen... De theorie die ik hier las dat Jack c.s. hem zouden ontvoeren doet me ook wat onlogisch aan.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:00 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Hank gaat dood, dat dramatische telefoongesprek waarin hij afscheid van z'n vrouw neemt geeft dat overduidelijk aan.
Of de naam van de aflevering.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:03 schreef jcdragon het volgende:
Volgende TT moet leeg zijn. Gewoon Breaking Bad #40
Dat zegt dat ik meteen wist wat er ging gebeuren toen Walt die Nazi aan de telefoon had.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
De vorige aflevering eindigt met Walt die een belletje pleegt naar Todd met de vraag of hij even Jesse wil omleggen. Nogal logisch dat Todd dan ook in de volgende aflevering voor zal komen.
Wat zegt Todd's A-Team nou? Dat Todd en de nazi's voor zullen komen in deze aflevering. Schokkond. Wat onverwacht.
O.k., daar zit op zich wel wat in (maar wat je zelf al zegt... dat was sowieso al wel duidelijk).quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dat zegt dat ik meteen wist wat er ging gebeuren toen Walt die Nazi aan de telefoon had.
Aan de andere kant was het sowieso vrij voorspelbaar, maar hierdoor wist ik het zeker.
Ja, maar daarom beter gewoon niet dit soort dingen in een TT de komende keren... toch?quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:19 schreef Forbry het volgende:
[..]
O.k., daar zit op zich wel wat in (maar wat je zelf al zegt... dat was sowieso al wel duidelijk).
Echt wel. In close combat, 10 keer effectiever vanwege snelheid, handelbaarheid en reloaden. Teveel CoD gespeeld jijquote:Op dinsdag 10 september 2013 00:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Idioot trouwens dat de nazi's pistolen gebruiken terwijl ze zat assault rifles hebben
Een pistool heeft werkelijk geen enkel voordeel tov een geweer
Omdat ze dan onherroepelijk overhoop worden geschoten?quote:Op dinsdag 10 september 2013 02:35 schreef LazyDave het volgende:
Waarom zouden Hank en Gomez er niet gewoon voor kiezen om hun wapens neer te leggen?
Geeft niet, dan schiet walt hem dood met een penis-gunquote:Op dinsdag 10 september 2013 00:47 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het krijgt een soort "From dusk till dawn" wending. Hank krijgt ineens hoorntjes uit zijn voorhoofd en schiet 30 meter recht de lucht in....
Meer kan ik helaas niet zeggen.
Ze staan natuurlijk wel achter een auto waar Walt in zit, je zou dan minstens even veel kleerscheuren bij hem verwachten.quote:Op dinsdag 10 september 2013 01:50 schreef Dawnbreaker het volgende:
[ afbeelding ]
een handgun en een shotgun vs 4 automatische geweren en 2 handguns. natuurlijk is het show maar wel lijkt mij sterk dat hank en gomie hier zonder kleerscheuren vanaf komen
Jij gaat er vanuit dat dit professionals zijn? Tis gewoon een stel boerenlullen en achterbuurters.quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Idioot trouwens dat de nazi's pistolen gebruiken terwijl ze zat assault rifles hebben
Een pistool heeft werkelijk geen enkel voordeel tov een geweer
GTST-wending!quote:Op dinsdag 10 september 2013 00:05 schreef Gauner het volgende:
[..]
Het schijnt dat dat Walter's tweelingbroer uit Europa is die op familiebezoek ging maar een leeg huis aantrof.
Vind ik ookk, maar toen ik dit zaterdag aankaartte voordat de aflevering was, zei vrijwel iedereen:quote:Op maandag 9 september 2013 23:50 schreef APK het volgende:
Jammerlijke TT weer, gelukkig was er dit keer een kneus die pas om 20:58u besloten had dat alle fans inmiddels wel gekeken hadden.
Echt, doe zoiets niet bij de laatste aflevering.
Als je dit leest voor de aflevering weet je zeker dat Todd en zijn oom nog naar de woestijn komen, doe gewoon lekker geen TT, iedereen blij.quote:Op dinsdag 10 september 2013 07:36 schreef Heeinz het volgende:
Dit een spoiler noemen, alsjeblieft zeg.
http://www.reddit.com/r/breakingbadcomicsquote:Op maandag 9 september 2013 23:49 schreef slashdotter3 het volgende:
http://www.reddit.com/r/breakingbad
Leuke topics daar
Ze wilden dat ze die badges toonden om een makkelijk schot te hebben, niet omdat ze daadwerkelijk weg zouden rijden als ze lieten zien dat ze politie waren.quote:Op dinsdag 10 september 2013 08:19 schreef EdvandeBerg het volgende:
Waarom trok Hank zijn DEA badge niet toen die rednecks daarom vroegen? Volgens mij twijfelden ze nog, tot die Aldo the Apache-lookalike begon te schieten.
[..]
Jij gaat er vanuit dat dit professionals zijn? Tis gewoon een stel boerenlullen en achterbuurters.
[..]
GTST-wending!
Is mogelijk. Aan de andere kant, als Hank zich als DEA had kenbaar gemaakt en geroepen had dat er versterking aan kwam, had dat misschien die lui op andere gedachten kunnen brengen. Criminelen weten tenslotte wel dat als ze agenten omleggen, dat wel andere gevolgen heeft dan dat ze medecriminelen afknallen.quote:Op dinsdag 10 september 2013 09:37 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ze wilden dat ze die badges toonden om een makkelijk schot te hebben, niet omdat ze daadwerkelijk weg zouden rijden als ze lieten zien dat ze politie waren.
Mwah, "is mogelijk", dat is het gewoon hoor. Luister en kijk ook naar de manier waarop de nazis dat zeiden.quote:Op dinsdag 10 september 2013 10:20 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Is mogelijk. Aan de andere kant, als Hank zich als DEA had kenbaar gemaakt en geroepen had dat er versterking aan kwam, had dat misschien die lui op andere gedachten kunnen brengen. Criminelen weten tenslotte wel dat als ze agenten omleggen, dat wel andere gevolgen heeft dan dat ze medecriminelen afknallen.
Destijds toen Walt de tonnen ging begraven stond ik me af te vragen waarom hij niet meerdere verstopplaatsen gebruikte.quote:Op dinsdag 10 september 2013 10:15 schreef Re het volgende:
ik zat daadwerkelijk et wachten dat Walt de scam zou doorhebben op het moment dat Jesse zei dat hij de oranje vlammetjes zag van het verbrandde geld... zo wat... hmm jesse... geld brand geel, niet oranje.. of zo.... maar ja
Ze zaten midden in de woestijn en niemand zou van deze moorden afweten nadat ze hun sporen wissen. Dit is dezelfde groep geharde criminelen die al meerdere mensen hebben omgelegd en daar niet mee gepakt zijn.quote:Op dinsdag 10 september 2013 10:20 schreef EdvandeBerg het volgende:
Is mogelijk. Aan de andere kant, als Hank zich als DEA had kenbaar gemaakt en geroepen had dat er versterking aan kwam, had dat misschien die lui op andere gedachten kunnen brengen. Criminelen weten tenslotte wel dat als ze agenten omleggen, dat wel andere gevolgen heeft dan dat ze medecriminelen afknallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |