SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en je eerste nieuwe ervaring klinkt aardig, doe mij er ook maar zo 1!Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
quote:Op zondag 8 september 2013 19:20 schreef angelatje het volgende:
[..]
Ik vind het niks dat hij weggaat...zit ik alleen in dit grote huisheb jaren op mezelf gewoond maar dit is toch anders.....en ook nog eens geen dak....oja en geloof dat er wel aardig wat regen wordt verwacht deze week
quote:Op zondag 8 september 2013 22:36 schreef Kimpossible het volgende:
Ik gooi m even in de herhaling![]()
Kewpie, welkom!
Spewey, je hebt een spannende week voor de boeg. Vergeet niet te genieten van de bijzondere tijd
Angela, jij liever als ik. Sterkte!
Limone, 8 cm
Mignonne, jij hier! Je komt als geroepen, als je zin hebt, haha:Hier ook een paardenmeisjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en je eerste nieuwe ervaring klinkt aardig, doe mij er ook maar zo 1!. Had wel een lastige uitdrijving zoals mignonne het noemt, maar dat lag hier in alle waarschijnlijkheid aan die 9 pond en niet aan mijn bekkenbodemspieren
. Als ik jou was zou ik me geen zorgen maken. En als je echt het wil weten of ze wil leren ontspannen, kun je ook naar de fysio!
Home is where the O+ is...
Liggend poepen lukt een hoop vrouwen anders primaquote:Op zondag 8 september 2013 23:24 schreef Kimpossible het volgende:
Verticale baarhouding lijkt me trouwens sowieso makkelijk te preferen boven liggend bevallen (mits geen complicaties natuurlijk). Ik bedoel, heb je ooit wel eens liggend geprobeerd te poepen?Dat slaat toch eigenlijk ook nergens op? (Nogmaals mits geen complicaties of zaken waarbij je sterk gemonitord moet worden enzo).
Wat jullie, dames?
Haha, ja, maar das niet uit vrijwilligheid geboren (quote:Op zondag 8 september 2013 23:27 schreef mignonne het volgende:
[..]
Liggend poepen lukt een hoop vrouwen anders prima
monitoring kan ook op een baarkruk. Ik heb genoeg bevallingen gezien met CTG aangesloten op een baarkruk of schelp. Wees vooral assertief want er is echt geen reden om op bed te blijven liggen tenzij forse complicaties. Dikke kans dat verticale houdingen juist voor minder complicaties zorgen dan horizontale.
Hoiquote:Op maandag 9 september 2013 06:22 schreef Jipster het volgende:
Spewey toitoitoi! Nog even en dan met baby!
Verlof en om 6u wakker... wat gaat er mis?
Merk je niets vanquote:Op zondag 8 september 2013 23:28 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Haha, ja, maar das niet uit vrijwilligheid geboren ()
Mij lijkt het wel wat!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
quote:Op maandag 9 september 2013 06:23 schreef GotC het volgende:
Jaaaa, ik vroeg me al af waar jij was! Ook last van een ritme..
En vriend en dreumes die gewoon op moeten.
Wow ik sta top 5![]()
[..]
Hoi
Ik ben sinds half 5 'words in a pic' aan het spelenquote:Op maandag 9 september 2013 06:22 schreef Jipster het volgende:
Spewey toitoitoi! Nog even en dan met baby!
Verlof en om 6u wakker... wat gaat er mis?
Ja maar, ja maar jij krijgt je baby!! Dus niet gek dat je wakker ligtquote:Op maandag 9 september 2013 06:37 schreef Spewey het volgende:
[..]
Ik ben sinds half 5 'words in a pic' aan het spelen
Heus niet nerveus hoor
4 februari 2014quote:Op maandag 9 september 2013 06:47 schreef Jipster het volgende:
Waah gaaf GotC! Wanneer gaan jullie trouwen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |