Misschien moet je je wat duidelijker uitdrukken, dan begrijp ik je in een keer.quote:Op zondag 8 september 2013 21:23 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Woont in Afrika maar is voor de gelegenheid in Nederland?
dan schrijft er niemand.quote:Op zondag 8 september 2013 21:24 schreef Pedroso het volgende:
Waarom is er nou nog geen boer geweest die gewoon zegt dat ie voor een blonde vrouw gaat met grote tieten ?
"Die zit in zuid Afrika maar waarom weet ik niet." vroeg ie.quote:Op zondag 8 september 2013 21:24 schreef marcodej het volgende:
[..]
Misschien moet je je wat duidelijker uitdrukken, dan begrijp ik je in een keer.
Alleen was dit in tanzania..quote:Op zondag 8 september 2013 21:25 schreef Pino112 het volgende:
[..]
"Die zit in zuid Afrika maar waarom weet ik niet." vroeg ie.
"Voor de gelegenheid" is daar een antwoord op. Makkelijker kan het niet.
Dan gaat mijn opmerking niet op.quote:Op zondag 8 september 2013 21:26 schreef Wilskracht het volgende:
Petra woont in Nederland!!!!!!!!!!!!!
Oh zoquote:Op zondag 8 september 2013 21:28 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Is relatief gezien toch ook het zuiden van Afrika?
ohjaquote:Op zondag 8 september 2013 21:24 schreef ChatGirl het volgende:
Gaan we dit morgen nabespreken bij DWDD?
Ik kan nu al niet wachten op de LuckyTVquote:Op zondag 8 september 2013 21:24 schreef ChatGirl het volgende:
Gaan we dit morgen nabespreken bij DWDD?
Klopt dus geen zak van.quote:Boer zoekt vrouw internationaal
Van het Poolse platteland tot de Canadese Rockies en van een Amerikaanse ranch tot de Keniaanse bloemenvelden. Yvon Jaspers gaat de grens over. Ze helpt geëmigreerde Nederlandse boeren aan een Nederlandse partner. Yvon Jaspers: 'Al jarenlang krijgen we brieven van Nederlandse boeren die in het buitenland wonen en daar ook hun bedrijf hebben. Ze hebben net als al onze andere deelnemers die ene grote wens: het vinden van de ware liefde. Maar in een reguliere serie vliegen we niet zomaar de wereld over. Ik vind het daarom ook geweldig dat we nu de kans krijgen hen te helpen bij het zoeken naar de liefde. Spannend voor deze boeren, maar ook voor de vrouwen die gaan schrijven. Durven zij het aan voor de liefde de grens over te gaan? Ik kan niet wachten tot we deze boeren kunnen voorstellen!' Deze internationale reeks wijkt af van de reguliere uitzendingen. In september is de kick-off waarin vier boeren zich voorstellen aan het publiek. Deze vier boeren worden gedurende de hele reeks gevolgd, er valt niemand af. Ze ontmoeten de briefschrijfsters tijdens een speeddate, gaan op dagdate en vervolgens gaan de vrouwen van hun keuze mee naar de boerderij in het buitenland. Hier maken de vrouwen kennis met het boerenleven. Daarnaast zullen ze vooral ook meer te weten komen van de omgeving en de cultuur waarin de boer leeft en werkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |