Ik wilde kijken voor een poncho voor op de fiets. Geen idee of dat er is, maar het leek me wel makkelijk meenemen en aandoen voor onderweg.quote:Op zondag 8 september 2013 12:51 schreef kleinzusje het volgende:
Iemand tips voor een regenpak ? Voor op de fiets ? Maat 86
Wat gebruiken jullie ?
Ik heb voor de echte kou een gevoerd pak. Maar wil iets voor de herfst.
Laatst stond in de kruidvat folder een regenpak/hoes/ding van Deryan. Voor in het voorstoeltje maar dat is er volgens mij ook voor achterop.quote:Op zondag 8 september 2013 12:51 schreef kleinzusje het volgende:
Iemand tips voor een regenpak ? Voor op de fiets ? Maat 86
Wat gebruiken jullie ?
Ik heb voor de echte kou een gevoerd pak. Maar wil iets voor de herfst.
quote:Op zaterdag 7 september 2013 18:58 schreef DJMomo het volgende:
Kyara, voor de OP: ducky beau is niet meer failliet
Verkoop start donderdag KZquote:Op zondag 8 september 2013 19:22 schreef kleinzusje het volgende:
Dank voor de tips !Morgen ook even bij de Lidl kijken dus
Oh, dat is helemaal gunstig !quote:
Regenpak van de HEMA.quote:Op zondag 8 september 2013 12:51 schreef kleinzusje het volgende:
Iemand tips voor een regenpak ? Voor op de fiets ? Maat 86
Wat gebruiken jullie ?
Ik heb voor de echte kou een gevoerd pak. Maar wil iets voor de herfst.
HEMA heeft een poncho van jip en janneke (auto correct maakte er kip vanquote:Op zondag 8 september 2013 13:09 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik wilde kijken voor een poncho voor op de fiets. Geen idee of dat er is, maar het leek me wel makkelijk meenemen en aandoen voor onderweg.
Katvig idd, hij is er ook in het blauw, weet alleen niet of ze hem daar ook hebben.quote:Op maandag 9 september 2013 09:01 schreef mousemicky het volgende:
Leuk ophelia! Die paarse jumpsuit, hadden ze die ook in andere kleuren? (waar? is ook Katvig toch?). Lijkt me schattig bij mijn mannetje, maar paars is niet zo z'n kleur...
Ik heb de jongensversie, echt heel mooi is ie. Toevallig heef t Nano hem vandaag aanquote:Op maandag 9 september 2013 09:01 schreef mousemicky het volgende:
Leuk ophelia! Die paarse jumpsuit, hadden ze die ook in andere kleuren? (waar? is ook Katvig toch?). Lijkt me schattig bij mijn mannetje, maar paars is niet zo z'n kleur...
Oh, waar heb je die gekocht? Bij Bambooz kon ik m niet vinden in 74...quote:Op maandag 9 september 2013 18:31 schreef milka82 het volgende:
[..]
Ik heb de jongensversie, echt heel mooi is ie. Toevallig heef t Nano hem vandaag aan
Pfff, bij Bambooz denk ik. Als je effe wacht dan is Nano uit maat 74quote:Op maandag 9 september 2013 18:45 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Oh, waar heb je die gekocht? Bij Bambooz kon ik m niet vinden in 74...
En de pijpen uitrektip ga ik proberen als t pak uit de was komt! Thnx
En bedankt hé...quote:Op zondag 8 september 2013 21:09 schreef _Ophelia_ het volgende:
Onderweg voor mijn muppet![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik hou me aanbevolenquote:Op maandag 9 september 2013 21:44 schreef milka82 het volgende:
[..]
Pfff, bij Bambooz denk ik. Als je effe wacht dan is Nano uit maat 74
Ik heb bij H&M een softshellpak gekocht, en met zn fleecepak eronder is het meteen warm genoeg voor de winter denk ik.quote:Op zondag 8 september 2013 12:51 schreef kleinzusje het volgende:
Iemand tips voor een regenpak ? Voor op de fiets ? Maat 86
Wat gebruiken jullie ?
Ik heb voor de echte kou een gevoerd pak. Maar wil iets voor de herfst.
Heb je die schoenen nou nog gekocht?quote:Op dinsdag 10 september 2013 14:09 schreef Morretje het volgende:
[..]
Ik heb bij H&M een softshellpak gekocht, en met zn fleecepak eronder is het meteen warm genoeg voor de winter denk ik.
Weet iemand van jullie een fijne shop waar ik kwijlbandana's kan vinden?
Kwijlbandana's via eBay > zoeken op bib, ik heb ze van funkygiraffe en bubbabibsquote:Op dinsdag 10 september 2013 14:09 schreef Morretje het volgende:
[..]
Ik heb bij H&M een softshellpak gekocht, en met zn fleecepak eronder is het meteen warm genoeg voor de winter denk ik.
Weet iemand van jullie een fijne shop waar ik kwijlbandana's kan vinden?
Nee, veel te duurquote:Op dinsdag 10 september 2013 14:12 schreef pessie het volgende:
[..]
Heb je die schoenen nou nog gekocht?
Dank je wel.quote:Op dinsdag 10 september 2013 14:16 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Kwijlbandana's via eBay > zoeken op bib, ik heb ze van funkygiraffe en bubbabibs. Heul veul leuke motiefjes en zulks... Deze bv. http://www.ebay.nl/itm/10(...)tem2a054af937&_uhb=1 of deze: http://www.ebay.nl/itm/10(...)tem20c3d63c4e&_uhb=1
Zoeken op ebay.co.uk heeft het meeste kans op succes
Huh? Waar, hoe?quote:Op maandag 9 september 2013 23:04 schreef Mevr_Mus het volgende:
Ter info voor de liefhebbers: tijdelijk 20% korting op alles bij Boden
2 GMK jurkjes met maillotjes en vestje ? 20 % korting in sept.quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:42 schreef Cathmar het volgende:
ik zoek 2 verjaardags-outfitjes voor mijn meisjes, maat 74/80. Liefst mix/match.
Lange mouwen jurkjes, of rokje/shirje. Budget 20 euro per baby. Kan niet slagen bij HM, VD of Hema. Geen roze (of in ieder geval niet teveel), beetje stoer. Waar o waar? Iemand inspiratie?
Ik ook, maar die hadden ze niet in haar maatquote:Op woensdag 11 september 2013 20:15 schreef Kyara het volgende:
Leuk Son!
Ik vond de babymeisjesjasjes ook zo leuk
Heel leuk! Waar is 'ie van? Vind het ook wel een S jasje namelijkquote:Op woensdag 11 september 2013 19:01 schreef Sonnetje85 het volgende:
Deze vandaag gekocht voor Floris. Hij staat m zo leuk![]()
[ afbeelding ]
Nee, nog kunnen inhouden... en moet volgens mij met credit card en die hebben wij niet (doe ik dan via mijn broer) maar idd, bijna dagelijks kwijlen, zulk mooi spul....quote:Op donderdag 12 september 2013 08:53 schreef twentemeisje het volgende:
Cute Juud! Heb je wel eens iets bij Zulily besteld? Ik kwijl er heul vaak maar heb nog nooit iets besteld... Misschien ook maar beter. :-).
Wat een echte Floris-jas Son!
Die dinosaurusquote:Op donderdag 12 september 2013 08:36 schreef Juud79 het volgende:
Lucy & Sam, ik vond het zo schattig, dus dacht even posten hier....![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hema!quote:Op donderdag 12 september 2013 09:03 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Heel leuk! Waar is 'ie van? Vind het ook wel een S jasje namelijkVind deze kleur zo mooi bij lichtblond haar
Weet ie precies wat er in de kasten van de meiden hangt dan Becks? ;-)quote:Op vrijdag 13 september 2013 08:56 schreef becky27 het volgende:
ik krijg ruzie met mijn vent.....mocht niets meer kopen.
quote:Op vrijdag 13 september 2013 15:36 schreef becky27 het volgende:
boehoe, Limango had de verkeerde collectie online staan en de kleertjes zijn niet te leveren.
nope, dat scheelt weer.quote:Op vrijdag 13 september 2013 16:11 schreef mousemicky het volgende:
[..]Maar geluk bij een ongeluk, geen ruzie met manlief?
quote:Op zaterdag 14 september 2013 10:37 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Maar ik mocht niets meer kopen....
Of, misschien als ze fijne pakken hebben wel....
Ooooh wat lief!!quote:Op zaterdag 14 september 2013 09:47 schreef pessie het volgende:
Ohhhhh![]()
http://www.boden.eu/en-GB(...)ted-Cord-Pinnie.html
Wij hebben die onderstequote:Op zondag 15 september 2013 10:25 schreef Suikertante het volgende:
Omentielvo wijst me net op deze supertoffe trui van Noppies, en toen ontdekte ik de hele Mr. Fox lijn van Noppies!!
Ik twijfel nog.. maar gezien de vossenhype deel ik hem ook even hier.
Als je google aanslingert op Noppies Mr Fox dan vind je ze vanzelf.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind het ook een beetje eng, of zijn het geen enge popjes?quote:Op vrijdag 13 september 2013 21:32 schreef Juud79 het volgende:
Ik vind deze lijn zooooo tof!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb de neiging om te dibsen maar voor wie, de kat?!quote:Op zondag 15 september 2013 10:26 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Wij hebben die onderste![]()
Als eerste jasje <3
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |