Haha, verdomme Grayquote:Op zondag 8 september 2013 05:46 schreef Gray het volgende:
In jouw geval denk ik dat jij hiervoor veel meer rust in je kop, en daarmee je lijf, zal moeten maken. Je praat heel veel, maar je lijkt ook om de kern heen te lullen soms. Het is wat me opviel toen je na de spraakwaterval op het terras jezelf op een gegeven moment begon te herhalen. Het lijkt een intellectuele zoektocht die tegelijkertijd als vlucht optreedt voor hetzelfde antwoord. Dat intellect is benijdenswaardig, en heel gunstig in jouw vakgebied, maar staat je in deze situatie in de weg.
Daarom: een goedbedoelde shut-the-fuck-up, sit down and relax.
En gefeliciteerd met je huisje!![]()
We hebben het niet zo vaak over films. Zo weet ik niet echt welke films er nu in de bios draaienquote:Op zondag 8 september 2013 15:56 schreef kuolema het volgende:
[..]
Hoezo? Je kunt toch in een gesprek zeggen dat er een film in de bios draait die je leuk lijkt (bijv. the Conjuring, die ga ik overmorgen zien), en als het diegene dan ook leuk lijkt kun je hem meevragen, of naar een andere film.
Het is echt vreselijk. Ik krijg sowieso weinig mee van lessen omdat ik dan gewoon ga tekenen en niks meekrijg van wat de docent zegt ofzoquote:Op zondag 8 september 2013 16:02 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik ook
Hoort gewoon bij depressie/angst. Maar je maakt het jezelf wijs en je gelooft het helemaal, ook al weet je rationeel dat het onzin is.
Het is voor mij vooral heel vervelend dat ik atm maar weinig meekrijg van de lessen en geen energie heb om me sociaal op te stellen. Ik doe m'n best wel leuk te doen maar dat kost zo'n beetje al mn energie. Het is nog 1.5 week wachten tot ik bij mn nieuwe psych terecht kan en hopen dat het minder wordt.
Nooit te warm voor sex, zelfs in Thailand niet. Prachtig land lijkt t me trouwens.quote:Op zondag 8 september 2013 15:47 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Neuken?
Grappie, maar ik heb er ook last van. Maar hier te warm voor sex.
Oh en groetjes uit Thailand dus hihi. Leuk hier, beetje warm. Lekker eten ook.
Morgen met vliegtuig naar chiang mai. Zit nu nog in Bangkok
Hah, heb ik ook een beetje. Ik móet schone handen hebben, anders voel ik me ongemakkelijk. Zou willen dat t door lab-ervaring is, maar blijkbaar liep ik als tiener ook al constant m'n handen te wassen.quote:Op zondag 8 september 2013 16:00 schreef kuolema het volgende:
Oh ja en ik heb een beetje smetvrees. Desinfecteerdrang enzo. Mensen zijn vies, wil ze niet aanraken, dode huidcellen, bacteriën, adem, enz.
Denk constant aan de viezigheid op vaak aangeraakte dingen en probeer die te vermijden of schoon te maken.
Haha ja, ik weet me wel te gedragen hoorquote:Op zondag 8 september 2013 18:21 schreef Gray het volgende:
[..]
Nooit te warm voor sex, zelfs in Thailand niet. Prachtig land lijkt t me trouwens.![]()
Tip voor als je naar een boeddhistische tempel oid gaat: bedek je lijf (m/v), geen foto's en geen publieke affectie tonen. En niet aan de boeddhabeelden zitten.
[..]
Hah, heb ik ook een beetje. Ik móet schone handen hebben, anders voel ik me ongemakkelijk. Zou willen dat t door lab-ervaring is, maar blijkbaar liep ik als tiener ook al constant m'n handen te wassen.
En ook aan jou: een goedbedoelde shut-the-fuck-up, jij (doem)denker.
Irritatie is een vorm van boosheid in mijn ogen...quote:Op zondag 8 september 2013 21:15 schreef Cue_ het volgende:
Zo de week zit er weer zo goed als op.
Redelijke week gehad. Op t werk gelukkig wel weer wat dingen gedaan, maar niet genoeg.
Donderdag gesprek met de psych gehad. Over emoties gehad, en hoe ik daarmee omging. Op de vraag hoe ik omging met woede kon ik weinig anders zeggen dan dat ik zelden tot nooit boos maar. Eerder teleurgesteld. Het is toch vreemd als je nooit echt boos bent. Of dat je die emotie omzet naar iets anders? Of dat je het misschien wel ervaart maar niet zo registreert / opslaat?
Opnieuw een vragenlijst meegekregen die ik moest invullen. En ik moet nu een week bijhouden wat
ik precies allemaal doe en hoeveel plezier/voldoening het me gegeven heeft gegeven.
Vrijdags had ik een goede avond met m'n beste vriend. De avond daarop ergerde ik me aan iedereen in de kroeg. En voel je je gelijk heel eenzaam. Irritant dergelijke omslagen.
Morgen naar de opendag van een bedrijf. Ben benieuwd wat daar uit gaat komen. M'n baas vroeg nog wel wat ik ging doen, maar niets gezegd erover. Het viel een andere collega al op dat ik meer voor mezelf houdt.. minder vertel waarom ik soms eerder wegga/vrij neem.
Achja, we zien het allemaal wel weer. Vanavond maar niet de kroeg in.. want wordt toch niets en morgen relatief vroeg op en belangrijke dag.
Dan ben ik heel vaak heel boosquote:Op zondag 8 september 2013 21:31 schreef Gray het volgende:
Irritatie is een vorm van boosheid in mijn ogen...
Irritatie is wel een vreemd iets ja.quote:Op zondag 8 september 2013 21:31 schreef Gray het volgende:
[..]
Irritatie is een vorm van boosheid in mijn ogen...
Goeie manier om jezelf uit te puttenquote:Op zondag 8 september 2013 22:43 schreef rednailpolish het volgende:
Oke heel verhaal gedaan, ge-edit om grammaticale fout en nu is het bericht weg, fml.
Samenvatting:
Gesprek met m'n moeder gehad, dat was fijn. Ze vond mijn gedrag de laatste weken 'ongezond'. Ik schrok er van maar weet donders goed waar ze het over heeft: ik ben down, maar ook ontzettend rusteloos en gespannen. Ze had het over een geagiteerde depressie.
Hoewel ik me van de buitenkant goed voel (sociaal gezien), ben ik van binnen ontzettend aan het malen. Ik eis veel van mezelf, zo moet ik werken, studeren, yoga, dansen, schrijven, een project doen vanuit de uni (want diploma's zijn uiteraard niet genoeg), tijd besteden aan vrienden en familie, naar borrels en feesten van m'n studievereniging. Als ik dit niet doe vind ik mezelf een loser. Als ik langer dan een uur thuis ben heb ik het gevoel dat mijn huisgenoten denken dat ik geen leven heb. Ik moet dus van mezelf altijd weg zijn, altijd iets te doen hebben, altijd vooruit, want zonder dat ben ik bang dat ik niks heb. Ondertussen slaap en eet ik niet goed. Ik word er gewoon helemaal gek van, ik ben zo bang dat als ik iets mis dat dat grote gevolgen heeft voor mijn toekomst, en dat ik omdat ik een sociale fobie heb en al zo lang depressie klachten heb veel harder voor dingen moet werken dan anderen (wat uiteindelijk ook zo is, maar ik moet leren dat het niet allemaal hoeft). Zucht![]()
Tsja. Het rare is dat dit zich niet vertaalt in moeheid, maar in nog meer angst en spanning. Ik weet niet zo goed hoe ik er uit moet komen en ik zie niet in hoe ik er ooit uit kom, maar misschien moet je daar eerst 50 voor zijn ofzo.quote:Op zondag 8 september 2013 23:02 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Goeie manier om jezelf uit te putten
Zolang hoef je daar helemaal niet op te wachten, een burnout heb je vrij vlot te pakken. Die vermoeidheid komt dan vanzelfquote:Op zondag 8 september 2013 23:11 schreef rednailpolish het volgende:
[..]
Tsja. Het rare is dat dit zich niet vertaalt in moeheid, maar in nog meer angst en spanning. Ik weet niet zo goed hoe ik er uit moet komen en ik zie niet in hoe ik er ooit uit kom, maar misschien moet je daar eerst 50 voor zijn ofzo.
Volgende meet tap ik maar even een litertje rust van je af. Ik word er niet goed vanquote:Op zondag 8 september 2013 21:31 schreef Gray het volgende:
[..]
Irritatie is een vorm van boosheid in mijn ogen...
Huis huis huis! Yesquote:Op zondag 8 september 2013 23:15 schreef minthy het volgende:
[..]
Zolang hoef je daar helemaal niet op te wachten, een burnout heb je vrij vlot te pakken. Die vermoeidheid komt dan vanzelf![]()
Bespreek dit met een psycholoog oid, een burnout wil je echt niet
Zo, wat onwijs tof voor je!quote:Op zondag 8 september 2013 23:16 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Huis huis huis! YesContractje voor 4 volle maanden.
Hoe was ut weekend?
quote:Op zondag 8 september 2013 23:11 schreef rednailpolish het volgende:
[..]
Tsja. Het rare is dat dit zich niet vertaalt in moeheid, maar in nog meer angst en spanning. Ik weet niet zo goed hoe ik er uit moet komen en ik zie niet in hoe ik er ooit uit kom, maar misschien moet je daar eerst 50 voor zijn ofzo.
Ditquote:Op zondag 8 september 2013 23:15 schreef minthy het volgende:
[..]
Zolang hoef je daar helemaal niet op te wachten, een burnout heb je vrij vlot te pakken. Die vermoeidheid komt dan vanzelf![]()
Bespreek dit met een psycholoog oid, een burnout wil je echt niet
Ik heb een stuk of 8/9 mails op en neer geschoten met ex vandaag. Het begon lief, toen minder lief, toen schelden, toen tieren einzZ!@! en toen, ja, daar wacht ik nu opquote:Op zondag 8 september 2013 23:20 schreef minthy het volgende:
[..]
Zo, wat onwijs tof voor je!![]()
Kan je weer even vooruit, jong. Blik op de toekomst![]()
Niet gelovig maar ik heb behoefte om iets/iemand op m'n blote knietjes te bedanken dat het over is. Eenzaam tot op het bot. Komend weekend ga ik eens volplannen, kijken hoe dat afloopt. Dan vlucht ik maar eens
Doe voor mij maar een litertje bier dan.quote:Op zondag 8 september 2013 23:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Volgende meet tap ik maar even een litertje rust van je af. Ik word er niet goed van
Als het je minder en minder doet, waarom er nog energie in steken? Het lijkt me op zich een goed iets dat het je minder doet, dat welquote:Op zondag 8 september 2013 23:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik heb een stuk of 8/9 mails op en neer geschoten met ex vandaag. Het begon lief, toen minder lief, toen schelden, toen tieren einzZ!@! en toen, ja, daar wacht ik nu op
Het doet me allemaal minder en minder.
Ja. Hoe meer ik van mezelf eis, hoe meer gespannen ik word, hoe banger ik daardoor weer ben dat het allemaal niet lukt, hoe harder ik dan ga werken. Gevolg: ergere depressie door meer spanning en onzekerheid.quote:Op zondag 8 september 2013 23:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
[..]
Dit
Edit: Dus zoals ik het goed begrijp, zit je nu in een vicieuze cirkel van steeds meer van jezelf eisen en steeds verder weg zakken in alles wat je van jezelf "moet" doen?
Geef van tevoren even door waar het is, dan kan ik uit de buurt van je brute en bronstige hormonen blijvenquote:Op zondag 8 september 2013 23:22 schreef Gray het volgende:
[..]
Doe voor mij maar een litertje bier dan.
Nopequote:Op zondag 8 september 2013 23:15 schreef minthy het volgende:
[..]
Zolang hoef je daar helemaal niet op te wachten, een burnout heb je vrij vlot te pakken. Die vermoeidheid komt dan vanzelf![]()
Bespreek dit met een psycholoog oid, een burnout wil je echt niet
Ik lees nog maar net mee dus weet er niet zoveel van, maar waarom blijf je met haar in contact dan? Lijkt me dat je hier ook niet vrolijker van wordt.quote:Op zondag 8 september 2013 23:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik heb een stuk of 8/9 mails op en neer geschoten met ex vandaag. Het begon lief, toen minder lief, toen schelden, toen tieren einzZ!@! en toen, ja, daar wacht ik nu op
Het doet me allemaal minder en minder.
Goed om te horen dat je er al vroeg bij bent!quote:Op zondag 8 september 2013 23:25 schreef rednailpolish het volgende:
[..]
Nope![]()
Het is zeker iets wat ik al heb besproken en nog een keer ga bespreken met m'n psycholoog idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |