Er staan al plaatjes op de fokserver, dan weet je dat ze blijven staanquote:Op donderdag 5 september 2013 19:41 schreef Friday12 het volgende:
Ik zal OP even aanpassen met wat expansion/console info enzo
Ja, meer XP en meer MF in Multiplayer-games.quote:Op vrijdag 6 september 2013 12:50 schreef Black-Hole het volgende:
Gisteren voor het eerst eens niet solo bezig geweest en een aantal public games op MP4/5 gejoined. Dat had ik eerder moeten doen want volgens mij krijg je dan meer xp en toch ook meer loot. Dropten ook drie legendaries in 1,5 uur tijd en zo vaak dropten die solo niet, maar dat kan natuurlijk ook puur toeval zijn.
Zou iemand mijn Battle.net tag (NioN#2979) ook aan de OP kunnen toevoegen? Lijkt me ook eens leuk om met wat Fok!kers wat te farmen.
Nice, plus het feit dat ik normaal mp4 speel maar mp5 ging prima in multiplayer. Solo gaat dat net iets te langzaam met net iets te veel downtime bij sommige elite packs.quote:Op vrijdag 6 september 2013 12:51 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ja, meer XP en meer MF in Multiplayer-games.
En ook het MPL zorgt voor hogere XP en MF.
Enige minpunt is wel dat sommige sneue figuren mp8 gaan spelen terwijl ze maar 50 k dps hebben. Vaak zijn t ook geen tanks dus useless. Als je daar op let dan gaat t idd sneller dan soloquote:Op vrijdag 6 september 2013 12:55 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Nice, plus het feit dat ik normaal mp4 speel maar mp5 ging prima in multiplayer. Solo gaat dat net iets te langzaam met net iets te veel downtime bij sommige elite packs.
Kennen jullie trouwens deze website http://http://www.diabro3.com/? Erg accuraat in mijn geval wat betreft de beste MP indicatie. En ook wel handig voor eventuele gear upgrades.
Donequote:Op vrijdag 6 september 2013 12:50 schreef Black-Hole het volgende:
Gisteren voor het eerst eens niet solo bezig geweest en een aantal public games op MP4/5 gejoined. Dat had ik eerder moeten doen want volgens mij krijg je dan meer xp en toch ook meer loot. Dropten ook drie legendaries in 1,5 uur tijd en zo vaak dropten die solo niet, maar dat kan natuurlijk ook puur toeval zijn.
Zou iemand mijn Battle.net tag (NioN#2979) ook aan de OP kunnen toevoegen? Lijkt me ook eens leuk om met wat Fok!kers wat te farmen.
sowieso tanksquote:Op vrijdag 6 september 2013 13:35 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Enige minpunt is wel dat sommige sneue figuren mp8 gaan spelen terwijl ze maar 50 k dps hebben. Vaak zijn t ook geen tanks dus useless. Als je daar op let dan gaat t idd sneller dan solo
dat is een destruction machine want je neemt niet eens alle damagequote:Op vrijdag 6 september 2013 15:27 schreef RealBizkit666 het volgende:
Mijn Wizard is anders de perfecte tank.
En ik zorg ervoor dat niemand anders damage krijgt.quote:Op vrijdag 6 september 2013 15:32 schreef Friday12 het volgende:
[..]
dat is een destruction machine want je neemt niet eens alle damage
haha dat is waar maar mijn barb ofzo heeft geen tank nodigquote:Op vrijdag 6 september 2013 15:36 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
En ik zorg ervoor dat niemand anders damage krijgt.
ik heb wel vergelijkbare gear op mijn monk en ik doe solo mp6-7 en in party doe ik lekker mp10 mee hoorquote:Op zaterdag 7 september 2013 19:08 schreef DemonRage het volgende:
Net ff een leukere run in Act 1 op MP5 gehad met m'n monk:
5 legendaries gevonden (Frostburn Gauntlets, Ivory Tower, Echoing Fury, Skorn en Warmonger) met niet zo'n geweldige stats én de sleutel van de Keywarden.
Mijn char is nu wel geared voor monster power 5, en misschien wel hoger <klik>
Serenity heb ik idd weinig nodig als serieuze escape... alleen als ik geen zin heb om uit een dodelijke situatie weg te lopen wanneer ik net zo lekker op een elite pack in sta te hakken. En als het gaat om een escape dan volstaat een health potion meestal ook wel.quote:Op zaterdag 7 september 2013 19:21 schreef Friday12 het volgende:
[..]
ik heb wel vergelijkbare gear op mijn monk en ik doe solo mp6-7 en in party doe ik lekker mp10 mee hoor
ipv Serenity Cyclone strike nemen met de rune Implosion en eventueel Dashing Strike omzetten naar Exploding Palm met The Flesh is Weak rune
Ik heb eigenlijk zat spirit altijdquote:Op zaterdag 7 september 2013 19:38 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Serenity heb ik idd weinig nodig als serieuze escape... alleen als ik geen zin heb om uit een dodelijke situatie weg te lopen wanneer ik net zo lekker op een elite pack in sta te hakken. En als het gaat om een escape dan volstaat een health potion meestal ook wel.
Dashing strike gebruik ik meestal om midden in een pack te springen en om sneller van de ene pack naar de andere pack te bewegen... en om die teringwespen in act 2 te slopen. Maar dit kan idd ook verholpen worden m.b.v. cyclone strike.
Exploding palm is wel een leuke skill (gaat goed samen met cyclone strike), omdat die monster hp gebruikt om damage te doen. Handig op hogere MP levels.
Als ik meer spirit based skills ga gebruiken ik ook genoodzaakt om óf FoT(Quickening) óf CW(Rising Tide) te gebruiken voor m'n primary attack, wat best effectief is i.c.m. WotHF(Blazing Fists) als ik toch met 60% crit chance rondloop.
Q: Will players be able to bring their characters along with them to their friends’ house?quote:Op zondag 8 september 2013 08:01 schreef SuperFruitig het volgende:
Zijn de characters van DIII PS3 versie account gebonden of console gebonden? Ergo: kan ik als ik DIII op PS3 a speel en ik ga dan naar een maat van me met PS3 b, mijn characters gebruiken als ik onder het zelfde PSN account inlog?
Top! Ik had hier en daar wat gegoogled maar kon niks concreets vinden.quote:Op zondag 8 september 2013 08:46 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Q: Will players be able to bring their characters along with them to their friends’ house?
A: Yes! Players will be able to load their characters to a USB drive and bring them along to play on a friend’s console. Console players can also utilize cloud saves to access their characters. This process varies by platform.
Dingen gaan echt wel voor meer dan 1 miljard hoorquote:Op zondag 8 september 2013 14:47 schreef Cornelis83 het volgende:
Even 2.5 miljoen uitgegeven om mijn dps meer dan 2x te verdubbelen van 40k naar 84k (met alleen magic weapon buff, geen follower).
En dit is dan hoe mijn mage er nu uit ziethttp://eu.battle.net/d3/en/profile/Cornelis-1737/hero/1326457
En mijn luck weer, ik koop een Skorn van (gelukkig maar) 250.000 goud. Doe even een testrun in act 3 en wat dropt daar? Een betere SkornNou ja, kan ik mijn oude weer verkopen. Oh ja, en ik weet dat dexterity niet goed is voor een wizard, maar dit wapen booste mijn dps met ruim 10k of zo dus ik leek het mij wel een koopje. Uiteraard zijn er betere wapens, maar ik heb op dit moment helaas bijv. geen 975 miljoen goud. Of 100 miljoen goud. Sommigen zetten em er zelfs op voor 1.175 miljard. Is dat nog steeds vanwege dat ze de auction house misbruiken als een bagpack of denken ze echt dat ze voor die woekerprijzen verkocht worden?
Oh, en ik was benieuwd of mijn build misschien beter kan. Een jaar geleden was volgens de forum de build die ik nu gebruik nog goed voor 40-50k dps. Maar ik zit nu op 85k dus is een andere build dan beter? En welke MP zou ik nu kunnen redden? MP3 was vrij eenvoudig nu, merkte ik al
Met betere gear kun je makkelijker door hogere MP heen en vind je dus ook meer. Daardoor krijgen mensen ook sneller gold.quote:Op zondag 8 september 2013 15:17 schreef Cornelis83 het volgende:
Oke, nou het leek mij zoveel. 100 miljoen vind ik al ontzettend veel op zich.
10% ias?quote:Op zondag 8 september 2013 16:32 schreef Friday12 het volgende:
Kreeg net een mempo op console
259 Str/85 all res/10% ias/ 5% crit/12% life
Weet nog niet eerst maar inferno uitspelenquote:Op zondag 8 september 2013 17:56 schreef Gibelini het volgende:
Gister Diablo 3 voor de console gehaald! Net gaan spelen en bevalt me zeer.
Ben nu gewoon het verhaal aan het volgen.
Meeste mensen gaan zeker voor goede items farmen en alle dungeons 100x door na het verhaal?
Das ook niet zo gek gezien het feit dat een perfecte roll extreem zeldzaam is en duping volgens mij aardig onder controle wordt gehouden.quote:Op maandag 9 september 2013 02:40 schreef Smoofie het volgende:
Volgens mij was een bis set ongeveer rond de 9 miljard.
Ja, met mijn WD. Maar ik weet niet welk Paragon die heeft...quote:Op maandag 9 september 2013 08:26 schreef Egberts het volgende:
Zijn er ook nog mensen die HC spelen?
Ben al een ruime tijd mijn SC wiz qua paragon lvl voorbij geschoten met mijn HC wd. Vroeger zag ik HC helemaal niet zitten maar nu ik een behoorlijk eind op weg ben lijkt het allemaal net wat leuker daar je niet alleen op dps hoeft te focussen ...
Op naar de 100!
Tijd voor slecht weer zodat er weer meer mensen gaan spelenquote:Op maandag 9 september 2013 09:48 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ja, met mijn WD. Maar ik weet niet welk Paragon die heeft...
Ik vind een monk het leukst spelen naast mijn WD die mijn main char is. Ook weer eens wat anders in plaats van (semi) ranged combat van de WD. Al is mijn monk nog maar lvl 36.quote:Op maandag 9 september 2013 11:28 schreef Egberts het volgende:
[..]
Tijd voor slecht weer zodat er weer meer mensen gaan spelen
Ik zit met het dilemma dat ik niet weet welke class ik ga spelen nadat mijn WD op 100 is ...
Opzicht zien monks er wel dodelijk uit, maar close combat spelen is ook wel weer riskant ...
ja dus niet hequote:Op maandag 9 september 2013 02:40 schreef Smoofie het volgende:
Volgens mij was een bis set ongeveer rond de 9 miljard.
Ik vind het relaxend en je kan idd gewoon onderuit hangenquote:Op maandag 9 september 2013 11:30 schreef jackson het volgende:
Ik ben stiekem erg nieuwsgierig naar de console versie. Paar mensen spelen die hier en dat lijkt goed te bevallen toch? Mensen die hem op de PS3 spelen en er een mening over hebben?
Gamen vanaf de bank is toch wel echt lekker
Ik speel op de 360quote:Op zondag 8 september 2013 19:44 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Weet nog niet eerst maar inferno uitspelen(welke console trouwens?)
Heb het nu 3 dagen en het is inderdaad lekker om lui op te bank te spelenquote:Op maandag 9 september 2013 11:30 schreef jackson het volgende:
Ik ben stiekem erg nieuwsgierig naar de console versie. Paar mensen spelen die hier en dat lijkt goed te bevallen toch? Mensen die hem op de PS3 spelen en er een mening over hebben?
Gamen vanaf de bank is toch wel echt lekker
Yup, met groot scherm en knetterhard geluid.quote:Op maandag 9 september 2013 11:30 schreef jackson het volgende:
Ik ben stiekem erg nieuwsgierig naar de console versie. Paar mensen spelen die hier en dat lijkt goed te bevallen toch? Mensen die hem op de PS3 spelen en er een mening over hebben?
Gamen vanaf de bank is toch wel echt lekker
Het is nu slecht weer, maar de komende 3 weken geen PC ter beschikking.quote:Op maandag 9 september 2013 11:28 schreef Egberts het volgende:
[..]
Tijd voor slecht weer zodat er weer meer mensen gaan spelen
Ik zit met het dilemma dat ik niet weet welke class ik ga spelen nadat mijn WD op 100 is ...
Opzicht zien monks er wel dodelijk uit, maar close combat spelen is ook wel weer riskant ...
blizzard bellen en dan zal je een hele sloot aan informatie moeten zeggen dan halen ze het erafquote:Op zaterdag 14 september 2013 16:34 schreef Bitterlemon het volgende:
Shit. Ik heb een authenticator op m'n account, maar mijn telefoon kreeg kuren en ik wist niet eens van de restore code. Nu kan ik dus niet meer inloggen.
Ja, ik moet een kopie van m'n ID maken, dat doe ik dus liever niet.quote:Op zaterdag 14 september 2013 16:51 schreef Friday12 het volgende:
[..]
blizzard bellen en dan zal je een hele sloot aan informatie moeten zeggen dan halen ze het eraf
dat zeggen ze aan de telefoon?quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:00 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Ja, ik moet een kopie van m'n ID maken, dat doe ik dus liever niet.
Nee, internet.quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:02 schreef Friday12 het volgende:
[..]
dat zeggen ze aan de telefoon?
Een plaatje van je "government-issued ID" moet je erin zetten bij het verwijderen van je authenticator (als je dus niet bij je account management kunt komen i.v.m. de authenticator).quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:29 schreef Friday12 het volgende:
[..]
volgens mij hoeft het niet hoor
geen idee ik heb het lang geleden gedaan maar het beste dat je kan doen is gewoon bellen dan weet je het precies(nl regels zijn mischien anders)quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:35 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Een plaatje van je "government-issued ID" moet je erin zetten bij het verwijderen van je authenticator (als je dus niet bij je account management kunt komen i.v.m. de authenticator).
Oké, wel weer extra gedoe dan.quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:36 schreef Friday12 het volgende:
[..]
geen idee ik heb het lang geleden gedaan maar het beste dat je kan doen is gewoon bellen dan weet je het precies(nl regels zijn mischien anders)
Gratz! Mijn WD zit nu op 37 maar ben voor de variatie een monk begonnen die nu lvl 49 is. Heb toch een klein vermoeden dat mijn WD op 37 blijft en ik verder ga met mijn monk. Volgens mij kan ik daar veel effectiever mee farmen / levelen dan met mijn WD...quote:Op dinsdag 17 september 2013 07:38 schreef Egberts het volgende:
nieuwe milestone behaald lvl 85![]()
Op dit tempo ben ik over een maand lvl 100![]()
Ik vraag me alleen af wanneer ik nu eindelijk eens een drop krijg die meer dan 100M waard is .....
Q2 2014 dus de release van Reaper of souls? Of zou dat te kort door de bocht zijn?quote:Op dinsdag 17 september 2013 20:24 schreef 2Happy4U het volgende:
http://blues.wowraider.ne(...)pdate-FAQ?1379441035
Goed nieuws, duurt alleen nog even.
De RMAH hoeft van mij niet zo, maar vind het jammer dat ze de gewone AH ook dicht gooien. Nu kunnen we weer terug naar die achterlijke trade channels.quote:Op dinsdag 17 september 2013 20:24 schreef 2Happy4U het volgende:
http://blues.wowraider.ne(...)pdate-FAQ?1379441035
Goed nieuws, duurt alleen nog even.
Alles bind on pickupquote:Op dinsdag 17 september 2013 20:31 schreef Monolith het volgende:
De RMAH hoeft van mij niet zo, maar vind het jammer dat ze de gewone AH ook dicht gooien. Nu kunnen we weer terug naar die achterlijke trade channels.
Mja toch is ruilhandel wel handig. Anders moet je wel veel meer stashruimte krijgen om items voor alle classes te kunnen opslaan.quote:Op dinsdag 17 september 2013 20:33 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Alles bind on pickupIk vind het een meer dan prima verandering. Nu alleen maar farmen voor gold en daarna uitgeven op het AH geeft totaal geen voldoening. Ik wil die goede items gewoon zien droppen in plaats van op me te wachten in het AH.
Inmiddels paragon lvl 17 ben ik dus nog steeds geen goede drop tegengekomen voor mijn wizard. Zonder AH liep ik dus nog steeds met 30k dps rond. Met andere woorden, niet iedereen is zo lucky als sommige, al dan niet de meeste van jullie. En AH vind ik meer een gevalletje luck afdwingen. Als je na x aantal runs nog steeds de gear niet hebt doordat ze droppen, maar in die runs wel genoeg gold heb opgeraapt om de gear te kunnen kopen, dan koop ik het, zodat ik weer verder kan naar een hogere MP.quote:Op dinsdag 17 september 2013 20:33 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Alles bind on pickupIk vind het een meer dan prima verandering. Nu alleen maar farmen voor gold en daarna uitgeven op het AH geeft totaal geen voldoening. Ik wil die goede items gewoon zien droppen in plaats van op me te wachten in het AH.
En nu moet je gems farmen....quote:Op dinsdag 17 september 2013 20:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja toch is ruilhandel wel handig. Anders moet je wel veel meer stashruimte krijgen om items voor alle classes te kunnen opslaan.
Wellicht inderdaad een idee om daar dan nog snel je gold aan uit te geven voor de sluiting.quote:
Ben platzak met al die marquise gemsquote:Op dinsdag 17 september 2013 22:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wellicht inderdaad een idee om daar dan nog snel je gold aan uit te geven voor de sluiting.
Oh die heb ik nog lang niet. Kan met gear upgrades mijn nieuwe Archon wiz nog wel flink beter maken.quote:Op dinsdag 17 september 2013 22:47 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ben platzak met al die marquise gems
Hoe gruwelijk moeilijk wordt het om een goede monk te gearen ....quote:Op dinsdag 17 september 2013 22:51 schreef Monolith het volgende:
[..]
Oh die heb ik nog lang niet. Kan met gear upgrades mijn nieuwe Archon wiz nog wel flink beter maken.
Gelukkig duurt het nog een half jaar voor het AH definitief weg gaat. Tegen die tijd zijn er misschien nog meer veranderingen bekend waardoor de game toch speelbaar blijft.quote:Op woensdag 18 september 2013 09:50 schreef 2Happy4U het volgende:
Blizzard heeft zelf gezegd dat de rolls verlaagd waren zodat je meer met de AH moest doen dan nodig was.
Je bedoelt zoals dit bericht over het vernieuwde loot systeem van een maand geleden?quote:Op woensdag 18 september 2013 11:19 schreef Egberts het volgende:
[..]
Gelukkig duurt het nog een half jaar voor het AH definitief weg gaat. Tegen die tijd zijn er misschien nog meer veranderingen bekend waardoor de game toch speelbaar blijft.
Nieuwe loot komt ook hequote:Op woensdag 18 september 2013 09:38 schreef Egberts het volgende:
[..]
Hoe gruwelijk moeilijk wordt het om een goede monk te gearen ....
Als AH weg is moet je dus nog meer geluk hebben met random roll's
haal ik niet uit het artikel wat ik net heb gepost ook niet in wat ik eerder op blogs van blizzard heb gelezen.quote:Op woensdag 18 september 2013 11:58 schreef Zspirit het volgende:
Wordt alles bind on pickup ja?
lijkt me toch heel vreemd!
Hardcore of softcore? >100M drops heb ik 1x gehad. Alleen in hardcore, Witching Hour met All Resist voor 400 mil verkochtquote:Op dinsdag 17 september 2013 07:38 schreef Egberts het volgende:
nieuwe milestone behaald lvl 85![]()
Op dit tempo ben ik over een maand lvl 100![]()
Ik vraag me alleen af wanneer ik nu eindelijk eens een drop krijg die meer dan 100M waard is .....
Hardcore, (ik had te vroeg gejuichd want ik was pas lvl 84 en niet 85quote:Op woensdag 18 september 2013 15:19 schreef Asap het volgende:
[..]
Hardcore of softcore? >100M drops heb ik 1x gehad. Alleen in hardcore, Witching Hour met All Resist voor 400 mil verkocht
Nicequote:Op woensdag 18 september 2013 15:28 schreef Egberts het volgende:
[..]
Hardcore, (ik had te vroeg gejuichd want ik was pas lvl 84 en niet 85. Inmiddels ben ik wel 85 en 70%.)
Ik heb 1x een nat's boots gehad die ik voor 70M verkocht heb (waar ik van stond te kijken dat ze zoveel opleverden. voor mijn gevoel waren ze het niet waard).
Als het even mee zit en ik mijn carving knife met socket verkoop heb ik weer 400m in totaal (bij elkaar gesprokkeld door te kopen en te verkopen)
Ik had een hacktool voor D2 LODquote:Op woensdag 18 september 2013 19:00 schreef Monolith het volgende:
Ben overigens ook wel benieuwd of dat een effect gaat hebben op duping e.d.
Heb toch het idee dat de RMAH Blizzard nu dwingt om daar heel alert op te zijn.
Dat in D2 LOD iedereen met een zod rune rondliep was gezien de droprate natuurlijk wat toevallig.
Loot 2.0quote:Op woensdag 18 september 2013 18:48 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De AH was lange tijd de enige reden dat ik het spel nog speelde. Kan je weer terug naar forum trading, nou, epic hoor
Reuzeleuk.quote:Op zondag 22 september 2013 14:18 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ik had een hacktool voor D2 LOD
Je weet dat loot 2.0 echt dingen gaat verbeteren he? Ik heb al een mempo gevonden op console die beter is dan menig mempo op de pcquote:Op woensdag 18 september 2013 18:48 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De AH was lange tijd de enige reden dat ik het spel nog speelde. Kan je weer terug naar forum trading, nou, epic hoor
quote:
Loot 2.0, trading 0.01....quote:Op zondag 22 september 2013 14:46 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Je weet dat loot 2.0 echt dingen gaat verbeteren he? Ik heb al een mempo gevonden op console die beter is dan menig mempo op de pc
Dat heeft toch geen fuck te maken met het feit dat we straks weer ontzettend moeilijk moeten doen om items te traden? Of heb je serieus de illusie dat er straks geen behoefte meer is aan (item) trading?quote:Op zondag 22 september 2013 14:57 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Dus je vond het leuk dat je nooit wat vond?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |