Ik zou dan gewoon zo'n macaroni/spagetti bak voorgesneden groente halen. Zit alles al in. Meestal Prei, paprika en champignon. Nog gehakt, pakje sugo, wat kruiden en klaarquote:Op donderdag 5 september 2013 19:43 schreef Koeketrommel het volgende:
Ik wil macaroni voor m'n vriend maken zodat hij wat te eten heeft na z'n werk s'nachts. Maaarrr geloof het of niet ik heb dit nou nooit echt in me eentje gemaakt.
Wat kan er bijvoorbeeld allemaal bij? Paprika etc..
Zou het er op het bord bijdoen als ik jou was.quote:Op donderdag 5 september 2013 19:47 schreef Koeketrommel het volgende:
Ik weet wel dat mijn vader altijd gekookte eieren er doorheen deed, heeerlijk!
Moet je dat op het laatst nog kort meebakken of er gewoon op het bord bij gooien?
quote:Op donderdag 5 september 2013 19:43 schreef Koeketrommel het volgende:
Ik wil macaroni voor m'n vriend maken zodat hij wat te eten heeft na z'n werk s'nachts. Maaarrr geloof het of niet ik heb dit nou nooit echt in me eentje gemaakt.
Wat kan er bijvoorbeeld allemaal bij? Paprika etc..
Zo doe je datquote:Op donderdag 5 september 2013 20:14 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
En als je hem wil verwennen, geef je hem er een bakkie sla bij en een koud Biertje
Ik heb zowat niks gegeten vandaagquote:Op donderdag 5 september 2013 21:23 schreef foodlover het volgende:
[..]
Zo doe je dat![]()
Ik had een loempia van de Chinees aan de overkant.
Meneer Foodlover heeft een patatje gegeten op het tennispark, we hadden geen grote honger.
Nu allebei een Weizenbiertje
Ik mis het gehakt en stukjes varkensvleesquote:Op donderdag 5 september 2013 20:14 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
En als je hem wil verwennen, geef je hem er een bakkie sla bij en een koud Biertje
Ja maar, ja maar..quote:Op vrijdag 6 september 2013 02:05 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ik mis het gehakt en stukjes varkensvlees![]()
Ik heb 4 borrelhapjes op, morgen weer + taart. En wilde vandaag op dieet
Ik ga over twee maanden emigreren naar Engeland, dus ik heb me nu wel vergrepen aan de kruidnotenquote:Op vrijdag 6 september 2013 10:36 schreef minilot het volgende:
Ik zag de kruidnoten liggen ja. Eenvoudige stelregel: pas kopen/eten na intocht van Goedheiligman. Ik hou me er al jaren aan!![]()
De dag net begonnen met omelet van drie eieren, een stuk fijngesneden broccolistengel, kastanjechampignons, sojasaus en sesamolie.
Beetje geitenyoghurt & walnoten mee naar mijn werk zo.
Vanavond pulled pork (staat al in de oven, met bier, rozemarijn en zelfgemaakte bbq-saus) op broodjes, met koolsla.
Nog niet eens zo'n slecht idee. Te lang geleden dat ik dat gegeten hebquote:Op vrijdag 6 september 2013 10:45 schreef Selestha het volgende:
Ik eet vanavond preischotel met gehakt uit de oven. Had zin in Hollands met een lekker kaaskorstje
Ja was voor mij ook jaren geleden. Had er opeens zin in toen ik prei zag liggenquote:Op vrijdag 6 september 2013 11:31 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nog niet eens zo'n slecht idee. Te lang geleden dat ik dat gegeten heb
Ook al! Je gaat MoBlootje achterna!quote:Op vrijdag 6 september 2013 10:45 schreef Selestha het volgende:
[..]
Ik ga over twee maanden emigreren naar Engeland
Ja, zelfde gebied ook nog toevalligquote:Op vrijdag 6 september 2013 12:43 schreef minilot het volgende:
[..]
Ook al! Je gaat MoBlootje achterna!![]()
Ottlenghi-land!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |