Ah okee, ik heb nergens last van verder op KRT16O, dus wacht die S wel OTA af, voor die 1,5mb ga ik niet weer helemaal moeilijk doenquote:Op woensdag 20 november 2013 10:47 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Oh, daar heb ik me nooit in verdiept, dus dat zou goed kunnen.
[..]
De factory images zijn ook al bijgewerkt op de site, er waren wat release bugs die nu blijkbaar verholpen zijn. De mensen die KRT16O draaien krijgen een update van 1,5MB.
https://developers.google.com/android/nexus/images?hl=nl
Wat mij betreft de beste telefoon van 2013. Ik heb echter pas een paar maandjes een Nexus 4 (met Nexus 4 specifieke accesoires) en ik vind deze een mooier uiterlijk hebben dus vandaar dat ik niet overstap.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:42 schreef BlauweTijger het volgende:
Nexus 5 een pareltje? Of een kut telefoon. Wat denken jullie?
Nee weet ik. Wilde het gewoon proberen maar was vergeten dat ik mijn nandroid had gerestored, en dat ik daarom eigenlijk wel een factory reset had moeten doen. Ik denk dat als ik de 4.4 zip had geflashed in recovery, en dan de images flashte in fastboot, dat alles perfect zou draaien.quote:Op dinsdag 19 november 2013 23:50 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Dan weet je ook vast wel dat in de custom rom community je niets eens een bug hoeft te melden als je geen factory reset gedaan hebt na het flashen.Maar goed om te horen dat het lekker draait, ik wacht nog wel even op de OTA. Zodra die beschikbaar is zal het nog wel even duren, maar dan is er ook een zip die je kan sideloaden als je niet wil wachten.
Sowieso is de nexus 5 wel top maar upgraden van nexus 4 zou nutteloos zijn. Dan zou ik eerder nog minstens een jaar wachten. Denk zelfs dat ik mn nexus 4 nog twee jaar of langer houd, hij is nu sneller en smoother dan toen ik hem kocht (door kitkat), dus denk dat ie nog wel even meekanquote:Op woensdag 20 november 2013 15:38 schreef Devolution het volgende:
[..]
Wat mij betreft de beste telefoon van 2013. Ik heb echter pas een paar maandjes een Nexus 4 (met Nexus 4 specifieke accesoires) en ik vind deze een mooier uiterlijk hebben dus vandaar dat ik niet overstap.
Dat kan wel. Met een ROM die geport is.quote:Op donderdag 21 november 2013 12:01 schreef Devolution het volgende:
Een argument om van een Nexus 4 over te stappen naar de 5 was voor mij dat ik dan altijd gebruik kan maken van Google Now's stemherkenning ("OK Google"). Dit is niet mogelijk op de N4 vanwege de chipset.
Wat voor een carkit is dat dan?quote:Ook is de N5 nauwelijks groter in formaat maar heeft deze wel een groter en scherper beeld. Dit weegt voor mij echter niet op tegen het feit dat mijn N4 accesoires (speciale carkit) niet werken op de N5 en ik geen zin heb om ook nog eens weer nieuwe accesoires te gaan kopen.
Dacht dat ze allemaal 2300 waren..?quote:Op donderdag 21 november 2013 14:42 schreef Dubbeldrank het volgende:
Ja, de Nexus 5 heeft een hogere resolutie dan een Nexus 4, echter is de Nexus 4 al dermate scherp op dit schermformaat dat je met het blote oog echt geen verschil ziet. Als je nu een Nexus 4 hebt dan zal de overgang naar een Nexus 5 niet schokkend zijn, daarnaast is er geen enkele app die op de Nexus 4 niet goed draait ten opzichte van de Nexus 5.
Wat mij wel opvalt is dat de Nexus 5 32GB in Amerika standaard met een 3000 mAh accu geleverd wordt, voor de 16GB variant kan je kiezen tussen de 2300 mAh en de 3000 mAh variant. Hier in Europa is er echter geen keuze en krijg je in beide gevallen een versie met een 2300 mAh accu. Importeren is ook geen optie aangezien de Amerikaanse variant andere 4G frequenties gebruikt dan in Europa worden toegepast.
Er was blijkbaar sprake van een 3000 mAh versie, maar dat werd een dag later ontkracht lees ik nu.quote:Op donderdag 21 november 2013 15:32 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Dacht dat ze allemaal 2300 waren..?
Gewoon al je fotos en muziek en dergelijke in een mapje op je pc zetten?quote:Op donderdag 21 november 2013 16:12 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Wat is de handigste manier van backupen? Ik ben iphone/itunes gewend waarmee je gewoon de hele zooi in één keer kan terugzetten. Backup van google heb ik wel aanstaan maar daarmee wordt volgens mij niet alles meegenomen dacht ik?
Hier ook!quote:Op donderdag 21 november 2013 21:31 schreef IkWilbert het volgende:
Kitkat OTA komt nu binnen op mijn N4
Wellicht doordat de LG G2 ook een 3000 mAh-accu heeft.quote:Op donderdag 21 november 2013 17:51 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Er was blijkbaar sprake van een 3000 mAh versie, maar dat werd een dag later ontkracht lees ik nu.
Batterij schijnt stukken beter te zijn aldus GoTquote:Op woensdag 11 december 2013 23:31 schreef Loveless85 het volgende:
Net vanavond zelf geflashed, weinig verandert
Daar had ik sowieso al geen problemen mee. Kreeg gisteravond ook de 4.4.2 update binnen.quote:Op woensdag 11 december 2013 23:32 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Batterij schijnt stukken beter te zijn aldus GoT
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |