Je kan toch gewoon een custom rom installeren. Of xposed frameworkquote:Op zondag 17 november 2013 18:09 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Kut.... Ik vraag me af wat de reden hiervan is. Dit is ook een van de redenen dat ik niet zo puristisch ben over dat Nexus perse de betere toestellen zijn. Je ziet dat fabrikanten van andere toestellen doe zelf Android inrichten dit soort zaken beter lijken te begrijpen....
Zo'n losse switch op je homescreen staat toch net wat minder.
quote:Op zondag 17 november 2013 04:36 schreef zarGon het volgende:
Ik draai deze Nexus 5-port: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2507021.
(...)
Nu nog even aankijken hoe de accu presteert.
Na het flashen adviseert Google ook een factory reset, als je dit nog niet gedaan hebt zou ik je dat aanraden.quote:Op maandag 18 november 2013 20:12 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Gister ook de 4.4 voor N4 geinstalleerd. Vandaag een battery drain gehad. Toestel werd erg heet en binnen 2 uur 70% leeg... Toestel gereboot, opnieuw aan de lader gehangen en nu lijkt alles wel weer ok... Vaag verhaal...
Ik had eerst de Nexus 5 port draaien en zaterdag wou ik de officiele 4.4 installeren in recovery. Na het flashen van de radio en bootloader kwam ik in een bootloop terecht bij het google logo screen. Heb toen mijn nandroid van de n5 port gerestored en de factory image geīnstalleerd in fastboot, maar heb de userdata.img bewust niet geflashed omdat ik mijn foto's ed niet wilde verliezen.quote:Op maandag 18 november 2013 21:06 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Na het flashen adviseert Google ook een factory reset, als je dit nog niet gedaan hebt zou ik je dat aanraden.
Whatsapp had ik inderdaad gelezen dat het niet werkt, maar er staat al een fix op xda. Facebook werkt wel gewoon.quote:Op dinsdag 19 november 2013 22:44 schreef Loveless85 het volgende:
De helft van de apps deed het bij mij niet met ART; Facebook, Whatsapp...
Dan weet je ook vast wel dat in de custom rom community je niets eens een bug hoeft te melden als je geen factory reset gedaan hebt na het flashen.quote:Op dinsdag 19 november 2013 21:16 schreef stoereboii het volgende:
[..]
Ik had eerst de Nexus 5 port draaien en zaterdag wou ik de officiele 4.4 installeren in recovery. Na het flashen van de radio en bootloader kwam ik in een bootloop terecht bij het google logo screen. Heb toen mijn nandroid van de n5 port gerestored en de factory image geīnstalleerd in fastboot, maar heb de userdata.img bewust niet geflashed omdat ik mijn foto's ed niet wilde verliezen.
Het toestel bootte dan wel, maar de homeknop werkte niet, ik had geen notificatiebalk, lockscreen, apps werkten niet naar behoren, ...
Heb toen een factory reset gedaan na al mijn foto's te backuppen op mijn pc, en sindsdien draait 4.4 echt als een zonnetje. Tot mijn verbazing werden al mijn foto's zelfs automatisch gerestored op mijn nexus 4, thanks to google+ auto backup.![]()
Schakel vooral ook even over naar ART in plaats van dalvik, wat een verschil in snelheid, smoothness, ... Echt wow
Nu is het dus wachten tot iemand de url kan achterhalen en we de OTA zip kunnen downloaden!quote:Op woensdag 20 november 2013 09:41 schreef IkWilbert het volgende:
Er is begonnen met de OTA update naar 4.4
http://www.androidauthori(...)itkat-update-318310/
die stond toch allang online?quote:Op woensdag 20 november 2013 10:01 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Nu is het dus wachten tot iemand de url kan achterhalen en we de OTA zip kunnen downloaden!
Nee, dat zijn de factory images, als je die flasht gaat je telefoon leeg. Met de OTA zip blijft al je data op je telefoon. En voor de factory images die al een tijdje online staan zijn ook updates uitgekomen, de eerste release was KRT16O, de nieuwe versie is KRT16S.quote:
Niet helemaal waar hoor, je kan hem gewoon flashen met behoud van alle gegevens, moet je alleen in de .bat even een switch (het -w gedeelte) weghalen, of het handmatig doen.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:05 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Nee, dat zijn de factory images, als je die flasht gaat je telefoon leeg. Met de OTA zip blijft al je data op je telefoon.
Dat zou kunnen inderdaad, wat je van de developers site haalt is in ieder geval KRT16O, maar geen idee wat of er iets significants is geupdate in -S ?quote:En voor de factory images die al een tijdje online staan zijn ook updates uitgekomen, de eerste release was KRT16O, de nieuwe versie is KRT16S.
Oh, daar heb ik me nooit in verdiept, dus dat zou goed kunnen.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:34 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Niet helemaal waar hoor, je kan hem gewoon flashen met behoud van alle gegevens, moet je alleen in de .bat even een switch (het -w gedeelte) weghalen, of het handmatig doen.
De factory images zijn ook al bijgewerkt op de site, er waren wat release bugs die nu blijkbaar verholpen zijn. De mensen die KRT16O draaien krijgen een update van 1,5MB.quote:[..]
Dat zou kunnen inderdaad, wat je van de developers site haalt is in ieder geval KRT16O, maar geen idee wat of er iets significants is geupdate in -S ?
Ah okee, ik heb nergens last van verder op KRT16O, dus wacht die S wel OTA af, voor die 1,5mb ga ik niet weer helemaal moeilijk doenquote:Op woensdag 20 november 2013 10:47 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Oh, daar heb ik me nooit in verdiept, dus dat zou goed kunnen.
[..]
De factory images zijn ook al bijgewerkt op de site, er waren wat release bugs die nu blijkbaar verholpen zijn. De mensen die KRT16O draaien krijgen een update van 1,5MB.
https://developers.google.com/android/nexus/images?hl=nl
Wat mij betreft de beste telefoon van 2013. Ik heb echter pas een paar maandjes een Nexus 4 (met Nexus 4 specifieke accesoires) en ik vind deze een mooier uiterlijk hebben dus vandaar dat ik niet overstap.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:42 schreef BlauweTijger het volgende:
Nexus 5 een pareltje? Of een kut telefoon. Wat denken jullie?
Nee weet ik. Wilde het gewoon proberen maar was vergeten dat ik mijn nandroid had gerestored, en dat ik daarom eigenlijk wel een factory reset had moeten doen. Ik denk dat als ik de 4.4 zip had geflashed in recovery, en dan de images flashte in fastboot, dat alles perfect zou draaien.quote:Op dinsdag 19 november 2013 23:50 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Dan weet je ook vast wel dat in de custom rom community je niets eens een bug hoeft te melden als je geen factory reset gedaan hebt na het flashen.Maar goed om te horen dat het lekker draait, ik wacht nog wel even op de OTA. Zodra die beschikbaar is zal het nog wel even duren, maar dan is er ook een zip die je kan sideloaden als je niet wil wachten.
Sowieso is de nexus 5 wel top maar upgraden van nexus 4 zou nutteloos zijn. Dan zou ik eerder nog minstens een jaar wachten. Denk zelfs dat ik mn nexus 4 nog twee jaar of langer houd, hij is nu sneller en smoother dan toen ik hem kocht (door kitkat), dus denk dat ie nog wel even meekanquote:Op woensdag 20 november 2013 15:38 schreef Devolution het volgende:
[..]
Wat mij betreft de beste telefoon van 2013. Ik heb echter pas een paar maandjes een Nexus 4 (met Nexus 4 specifieke accesoires) en ik vind deze een mooier uiterlijk hebben dus vandaar dat ik niet overstap.
Dat kan wel. Met een ROM die geport is.quote:Op donderdag 21 november 2013 12:01 schreef Devolution het volgende:
Een argument om van een Nexus 4 over te stappen naar de 5 was voor mij dat ik dan altijd gebruik kan maken van Google Now's stemherkenning ("OK Google"). Dit is niet mogelijk op de N4 vanwege de chipset.
Wat voor een carkit is dat dan?quote:Ook is de N5 nauwelijks groter in formaat maar heeft deze wel een groter en scherper beeld. Dit weegt voor mij echter niet op tegen het feit dat mijn N4 accesoires (speciale carkit) niet werken op de N5 en ik geen zin heb om ook nog eens weer nieuwe accesoires te gaan kopen.
Dacht dat ze allemaal 2300 waren..?quote:Op donderdag 21 november 2013 14:42 schreef Dubbeldrank het volgende:
Ja, de Nexus 5 heeft een hogere resolutie dan een Nexus 4, echter is de Nexus 4 al dermate scherp op dit schermformaat dat je met het blote oog echt geen verschil ziet. Als je nu een Nexus 4 hebt dan zal de overgang naar een Nexus 5 niet schokkend zijn, daarnaast is er geen enkele app die op de Nexus 4 niet goed draait ten opzichte van de Nexus 5.
Wat mij wel opvalt is dat de Nexus 5 32GB in Amerika standaard met een 3000 mAh accu geleverd wordt, voor de 16GB variant kan je kiezen tussen de 2300 mAh en de 3000 mAh variant. Hier in Europa is er echter geen keuze en krijg je in beide gevallen een versie met een 2300 mAh accu. Importeren is ook geen optie aangezien de Amerikaanse variant andere 4G frequenties gebruikt dan in Europa worden toegepast.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |