Gilf? Wtf is dat nou weer. Ken wel milf.quote:Op vrijdag 6 september 2013 01:00 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik zou je nog steeds geven gilf. [ afbeelding ]
grandmaquote:Op vrijdag 6 september 2013 01:01 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Gilf? Wtf is dat nou weer. Ken wel milf.
Haha ik heb de keuken op de zelfde verdieping als mn kamerquote:Op vrijdag 6 september 2013 01:03 schreef Ro-ald het volgende:
Ik heb ook honger maar ik heb geen zin om te bakken & naar beneden te gaan.
Nicequote:Op vrijdag 6 september 2013 01:08 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Vandaag mijn iPad gekregen van de HMRen gelijk effe posten op FOK!
met dat ding
Ik heb een aanrecht met elektrisch fornuis in mijn kamer.quote:Op vrijdag 6 september 2013 01:14 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Haha ik heb de keuken op de zelfde verdieping als mn kamer
Hogeschool Medezeggenschapsraad. Adviserende rol naar het College van Bestuur en directeur van de school. Daarnaast instemmingsrecht, informatierecht, beslissing en medezeggenschapsrecht. En de hoge school breed ben ik belangen behartiger van 25k + studenten met een team van collega's. Super druk maar echt kankieskaaan vet !quote:
Tering wat een tekstquote:Op vrijdag 6 september 2013 01:20 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Hogeschool Medezeggenschapsraad. Adviserende rol naar het College van Bestuur en directeur van de school. Daarnaast instemmingsrecht, informatierecht, beslissing en medezeggenschapsrecht. En de hoge school breed ben ik belangen behartiger van 25k + studenten met een team van collega's. Super druk maar echt kankieskaaan vet !
quote:Op donderdag 5 september 2013 21:02 schreef Unscrewed het volgende:
Waarom is het hier zo dood, man?
Wie zijn er allemaal nog actief?
Alleen Ama, soms krul, typisch, ik, trollscience, beach en stu...
En that's it zo'n beetje.
Oh en heel soms moira, mono of mano.
Maar iedereen altijd een beetje om de beurt zodat er max. 3 posten ofzo
Jammer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |