Ja.. dat vind ik dus ookquote:Op maandag 9 september 2013 16:58 schreef Duvel het volgende:
ING ligt er inderdaad wel vaak uit. Rabo is wat stabieler, maar de ING-app werkt zo veel makkelijker dan die van Rabo.
Die heb je bij de app niet nodig.quote:Op maandag 9 september 2013 17:13 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Rabobank is echt kut, met die rekenmachine enzo.
Dat was met gemiddeld 150 op de teller am autobahn, ik denk dat 1:12 wel haalbaar wasquote:Op maandag 9 september 2013 08:43 schreef .Neovo. het volgende:
1:11 is opzich niet beroerd, vooral niet voor zo'n auto. Maar de meeste studenten rijden (als ze al een rijbewijs hebben) in een oude polo of golf, op de lokale drugskikkers na zie ik niemand in een merc rijden.
Als je zo`n oude Merc kan betalen dan is het toch fijn?quote:Op maandag 9 september 2013 08:43 schreef .Neovo. het volgende:
de meeste studenten rijden (als ze al een rijbewijs hebben) in een oude polo of golf, op de lokale drugskikkers na zie ik niemand in een merc rijden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sic nos rodunt omnes gentes et sic erimus egentes. Qui nos rodunt confundantur et cum iustis non scribantur.
Leuke Android apps van Little Blue Frog. Blog Carbagerun verslagen team 9000 - Spijker
ik heb geen gratis ov.quote:Op maandag 9 september 2013 19:15 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Dat was met gemiddeld 150 op de teller am autobahn, ik denk dat 1:12 wel haalbaar was
Ik reed uiteraard pas een dergelijke auto met voldoende inkomen, voor een student is een oude golf of ander kleiner gebakje ook al erg duur - helemaal omdat je vrijwel gratis OV hebt.
quote:Op maandag 9 september 2013 20:38 schreef Paladijn het volgende:
Dat soort auto's roesten onder je reet weg tenzij je er een kapitaal tegenaan gooit bij aanschaf (=iemand anders heeft geinvesteerd) of aan onderhoud.
We hebben een nieuw huisdier trouwens!Kapitaal zal wel mee vallen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou sowieso wel geld apart om ze `em te onderhouden, dat is logisch
Als het maar degelijke auto`s zijn motorisch, betrouwbaar![]()
Wel doen of anders stopzetten, scheelt je geneuzel in de toekomst...quote:Op maandag 9 september 2013 20:45 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
ik heb geen gratis ov.
Wel aangevraagd maar nooit ontvangen, en heb geen zin om weeer naar duo ib groep te gaan bellen
Als ik inlog met DigiD staat er wel netjes "niet geactiveerd".
Ik wil de facepalm-smiley gebruiken, maar realiseer me nu dat deze nog te mild is om uit te drukken wat ik wil zeggen.quote:Op maandag 9 september 2013 21:01 schreef .Neovo. het volgende:
Achteraf gezien realiseer je dan wel hoeveel geld je wel niet aan benzine hebt kunnen besparen door gebruik te maken van die regeling
Niets mis mee, ik rij ook elke dag me de auto ipv. de trein te nemenquote:Op maandag 9 september 2013 22:09 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik wil de facepalm-smiley gebruiken, maar realiseer me nu dat deze nog te mild is om uit te drukken wat ik wil zeggen.
Heb jij een studenten-OV?quote:Op maandag 9 september 2013 22:16 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Niets mis mee, ik rij ook elke dag me de auto ipv. de trein te nemen
't kost misschien een paar centen meer, maar je hebt ruimte voor jezelf met je eigen muziek en het belangrijkste... je bent flexibeler
You got mailquote:Op maandag 9 september 2013 13:15 schreef Dingest het volgende:
Ah, de r zit natuurlijk wel al in de maand![]()
Dat schiet niet op nee. Als ik met de auto zo gaan, zou ik niet kunnen slapen of lezen onderweg. Als het rustig is op de weg, ben ik met de auto misschien tien minuten sneller (op de 45). Dat lijkt veel, maar het is nooit rustig op de weg als ik naar mijn werk ga natuurlijk.quote:Op maandag 9 september 2013 23:39 schreef Paladijn het volgende:
Niet meerMaar een maandkaart is een prima alternatief (+- 8-10 mins naar station lwd fietsen, sneltrein pakken, kantoor is naast het hoofdstation - dan doe ik er ongeveer even lang over als autorijden+van garage naar kantoor wandelen), echter is daarbij het nadeel dat er 7.5 uur tussen de sneltreinen zit, dus dat ik een dag langer moet werken.
Bovendien zou ik me dan in de trein als een autist opstellen (koptelefoontjes in en boek lezen of op de nexus 7 bladeren/werken) omdat ik 's ochtends eerst wakker moet worden en dan niet gestoord wens te worden. Bovendien zou ik wat inflexibeler zijn qua werktijden. Nu kom en ga ik wanneer het uitkomt, alleen kost me dat ~80 euro extra per maand. Dat overleef ik wel
OV kan in mijn ogen alleen uit als je geen haast hebt en zolang je bestemming nabij het centrum ligt. Ons oude kantoor was 40 minuten met de auto, 2.15 uur met OVTegenwoordig is het 1.15 uur ivm. de P+R om de hoek, maar toch...
Er komt bij mij in de Familie een W124 300D van 1987 vrij. 6-lijn diesel, automaat, cremewit buiten, donker+hout interieur. Thuis altijd binnen gestaan, netjes onderhouden en nieuw gekocht door mijn Opa (reeds overleden) en nu op naam van mijn Oma. Ze wil nu niet meer rijden.quote:Op maandag 9 september 2013 19:42 schreef Braddie het volgende:
[..]
Als je zo`n oude Merc kan betalen dan is het toch fijn?
Polo`s of Golfjes vind ik niet interessant.
Een Diesel ga ik niet in rijden... Dat is niet rendabel.. Ik denk dat ik per jaar maximaal 5>10k ga rijden, diesel mag dan wel goedkoper zijn als benzine, maar de wegenbelasting en verzekering schiet omhoog...quote:Op dinsdag 10 september 2013 06:59 schreef powerflux het volgende:
[..]
Er komt bij mij in de Familie een 300D van 1987 vrij. 6-lijn diesel, automaat, cremewit buiten, donker+hout interieur. Thuis altijd binnen gestaan, netjes onderhouden en nieuw gekocht door mijn Opa (reeds overleden) en nu op naam van mijn Oma. Ze wil nu niet meer rijden.
We weten nog niet wat we er mee doen, maar als er serieuze interesse is gaat hij eventueel naar niet-familie..
en bedankt. Ik zeg dat ik me realiseer dat ik veel benzinegeld had kunnen besparen, ik zeg niet dat ik dat daadwerkelijk doe.quote:Op maandag 9 september 2013 22:09 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik wil de facepalm-smiley gebruiken, maar realiseer me nu dat deze nog te mild is om uit te drukken wat ik wil zeggen.
Met de oude belastingregels zou je goud in handen hebben. Ze zijn eerst massaal geïmporteerd en worden nu massaal gedumpt. Omdat het geen import is en van de eerste eigenaar, onderhoudsgeschiedenis bekend, zal de waarde hoger zijn dan de gemiddelde import Benz, maar je hebt het bouwjaar tegen.quote:Op dinsdag 10 september 2013 06:59 schreef powerflux het volgende:
[..]
Er komt bij mij in de Familie een 300D van 1987 vrij. 6-lijn diesel, automaat, cremewit buiten, donker+hout interieur. Thuis altijd binnen gestaan, netjes onderhouden en nieuw gekocht door mijn Opa (reeds overleden) en nu op naam van mijn Oma. Ze wil nu niet meer rijden.
We weten nog niet wat we er mee doen, maar als er serieuze interesse is gaat hij eventueel naar niet-familie..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |