Geachte lezers, zoals jullie weten heeft onlangs de KLB meet plaats gevonden, 29 augustus locatie: Utrecht.
Onderweg naar de meet moest ik 1x overstappen, dit was op Amsterdam Central station. Op dit station zette ik koers naar perron X. Ik keek naar links en zag tussen de drukte opeens een bloedmooie gezichtje, ik richtte mijn blik heel even ergens anders en plotselings stond ze op een meter afstand links van mij.
Dit meisje zag er als volgt uit: 9/10, 1,70 lang (net zo lang als mij(!)), blond haar in een paardenstaartje, blauwe ogen, symmetrisch gezicht, mooi blank kleurtje (je hebt ook vies blank). Ondanks haar blanke kleur had ze opvallend weinig oneffenheden in haar prachtige gezichtje, op een klein verdwaald puistje op ongeveer 20mm van haar linkeroog na.
Qua gezichtsstructuur (kaaklijn, ogen, neus) had ze veel weg van sylvie meis. Prachtig.
Een beetje als dit:
![Sylvie-Meis-46.jpg]()
Het viel me ook op dat ze weinig make-up op had of ze heeft hele goeie smink skills… hoe dan ook, ze zag er echt uit als een natural beauty. Haar kledij: hotpants, shirtje, met daarover een of ander vestje. Het zag er allemaal heel vrolijk en zomers uit.
Ik heb een situatieschets gemaakt om jullie een zo goed mogelijk beeld te kunnen geven van mijn toenmalige (benarde) situatie.
![j47U1YK.jpg]()
Linker gekleurde cirkel is station meisje, rechter ben ik.
Voor de duidelijkheid, ik heb 2 kijkvelden getekent, de solide lijnen betreft kijkveld 1, de gestippelde link i.c.m. rechterlijn is kijkveld 2, ze draaide zich om, hierover later meer.
Ik keek haar aan en gelijk draaide ze haar hoofd een beetje (alsof ze haar energie op mij had gericht en het aanvoelde) en hadden we kortstondig oogcontact, we keken beiden daarna vlug weg. Sneaky als ik ben keek ik expres zogenaamd langs haar heen (zie line of sight 3), naar een informatie aan de overkant van het perron. In mijn ooghoeken zag ik dat ze naar mij keek maar ik gaf geen kick, ik deed alsof ik naar iets veel interessanters keek dan naar haar. Paar minuten verstreken, ik keek om me heen en besloot daarna haar weer aan te kijken, dit keer paste zij mijn “trucje” toe op mij. Ze keek zogenaamd langs mij heen naar iets “interessants” achter me. Maar er was helemaal niks achter me, op een lege trein na.
Ze had een zeer DTF (down-to-fuck) uitstraling, ze keek niet stoïcijns vooruit, naar de grond, voornamelijk om haar heen met haar blik zo nu en dan gepauzeerd op mij. Ondanks haar schoonheid heb ik geen schijntje van arrogantie kunnen bespeuren, eerder verlegen.
Nadat we elkaar geteased hadden besloot zo om naar het teasen naar the next level te brengen. Ze draaide zich naar mij toe (zie kijkveld 2) en deed haar handen in haar zij en ze begon opeens te wiebelen met haar heupen, haar benen dansden, het leek net een paringsdans. Het zag er echt zo uit van: “HOI, hier sta ik, spreek me aan.” Ik heb een meisje dit nog nooit zien doen, zeker niet zomaar uit het niets. Ik dacht naderhand echt van wtf, even later moest ik moeite doen om in de trein mijn lach in te houden.
Inmiddels arriveerde de trein en we stapten tegelijk in, het was ontzettend druk en ik zag haar naar boven gaan en ik ben toen bewust beneden gaan zitten omdat ik niet als een stalker wilden overkomen. Dat gevoel krijgen meisjes best snel als je een buitenlander bent.
In de trein had ik zoveel spijt dat ik haar niet had aangesproken, maar het was ZO druk en we moesten nog echt iets van 5 minuten wachten, daar een blauwtje lopen… nehhh. Maar goed, mochten we elkaar weer tegenkomen op Utrecht central station dan was ik van plan haar aan te spreken, maar ik heb haar niet meer gezien…
Op deze warme zomerse dag, 29 augustus 2013, onderweg naar de meet en in utrecht ben ik veel mooie meisjes tegengekomen. De één nog mooier dan de ander, dikke tieten, diepe decolletees, dikke billen, knappe hoofden en sommige meisjes waren gezegend met dit allemaal gecombineerd, maar ze konden niet tippen aan station meisje.
Normaal blijft een (mooi) meisje niet zo snel hangen in mijn hoofd, ik heb dan zoiets van: “lekker wijf, zou neuken en dan is het klaar, maar bij stationmeisje is dit niet het geval.
Ik heb hier eerder last van gehad op de bruiloft van mijn zus. Een prachtige brunette met ook weer een symmetrisch gezicht, goed gebit, goed lichaam, volle tieten, billen en dit allemaal met een bescheiden, verlegen uitstraling… wat een meid. Deze struggle is alweer een 1-2 jaar oud maar nog steeds denk ik af en toe aan haar.
Op de terugweg in de trein zat er in de rij naast me een meisje (ze was in bezit van een gameboy advance, ik vind dat zo geil), ik schatte haar in beginsel een 8/10 daar ik alleen haar zijkant had gezien. Blijkbaar moesten we op het zelfde station uitstappen, ik keek haar en ze was knapper dan gedacht, een legit 9/10, maar ook zo kon niet tippen aan station meisje. Ze liet tijdens het uistappen de deur in mijn gezicht vallen ook…
Maar goed misschien interpreteer ik al deze signalen wel verkeerd, ik heb op FOK! Geleerd dat jongens de signalen van meisjes vaak verkeerd interpreteren, misschien vond ze me wel helemaal niet leuk. Maar wat ik met bijna volledige zekerheid kan zeggen is dat ze het zeker niet erg zou als ik haar zou aanspreken.