Het zal je verbazen als ik straks gelijk blijk te hebbenquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:14 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik ben echt blij dat jij de serie niet schrijft
Idd, ergste einde sinds lost..quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:24 schreef SchavuitPiet het volgende:
[..]
Het zal je verbazen als ik straks gelijk blijk te hebben
Lost verslaat alles, je moet daar extreem wat LSD voor op hebben wil je een nog slechter einde bedenken als wat ze daar hebben neergezet.quote:
Dat zou het mooiste einde zijn.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:18 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik denk dat er geen enkel hoofdkarakter zal zijn met een happy end iig.
Jesse dood, Walt Jr dood, Skyler de bak in, Hank de bak in, Marie de bak in, en dan als laatste shot een closeup van Walt die zich realiseert wat ie allemaal heeft veroorzaakt, waarna ie dood gaat aan kanker.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:28 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat zou het mooiste einde zijn.
Nouja een einde met Walt die wegloopt met een achtergrond vol met explosies en Andrea als zijn chick zou nog genialer zijn. Maar dat lijkt me wat onwaarschijnlijk.
De kans dat Walt nog wordt opgepakt door Hank lijkt me klein. Zeker nu we weten dat Hank zijn bekentenis op tape als zeer bedreigend ervaart. Bovendien ontdekt Hank dat Marie heeft verzwegen dat de ziekenhuisrekeningen twv $177.000 door Walt en Skyler zijn betaald. Dat werpt voor Hank een heel ander licht op de zaak.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:09 schreef SchavuitPiet het volgende:
[..]![]()
Ik denk gewoon dat Walt word opgepakt, en later sterft tijdens een bezoek o.i.d
Het blijft natuurlijk illegaal, en als die ermee wegkomt, zou het een beetje scheef zijn.
Maar alles kan
Nee man wat jij zei maar dan, Walt die uit een doodskist stapt en fluitend een nieuwe batch maakt.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Jesse dood, Walt Jr dood, Skyler de bak in, Hank de bak in, Marie de bak in, en dan als laatste shot een closeup van Walt die zich realiseert wat ie allemaal heeft veroorzaakt, waarna ie dood gaat aan kanker.
Het maakt Hank iig niet geloofwaardig meer als ie aan zijn collega's uit zou leggen dat 't Walter was en hij er verder niets mee te maken heeft.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:30 schreef ROADRUNN3R het volgende:
[..]
De kans dat Walt nog wordt opgepakt door Hank lijkt me klein. Zeker nu we weten dat Hank zijn bekentenis op tape als zeer bedreigend ervaart. Bovendien ontdekt Hank dat Marie heeft verzwegen dat de ziekenhuisrekeningen twv $177.000 door Walt en Skyler zijn betaald. Dat werpt voor Hank een heel ander licht op de zaak.
Ja en die M60 is voor Elliot Schwartz die hij doodknalt en daarna Gray Matter Technologies overneemt en Gretchen raept.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:31 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee man wat jij zei maar dan, Walt die uit een doodskist stapt en fluitend een nieuwe batch maakt.
Toen ze van Skyler die Mustang van Junior in moesten ruilen tegen zo'n skirre bak.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:35 schreef HansVaak het volgende:
Maar Hank moet toch nog wel met, iig een poging tot, iets komen om te proberen Walt voor een blok te zetten. En hij heeft jarenlange ervaring met drugsbaronnen, dan weet ik dat dit even een stapje erger is, maar daar moet toch iets op te verzinnen zijn.. ?
Viel me net trouwens ook op wat voor verschrikkelijk lelijke bak Walter rijdt aan het begin van de serie.
Meh zou leuker zijn als daar wat meer psychologische spelletjes aan vooraf gaan. Op jouw manier is het iets te recthoe rechtaan voor Br Baquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:35 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ja en die M60 is voor Elliot Schwartz die hij doodknalt en daarna Gray Matter Technologies overneemt en Gretchen raept.
Die Mustang was ook wel een beetje overdreven.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:37 schreef Levolution het volgende:
[..]
Toen ze van Skyler die Mustang van Junior in moesten ruilen tegen zo'n skirre bak.
Had echt medelijden met Junior.
Sadistisch donker figuurquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:28 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat zou het mooiste einde zijn.
Ik denk dat Jesse de sjaak is. Ik denk niet dat Walt het leuk vindt als Jesse zijn huis in brand probeert te zetten.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:42 schreef thespaceman1 het volgende:
[..]
Sadistisch donker figuur
Ik hoopte juist op een beetje een mooi einde. Niet allemaal té happy-de-peppy, maar Jesse en Hank b.v. mogen van mij een mooi einde krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.This isn't even my final form.
Die M60 kan inderdaad te maken hebben met Todd.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Het maakt Hank iig niet geloofwaardig meer als ie aan zijn collega's uit zou leggen dat 't Walter was en hij er verder niets mee te maken heeft.
Het lijkt me inmiddels wel een zekerheidje dat de M60 in de kofferbak van Walt voor Todd en ome Jack is. Misschien dat zij om Walt onder druk te zetten (zodat ie voor ze gaat koken) Walt Jr en Holly ontvoeren bv.
quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 13:50 schreef Levolution het volgende:
Promo-spoiler.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een van de betere voorspellingen.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 14:08 schreef Trommeldaris het volgende:
Ik denk dat Skyler de cel in gaat terwijl Walt op de vlucht staat. Walt Jr en Holly komen bij Hank en Marie te wonen.
Todd&Co leggen Hank en Marie om, en ontvoeren Walt Jr en Holly om Walt weer te laten koken.
Walt pakt M60.
En Jesse? Neergepopt door Walt?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 14:08 schreef Trommeldaris het volgende:
Ik denk dat Skyler de cel in gaat terwijl Walt op de vlucht staat. Walt Jr en Holly komen bij Hank en Marie te wonen.
Todd&Co leggen Hank en Marie om, en ontvoeren Walt Jr en Holly om Walt weer te laten koken.
Walt pakt M60.
Die gaat alsnog naar Alaska en zien we over 20 jaar terug op Discovery Channel met zijn eigen programma over overleven als kluizenaar.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 15:01 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
En Jesse? Neergepopt door Walt?
Die neemt de deal van Hank aan? Hij is nu tot alles in staat. En op die manier komt Skyler in de cel.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 15:01 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
En Jesse? Neergepopt door Walt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |