stukken groter dan Seth? Seth van Hardcore Pawn?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 09:54 schreef Levolution het volgende:
Ik ben sowieso stukken groter dan Seth. Als jullie dat niet zijn trainen jullie gewoon niet hard genoeg.
LOL @ beide!!!quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 01:07 schreef dreamerbulk het volgende:
[ afbeelding ]
om in de sfeer van rippetoe te blijven...
[ afbeelding ]
WTF, door jou zei ik Seth.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:03 schreef RaymondK het volgende:
[..]
stukken groter dan Seth? Seth van Hardcore Pawn?
gelukkig wel ja dat je groter bent lol
haha ik ziet het idd. nehehe.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:14 schreef Levolution het volgende:
[..]
WTF, door jou zei ik Seth.
Jeff Seid bedoel ik.
lol, ja d'r jasje paste niet meer na d'r laatste kuurtjequote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:09 schreef McNulty het volgende:
Fanta kwam ook voorbij in Hardcore Pawn.
Lol, ze doet alsof het jasje te strak zit maar hij zit juist veel te wijd.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:09 schreef McNulty het volgende:
Fanta kwam ook voorbij in Hardcore Pawn.
Mooi programma vind ik het altijd. Ik blijf me altijd verbazen over wat voor een mongolen daar binnen lopen en dat daar nog niet een enorme shoot out geweest is.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:18 schreef Levolution het volgende:
[..]
Lol, ze doet alsof het jasje te strak zit maar hij zit juist veel te wijd.
quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:09 schreef McNulty het volgende:
Fanta kwam ook voorbij in Hardcore Pawn.
In de V.S. is de kloof tussen rijk en arm erg groot en wordt steeds groter. Plus er lopen inderdaad veel vreemde gasten rond.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:24 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Mooi programma vind ik het altijd. Ik blijf me altijd verbazen over wat voor een mongolen daar binnen lopen en dat daar nog niet een enorme shoot out geweest is.
Vriend van me, was een keer voor z'n werk in Amerika, en ging daar met een andere gast even kijken daar bij die pawn shop.
Die gozer is verre van bang aangelegd, maar toen ze in de buurt v.d. 8 mile road en dat stuk van Detroid kwamen ging die steeds dieper in z'n stoel zitten. lol. Een grote oude vervallen gangster tering zooi daar lol.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volledig mee eens. Er zit een te sterk links/sociaal filter op, ook wat het idealiseren van de situatie in Europa betreft. Maar als je zelf dat filter er af haalt en er objectief naar probeert te kijken dan zijn sommige zaken gewoon diep triest.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:19 schreef seto het volgende:
hij legt wel de vinger op de zere plek met de gezondheidszorg maar ik heb toch altijd het idee dat ik naar een linkse versie van FOX news zit te kijken, alsof wat moore wil allemaal perfect is
Na "Achter Gesloten Deuren" en "Pawn Stars" het nepste programma op tvquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:09 schreef McNulty het volgende:
Fanta kwam ook voorbij in Hardcore Pawn.
hardcore pawn bedoel je denkquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:31 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Na "Achter Gesloten Deuren" en "Pawn Stars" het nepste programma op tv
Get the fuck outa here!quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:34 schreef RaymondK het volgende:
[..]
hardcore pawn bedoel je denk
pawn stars is gewoon legit, en geen toneel
dat heb je met hardcore pawn idd.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:44 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Get the fuck outa here!
Ow het is 1500 euro waard? Ik geef je er 4 tientjes voor!
- Ok ik heb het geld nodig dus doe maar!
What!?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 12:06 schreef RaymondK het volgende:
[..]
dat heb je met hardcore pawn idd.
Maar niet met pawn stars...
Hardcore pawn is ook belachelijk met die slechte acteurs, no doubt. Maar Pawn Stars is niet veel beter.quote:Klant: I'd like to sell this long lost painting my grandfather gave me
Rick:"I've got a buddy who's an expert, I'll let him take a look at it"
Expert: Jep it's worth about 500000 dollar!
Rick:"I can only do 100 bucks, you never know if someone's going to buy it. I have to reframe it and I gotta make a profit"
Klant: Sure I'll take the 100 bucks, I need the money
*shot van Rick alleen*
"I can sell that for 25445524524656 dollar, easy!"
dat wel idd.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 12:12 schreef Levolution het volgende:
Pawn Stars ken ik niet maar Hardcore Pawn is wel fucking nep inderdaad. Maar alle Amerikaanse programma's zijn nep.
again, dat is hardcore pawn.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 12:13 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
What!?even een kleine schets van elke mongol die daar binnen komt.
[..]
Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat zijn abs ook nep zijn.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:36 schreef Champy het volgende:
http://www.skoften.net/vi(...)ijn_eigen_droomvrouw
Bodybuilding op een ander niveau
Kijk je wel het goede programma?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 12:18 schreef RaymondK het volgende:
[..]
again, dat is hardcore pawn.
pawnstars is wel redelijk normaal, en factoren minder sensatiebelucht.
ja,quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 12:21 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Kijk je wel het goede programma?
Worth 4500 bucks
I can do 2500
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |