Dat laatste jaquote:Op maandag 26 augustus 2013 20:31 schreef Jian het volgende:
[..]
Mick doet wat ie wil en op het podium is ie top, niks penopauze die had ie 15 jaar geleden. Wat een kerels wat een band
Die eend heeft het te druk om Badr Hari op te hemelen.quote:Op maandag 26 augustus 2013 20:25 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik heb af en toe nog wel een klein robbertje in NWS, niets noemenswaardig. Hier heb ik, nadat die sneue eend die op m'n dak was gestuurd, was afgedropen, Gert beloofd me voorbeeldig grijs te gedragen, daar houdt die jongen nu eenmaal van, lekker gezapig en makkelijk. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat ik een lekkere rel niet op prijs stel.
Ik zit er al klaar voorquote:Op maandag 26 augustus 2013 22:03 schreef Jian het volgende:
Over een half uurtje Humberto op 4. Ik ga toch even kijken of het wat is.
Zit nog voetbal te kijken...quote:Op maandag 26 augustus 2013 22:07 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ik zit er al klaar voorvind dat zo een lekker ding en hij lacht zo lief
Ja lees net op twitter 0-0 gebleven die wedstrijd!quote:Op maandag 26 augustus 2013 22:53 schreef chufi het volgende:
Kan me nog niet boeien, maar ik keek eigenlij ook wat anders...
yup en Real maakte er 1 en dat was al erg vroeg in de wedstrijd ... Verder ook weinig vermaak ..quote:Op maandag 26 augustus 2013 22:54 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Ja lees net op twitter 0-0 gebleven die wedstrijd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |