volgens mij zit het halve KAA SC topic in NL....yours truly en volgens mij komt MoBlo dit weekend ook overquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:34 schreef Individual het volgende:
Deze kaaskop zit in Nederland en gaat morgen naar de supermarkt om Nederlandse mayo, curry, bokkepootjes, mergpijpjes, etc te kopen voor de vlucht terug naar huis op vrijdag.> [ afbeelding ]
Kaas en worst van de boer heb ik al.
ben vanmiddag ook vanuit Schoorl "binnendoor" terug naar Enkhuizen gereden.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 12:36 schreef flipsen het volgende:
Totdat we in Zuid Limburg op de bonnefooi gingen touren door allerlei gehuchtjes in over stille landweggetjes![]()
Ik niet en heb voorlopig ook geen plannen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:44 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
volgens mij zit het halve KAA SC topic in NL....yours truly en volgens mij komt MoBlo dit weekend ook over
Ik niet dit weekend maar volgend, voor een bruiloft..quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:44 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
volgens mij zit het halve KAA SC topic in NL....yours truly en volgens mij komt MoBlo dit weekend ook over
En dan een maand later nog een keer, weer voor een bruiloft. En dan twee weken later nog een keer, dat had ik in april al geboekt, voordat de bruiloften in zicht kwamenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:18 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Ik niet dit weekend maar volgend, voor een bruiloft..
Eens. Hele rare opmerkingen, en weinig behulpzaam.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Goede voetballer, maar een beetje in de war.
Als het weer ok is welquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:50 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ben vanmiddag ook vanuit Schoorl "binnendoor" terug naar Enkhuizen gereden.
Na al die jaren in het buitenland kijk ik echt als tourist naar Nederland en ja, wat is Nederland dan toch mooi (als je het tenminste wilt zien)
Drie keer raden waar 'ie tegenwoordig woont....quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Goede voetballer, maar een beetje in de war.
Maar dat mag geen reden zijn om zo grof te bashen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:24 schreef illusions het volgende:
[..]
Eens. Hele rare opmerkingen, en weinig behulpzaam.
Inderdaad, en ze hebben er zin in, al is m'n schoonmoeder wel een tikkie zenuwachtig aan het worden. Ze heeft al wel eerder gevlogen, korte stukjes naar bv. Melbourne, dus zo lang in het vliegtuig zal wel niet in de kouwe kleren gaan zitten. Het helpt ook niet dat ze steeds Air Crash Investigation kijkt... Lolquote:Op woensdag 21 augustus 2013 23:50 schreef motorbloempje het volgende:
Ghehe, nu is dan over de grens wel meteen het continent verlaten, dus dan maar meteen goed doen?
Goede reis.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 05:17 schreef motorbloempje het volgende:
Wekker om 3am is toch echt onmenselijk
quote:Op donderdag 22 augustus 2013 01:48 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En als je naar NZ gaat?
Ik vind Nederland zo netjes aangeharkt. We zijn wat dat betreft net Duitsers.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:50 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ben vanmiddag ook vanuit Schoorl "binnendoor" terug naar Enkhuizen gereden.
Na al die jaren in het buitenland kijk ik echt als tourist naar Nederland en ja, wat is Nederland dan toch mooi (als je het tenminste wilt zien)
ik was afgelopen weekend in de Ardennen en ik moet zeggen dat Belgie wel behoorlijk opgeknapt is de laatste 10 jaarquote:Op donderdag 22 augustus 2013 07:34 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik vind Nederland zo netjes aangeharkt. We zijn wat dat betreft net Duitsers.
De afgelopen jaren ben ik bij bijna ieder bezoek naar Nederland ook even in Duitsland geweest, en het viel me echt op dat we eigenlijk een provincie van Duitsland zijn. Belgie is meteen toch heel anders.
bedankt! Inmiddels bij de bootquote:
Per boot reizenquote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:29 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
bedankt! Inmiddels bij de bootzodadelijk varen van 9am UK tijd tot 15.30pm NL tijd
mooi dat we even een hut nemen!
En heerlijk kutweer dat het is! Van die zeikregen...
mijn Duitse vriend vind Nederland altijd heel erg anders dan Duitsland. Veel netter, georganiseerder en opgeruimder. Moet zeggen dat ik het er wel mee eens ben, eigenlijk.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 07:34 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik vind Nederland zo netjes aangeharkt. We zijn wat dat betreft net Duitsers.
De afgelopen jaren ben ik bij bijna ieder bezoek naar Nederland ook even in Duitsland geweest, en het viel me echt op dat we eigenlijk een provincie van Duitsland zijn. Belgie is meteen toch heel anders.
Dat klopt wel. Hetzelfde geldt eigenlijk ook voor Nederland.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 07:38 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik was afgelopen weekend in de Ardennen en ik moet zeggen dat Belgie wel behoorlijk opgeknapt is de laatste 10 jaar
Dat was idd het gevoel dat ik er aan over heb gehouden.quote:
Het zijn natuurlijk wel Duitsers, en baas boven baas. Moet wel zeggen dat ik Duitsland ook wel eens opgeruimder heb gezien. Veel alcoholisten op straat bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:35 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
mijn Duitse vriend vind Nederland altijd heel erg anders dan Duitsland. Veel netter, georganiseerder en opgeruimder. Moet zeggen dat ik het er wel mee eens ben, eigenlijk.
Voor de bus leen ik de chipkaart van mijn vader. Dat mag officieel niet, maar de chauffeur kijkt niet naar de foto.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:45 schreef Jagärtrut het volgende:
Hoe moet je in Nederland eigenlijk met het OV reizen als je geen chipkaart hebt? Tot nu toe heb ik eigenlijk alleen met de trein gereisd, en dan kun je op schiphol gewoon kaartjes kopen. Maar, als ik met de bus en tram moet, wat dan?
ja, dat heb ik ook gedaan, maar nu moet ik naar Amsterdam voor een weekend, en m'n ouders wonen in Twente. Dat gaat niet!quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:47 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Voor de bus leen ik de chipkaart van mijn vader. Dat mag officieel niet, maar de chauffeur kijkt niet naar de foto.
Zit er een foto op zo'n kaart??quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:47 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Voor de bus leen ik de chipkaart van mijn vader. Dat mag officieel niet, maar de chauffeur kijkt niet naar de foto.
je hebt anonieme en persoonlijke kaartenquote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:52 schreef Individual het volgende:
[..]
Zit er een foto op zo'n kaart??
Dat. Je kunt googelen waar je een onpersoonlijke kunt kopen, en die laad je dan op met wat je nodig hebt. Toen ik langer in NL was vond ik het wel een nadeel dat je niet automatisch kunt laten bijladen, maar voor een paar reisjes maakt dat niet zo heel veel uit...quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:49 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb gewoon een chipkaart gekocht, die ik dan voor precies genoeg oplaad als ik 'm nodig heb
Ik heb echt heel, heel erg een appartement op het oog, al bijna een half jaar. En het is nog steeds niet verkocht. Afgelopen vakantie wilde ik het gaan bezichtigen, bleek de makelaar/eigenaresse op vakantie. Bummer!quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:45 schreef elvy het volgende:
...maar het idee van een pied-a-terre in een europese stad komt toch steeds vaker boven. Wie weet ooit..
In Nederland heb je nauwelijks grond waar niks mee gedaan wordt; waar zomaar wat wild struikgewas groeit, waar een honderd jaar oude fabrieksruīne staat, dat soort dingen. Dat maakt dat Nederland die indruk wekt.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 08:35 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
mijn Duitse vriend vind Nederland altijd heel erg anders dan Duitsland. Veel netter, georganiseerder en opgeruimder. Moet zeggen dat ik het er wel mee eens ben, eigenlijk.
Dat zeg ik ook helemaal niet, integendeel zelfs.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:19 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Maar dat mag geen reden zijn om zo grof te bashen.
Ga je mij nu vertellen dat hij het zo te bont heeft gemaakt dat het zelfs voor FOK! te erg is?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:24 schreef illusions het volgende:
Eens. Hele rare opmerkingen, en weinig behulpzaam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |